Опитування: Яку б із політичних сил Ви підтримали, якби вибори до Верховної Ради відбулися цієї неділі?
№ 1 Партія Українська платформа "Собор"
№ 3 Комуністична партія України
№ 5 Партія "Руський блок"
№ 6 Партія Наталії Королевської "Україна - Вперед"
№ 11 ВО "Свобода"
№ 14 Партія "Наша Україна"
№ 17 Партія "УДАР Віталія Кличка"
№ 19 ВО "Батьківщина"
№ 20 Партія регіонів
№ 22 Радикальна партія Олега Ляшка
[Показати результати]

Рейтинг теми:
  • Голосів: 5 - Середня оцінка: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Яку б із політичних сил Ви підтримали, якби вибори до Верховної Ради відбулися цієї неділі? (л)
(23-09-2012, 11:43 )Предсказамус писав(ла):
(23-09-2012, 11:10 )Andriy-2012 писав(ла): Такий собі "ценз" (на жодному ресурсі такого не булло й не має) не зрозуміло навіть чого... .

Щоб голосуваня не було, як на Першому Національному: в кого більш часу та натхнення тиснути клаву, той і перемагає.

Це нова отмазка провладців та противників Свободи, не вже ви не розумієте що за рахунок Свободи малюються рейтинги КПУ та Королевській і в подальшому фальшування буде в тому ж напрямку?

(НеДОТеми - пошук 3 - який там проц стояв (не бачив цього чуда на відміну від від компів на Z80))
Відповісти
(23-09-2012, 14:20 )Володимир_В писав(ла): Це нова отмазка провладців та противників Свободи, не вже ви не розумієте що за рахунок Свободи малюються рейтинги КПУ та Королевській і в подальшому фальшування буде в тому ж напрямку?

Якщо стисло: політичну силу, яку спочатку фінансував Коломойський, потім Фірташ, партія влади не може вважати загрозою для себе. Зараз вона ПРУ потрібна, як жахалка для Сходу, не більш.

P.S. Я щиро бажаю "Свободі" увійти у ВР, але в це зовсім не вірю. Sorry.
Відповісти
(23-09-2012, 14:20 )Володимир_В писав(ла): ...
(НеДОТеми - пошук 3 - який там проц стояв (не бачив цього чуда на відміну від від компів на Z80))

Конкретно вже не пам'ятаю, який там був точно процесор, але точно 386 й 4 МБ пам'яті та 80 МБ жорсткий диск, також дисководи на 3,5 та на 5,25 дюймові диски.

На "Пошуках - 2" були 286 роцесори й 2 МБ пам'яті. У шкільній версії були взагалі без жорстких дисків. На них у більшості була дуже погана батарейна пам'ять. Тобто установки обнулялися й їх кожного разу треба було вводити з клавіатури.
Відповісти
(23-09-2012, 11:10 )Andriy-2012 писав(ла): Такий собі "ценз" (на жодному ресурсі такого не булло й не має) не зрозуміло навіть чого... .

В нас на Харьковфорумі навіть жорсткіше. Там лінки не можна постити до Х повідомлень не те що голосувати.

Я не знаю, де це встановлено, але мене це цілком влаштовує. Хай буде.
Відповісти
(23-09-2012, 14:37 )Предсказамус писав(ла):
(23-09-2012, 14:20 )Володимир_В писав(ла): Це нова отмазка провладців та противників Свободи, не вже ви не розумієте що за рахунок Свободи малюються рейтинги КПУ та Королевській і в подальшому фальшування буде в тому ж напрямку?

Якщо стисло: політичну силу, яку спочатку фінансував Коломойський, потім Фірташ, партія влади не може вважати загрозою для себе. Зараз вона ПРУ потрібна, як жахалка для Сходу, не більш.

Чії гроші стоять за "ФЗ"?
Відповісти
(23-09-2012, 02:47 )Майкрофт Холмс писав(ла): Щодо пох, дивно, що люди, яким пох, відвудують подібні сайти. Радше, багато людей, які не визначилися. Або роблять вигляд, що не визначилися.

Щось змінилося після 2007 року. Тоді голосували дуже активно. Зараз по будь якому питанню голосує десь 2% зареєстрованих користувачів.
Відповісти
(23-09-2012, 14:44 )ГУР писав(ла):
(23-09-2012, 14:20 )Володимир_В писав(ла): ...

Конкретно вже не пам'ятаю, який там був точно процесор, але точно 386 й 4 МБ пам'яті та 80 МБ жорсткий диск, також дисководи на 3,5 та на 5,25 дюймові диски.

На "Пошуках - 2" були 286 роцесори й 2 МБ пам'яті. У шкільній версії були взагалі без жорстких дисків. На них у більшості була дуже погана батарейна пам'ять. Тобто установки обнулялися й їх кожного разу треба було вводити з клавіатури.
Будучи студентом була в нас якась модифікація пошуку 2 там був проц 8086 1МБ оперативки та жд на 20 мб. та sVGA вінницького виробництва. Жорсткі диски були не якісними через пару років експлуатації куча бед блоків.
Відповісти
Які голосували, писали і т.п.? Слухайте, от вже чия б корова???????

Не буде більше тут віртуального життя. Ми взагалі тут сиділи і думали перетворити це на клуб для людей, які знають один одного особисто хоча б через посередників. Так що навіть забудьте думати повторювати минулі подвиги.
Відповісти

Партія Свобода зараз це проблема для ПР і мені байдуже хто раніше їх фінансував, я тільки бачу скількі їх міліція тагає за відстоювання прав Українців і не підтримати їх за це на виборах для мене це можна сказати булоб негідним вчинком.
Я знаю що серед поганих людей(в кожній партії є) в Своді найбільше патріотів- точніше націоналістів за духом, а не за образом.

Відповісти
(23-09-2012, 15:12 )Володимир_В писав(ла):

Партія Свобода зараз це проблема для ПР і мені байдуже хто раніше їх фінансував, я тільки бачу скількі їх міліція тагає за відстоювання прав Українців і не підтримати їх за це на виборах для мене це можна сказати булоб негідним вчинком.
Я знаю що серед поганих людей(в кожній партії є) в Своді найбільше патріотів- точніше націоналістів за духом, а не за образом.

у списку цієї партії

http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2012/WP406?...&pf7171=71

не має жодного мільярдера.

Серед депутів цієїї партії не має жодної тушки.

Хай Живе Олег Тягнибок!

Слава Україні!
Відповісти
Нарешті партія "БАТЬКІВЩИНА" наздогнала тут ВО "СВОБОДА".

Слава Україні!
Відповісти
(25-09-2012, 19:14 )ГУР писав(ла): Нарешті партія "БАТЬКІВЩИНА" наздогнала тут ВО "СВОБОДА".

Слава Україні!

Відповісти
(22-09-2012, 14:47 )ГУР писав(ла): Цікаво буде порівняти з результатами Першого Національного

А що тут порівнювати - справжні™ патріоти тут ніяк не можуть миздобути лідерство, незважаючи на зусилля справжніх™ адміністраторів.

Відповісти
(27-09-2012, 22:24 )Sviatoslav D писав(ла):
(22-09-2012, 14:47 )ГУР писав(ла): Цікаво буде порівняти з результатами Першого Національного

А що тут порівнювати - справжні™ патріоти тут ніяк не можуть миздобути лідерство, незважаючи гна зусилля справжніх™ адміністраторів.

Справжні адміністратори на будь якому сайті можуть без всяких зусиль намалювати будь які результати будь якого голосування.

І мені шкода лохів, які цього не розуміють.

ПС. Накручувати голосування на Майдані не бачу ніякого сенсу. Воно і так позбавлене будь якої інформативності.
Відповісти
(27-09-2012, 23:06 )pani писав(ла): Справжні адміністратори на будь якому сайті можуть без всяких зусиль намалювати будь які результати будь якого голосування.

А хіба я не про це?

Відповісти
ВО "СВОБОДА" туттакож посідає перше-друге місце.

Відповісти
Зрозуміло, що проголосував за ВО "СВОБОДА".

Слава Україні!
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Вибори Верховної Ради. hrushka 0 126 26-05-2019, 19:13
Ост. повідомлення: hrushka
  Політична доцільність: Дострокові вибори... будуть. Torr 1 159 03-05-2019, 22:51
Ост. повідомлення: Torr
  Чому Порошенкоко програв вибори 2019? leonid 2 208 24-04-2019, 21:00
Ост. повідомлення: leonid

Перейти до форуму: