Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Якщо з'їв ти горщик жита - недаремно день прожито
#1
Цитата.
У 70-ті роки минулого століття в країні Суомі споживання хліба, як продукту харчування, стало скорочуватися, та й жито все частіше поступалося позиціями пшениці. Відмова від століттями перевіреного, близького на генетичному рівні раціону, не забарилася позначитися на здоров’ї нації в гіршу сторону: Фінляндія увійшла в невеселу трійку країн — світових лідерів із діабету і серцево-судинних захворювань.

Проблеми оздоровлення нації вирішували на державному рівні. Були проведені фундаментальні дослідження, в результаті яких з’ясувалося, що зростання цих захворювань безпосередньо пов’язане з істотним скороченням споживання жита. Для зміни ситуації Уряд Фінляндії оголосив конкурс серед хлібопекарських підприємств країни на розробку корисних і цікавих для ринку житніх виробів. Крім того, була розроблена і втілена в життя програма «Жито», спрямована на популяризацію і збільшення рентабельності виробництва та споживання житніх виробів. Програму на 80% фінансувало Міністерство сільського та лісового господарства Фінляндії, і лише 20% затрат лягли на плечі виробників хліба.

У лікарнях і поліклініках поширювали інформаційні матеріали, у школах і ВНЗ розміщували стенди, що розповідають про корисні властивості жита. Рекламу житнього хліба публікували популярні ЗМІ. А міські автобуси якийсь час роз’їжджали по містах Фінляндії з таким слоганом: «Ти не забув з’їсти сьогодні 7 шматочків житнього хліба?» (Це щоденна норма його споживання.) Результат не змусив себе чекати: споживання житнього хліба у Фінляндії значно зросло.
http://www.zvyagel.com.ua/?p=10961
Відповісти
#2
Продовження тут, автори різні.
https://pikvik.com.ua/index.php?topic=4152.0

Якщо з'їв ти горщик проса, то не буде текти з носа.
А якщо млинців з ікрою, то не буде геморою.
Якщо з'їв ти горщик рису, то запий його кумисом.
Якщо з'їв ти горщик гречки, то не буде суперечки.
Не забудь про сухофрукти. Дуже корисні продукти.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  СБУ попереджає: день виборів - день державного перевороту Torr 2 192 22-02-2019, 22:55
Ост. повідомлення: Torr
  ТОМОС - День hrushka 0 182 06-01-2019, 17:52
Ост. повідомлення: hrushka
  Якщо у Криму скажеш "Слава Україні" - то це Бен Ладен,а "доборий день" - то терорист Бойко 0 367 10-08-2016, 20:36
Ост. повідомлення: Бойко

Перейти до форуму: