Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Як тепер швидко потрапити на головну сторінку "Майдану"?
Чомусь змінився гіперлінк, що був пов'язаний з логотипом Майдану у верхньому лівому куті сторінки. Раніше я міг на нього натиснути і відразу потрапити до головної сторінки сайта, а зараз - на сторінку форумів. Але на цю сторінку я можу попасти і натиснувши гіперлінк "Форуми Майдану" просто знизу логотипу - навіщо таке дублювання за рахунок корисного посилання?
Відповісти
(30-06-2013, 10:18 )Kohoutek писав(ла): Чомусь змінився гіперлінк, що був пов'язаний з логотипом Майдану у верхньому лівому куті сторінки. Раніше я міг на нього натиснути і відразу потрапити до головної сторінки сайта, а зараз - на сторінку форумів. Але на цю сторінку я можу попасти і натиснувши гіперлінк "Форуми Майдану" просто знизу логотипу - навіщо таке дублювання за рахунок корисного посилання?

В мене на сайт веде. Може ви версією для мобілок користуєтеся? Там - перевірю
Відповісти
(30-06-2013, 21:12 )pani писав(ла): В мене на сайт веде. Може ви версією для мобілок користуєтеся? Там - перевірю

Ні, точно звичайною версією. Як наведеш курсор на три круга у лівому верхньому куті сторінки, відразу спливає коментар "Форуми Майдану", а внизу сторінки можна побачити адресу гіперлінка: forum.maidanua.org/index.php

А раніше було maidanua.org/

І ще я взагалі ніде на сайті не бачу посилання на Правила форумів Майдану http://maidanua.org/wiki/index.php/Довід...ів_Майдану

Також не працює функція "Швидке редагування", хоча це не критично - "Повне редагування" працює.
Відповісти
(01-07-2013, 10:33 )Kohoutek писав(ла):
(30-06-2013, 21:12 )pani писав(ла): В мене на сайт веде. Може ви версією для мобілок користуєтеся? Там - перевірю

Ні, точно звичайною версією. Як наведеш курсор на три круга у правому верхньому куті сторінки, відразу спливає коментар "Форуми Майдану", а внизу сторінки можна побачити адресу гіперлінка: forum.maidanua.org/index.php

А раніше було maidanua.org/

І ще я взагалі ніде на сайті не бачу посилання на Правила форумів Майдану http://maidanua.org/wiki/index.php/Довід...ів_Майдану

Також не працює функція "Швидке редагування", хоча це не критично - "Повне редагування" працює.

Бо в мене все є.

А ви подивіться зараз - чи є?
Відповісти
(01-07-2013, 13:29 )pani писав(ла): А ви подивіться зараз - чи є?

О, а тепер все ОК, як і було раніше. Посилання за логотипом - maidanua.org
Відповісти
(30-06-2013, 10:18 )Kohoutek писав(ла): Чомусь змінився гіперлінк, що був пов'язаний з логотипом Майдану у верхньому лівому куті сторінки. Раніше я міг на нього натиснути і відразу потрапити до головної сторінки сайта, а зараз - на сторінку форумів. Але на цю сторінку я можу попасти і натиснувши гіперлінк "Форуми Майдану" просто знизу логотипу - навіщо таке дублювання за рахунок корисного посилання?
Відповісти
(01-07-2013, 18:42 )Георгій писав(ла):
Відповісти
РЕПОСТ: Будь ласка, підтримайте нову петицію щодо надання миротворчих сил, міжнародних спостерігачів та запровадження санкцій! https://petitions.whitehouse.gov/petitio...s/PzlyZS5f
Відповісти
(30-11-2013, 20:48 )ДОПОМОЖИ писав(ла): РЕПОСТ: Будь ласка, підтримайте нову петицію щодо надання миротворчих сил, міжнародних спостерігачів та запровадження санкцій! https://petitions.whitehouse.gov/petitio...s/PzlyZS5f

This site does not include term that only citizens of the USA is eligible for petitioning. I could not find it yet, maybe you can?

If I am not mistaken it means they promise to act upon petitions of citizens of other countries. Who delegated them?

WTF?
Відповісти

Перейти до форуму: