Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Якщо Росія викрадає наших військових, то що ми маємо робити?
#1
Можливі варіанти:

1. Брати в полон військових Росії. Їх на наших теренах зараз десятки тисяч. Можна почати з Арабатської стрілки, де Росія поставила установку С-300.

2. Подати позов на російських урядовців у Гаазький трибунал. Передача Савченко в Росію є доказом участі Росії у найжорстокіших тортурах у ДНР та ЛНР. Росія не може бути "трохи вагітною" та не мати стосунку до катюг, котрі передають наших військових у її слідчі ізолятори Росії.

Ми маємо вимагати від Росії дотримання Женевських конвенцій стосовно наших полонених. Порушення цих конвенцій є військовим злочином.
Відповісти
#2
Та які ж полонені, як між нами "війни нема"?

І Надія Савченко, і режисер Сенцов, якщо навіть слідувати офіційним брехливим РФівським версіям обставин їхнього затримання, є лише порушниками режиму, та й то навіть це не канає, бу у нас дотепер з парашею безвізовий режим.
У будь-якій нормальній державі, коли спіймають порушника кордону, виясняють особу і потім садять на літак і депортують додому.

Але ГБістська параша не може собі дозволити вчинити цивілізовано. Тому вона вішає затриманим кримінальні злочини, як вона вішала Стусу і Чорноволу у часи совка. Не може зупинитися.

Здається, уряд звернувся куди треба відносно цієї сміливої жінки-пілота.
На жаль, я не бачив подібних кроків відносно інших українських заручників, а їх немало.

(09-07-2014, 10:33 )Andrij писав(ла): Ми маємо вимагати від Росії дотримання Женевських конвенцій стосовно наших полонених. Порушення цих конвенцій є військовим злочином.
Відповісти
#3
А саме, згідно статті 2(4), Росія використовує силу для порушення територіальної цілісності України. Україні зовсім не обов"язково декларувати війну проти Росії для визнання збройного конфлікту.

Всі ужимки Хуйла про неінування агресії заперечуються власними словами того ж Хуйла про використання російських збройних сил в Криму для захоплення території України. Кацапське військо зараз воює на інших теренах України, як це задокументовано в Херсонскій області та на Донбасі.

Чи має Україна декларувати війну проти Росії? Ні. Україна захищає свою територію та народ та може це робити без декларацій. В разі переходу війни на терени Росії, ми, як будь-яка законослухняна нація, маємо задекларувати війну. Вважаю, як і ви, що це треба робити зараз. Вся знищена інфраструктура України має бути віддячена відповідною та швидкою руйнацією інфраструктури Росії. Теж саме стосується полонених. Тільки так ми зупинемо агресію Росії.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  ми і кацапи маємо одне ї теж бажання charly3091 0 161 25-05-2019, 00:03
Ост. повідомлення: charly3091
  Хабарство серед військових. hrushka 0 316 05-10-2018, 15:31
Ост. повідомлення: hrushka
  Українська мова процвітає в наших часописах. hrushka 0 237 25-09-2018, 16:20
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: