Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Як Порошенко хоче зняти проблему Криму з порядку денного
#1
Він пропонує зробити конституційні зміни, які закріплять право татар на Крим. Право України на Крим після цього стане не визначеним, бо ніхто не знає чи татари не захочуть приєднатися до Туреччини, або Росії.

Тим більше, що цю ідею Порошенко проштовхує після свіжих розмов з Ердоганом.

Увага, але татари проживають у російській державі! І сто відсотків Путін зможе це переграти на татарську кримську автономію у складі Росії.

Це ідіоту останньому зрозуміло, що кардинальні зміни до конституції можна вносити тільки у мирний час.

Але це є питання нашої влади, нашого президента України, який під-час війни починає вносити зміни до Конституції, які можуть привести до законодавчого закріплення територіальних змін України чи надати право територіальних претензій, спираючись на Конституцію України. Це все робиться з депутатським корпусом, якому повністю все одно, звідки і кого вони б не представляли - чи "народний фронт" чи "батьківщину" чи "Радикальну партію" іт.д.

Зрозуміло, що кожному у ВР буде піднесено чемоданчик з баксами, але це питання територіальне, а не там підмахнути олігархові, щоб він краще Україну обкрадав. Звідси, перше питання, яке виникає: "Хто проплачує такі конституційні зміни?" Путні через посередників? Може й Ердоган, але він точно буде кинутий Порошенком з Путіним? За зміни до Конституції потрібно 300 голосів. Але 300 ідіотів у ВР, яких можна переконати, що це потрібно Україні, точно не знайдеться, але знайдеться 300 сучок і сволоти, які за бабло і рідну маму продадуть, не тільки територію України.

Білецький один раз показав протест - що не потрібно проводити виборів. Заспокоїлися - побігли до Меркель проситися, щоб виборів не робити у диниерах, бо буде бунт в Україні. Запрацювало - мама Меркель заткнула Штайнмаєра і ще й гроші дала на дорогу Гройсману, аби часом йому штани не спали по дорозі до Києва. Під войовничу польську дудку (пана Дуди) вдоїв маму Меркель.

Яценюк, як головний український злодій, буде довго заздрити ловкому Гройсману. який перебрав у нього естафету.
Відповісти
#2
Загравати з татарами не варто.
Тим більше гратись з конституцією.
Нічого доброго з цього не буде.
Відповісти
#3
Скажу більше, якщо коли-небудь ми повернемо Крим, то його слід зробити звичайною областю, як було раніше.
Відповісти
#4
Якщо зараз запровадити зміни до конституції і ввести автономію, тепер для татар, то з тої пастки можна ніколи вже не вибратися. Порошенко свідомо закладає бомбу під територіальну цілісність. Бо після татар будуть болгари і гагаузи, румуни і молдавани, мадяри і русини. Зрештою, а чому б не надати росіянам національну автономію в Одесі чи Донецьку?

Може у цьому і вся ідея Порошенка-Путіна прихована від народу - ніби даємо національну автономію татарам, а потім, чому маємо відмовити динири у національній російській автономії.

(28-06-2016, 20:37 )Фенікс писав(ла): Скажу більше, якщо коли-небудь ми повернемо Крим, то його слід зробити звичайною областю, як було раніше.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  чи незабагато хоче Зе від таможні? Torr 2 195 12-07-2019, 22:40
Ост. повідомлення: Torr
  Міць української військової сили в світовім порядку ... hrushka 3 603 18-09-2017, 16:17
Ост. повідомлення: hrushka
  Кожний восьмий американець має проблему з алкоголем (л.) gvp 1 397 13-08-2017, 08:29
Ост. повідомлення: BROTHER

Перейти до форуму: