Рейтинг теми:
  • Голосів: 1 - Середня оцінка: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Янукович обурений: Звернення Президента до Українського народу
Шановні співвітчизники!

Я глибоко обурений тими подіями, які відбулися вночі на Майдані Незалежності.

Я засуджую дії, які призвели до силового протистояння та страждань людей....

Далі читайте: http://www.president.gov.ua/news/29634.html
Відповісти
ЛицемірDodgy
Відповісти
закликаю кожного з вас долучитися до цього відповідального завдання.

Кожен має докласти максимальних зусиль

до зміцнення нашої Держави

та об’єднання нашого суспільства.

----

все правильно: заклик до мобілізації.
Відповісти
(30-11-2013, 21:23 )nykyta писав(ла): Шановні співвітчизники!

Схоже, таки провокація. Бо (1) не видно жодного зиску з такого розвитку подій для самого Януковича. І (2) видно очевидний зиск для інших: від опозиції до Путіна. Не виправдовую Януковича - систему, яка дозволяє такі події створив він сам власними руками - ніхто його не силував. Але особисто мені не хочеться бути маніпульованим дурнем. І якщо Путін сподівається на якусь вигідну йому реакцію з нашого боку, хотілось би відповісти якось "асиметрично". (Just my thoughts.)
Відповісти
(30-11-2013, 21:37 )Polemistes писав(ла): Схоже, таки провокація. Бо (1) не видно жодного зиску з такого розвитку подій для самого Януковича. І (2) видно очевидний зиск для інших: від опозиції до Путіна. Не виправдовую Януковича - систему, яка дозволяє такі події створив він сам власними руками - ніхто його не силував. Але особисто мені не хочеться бути маніпульованим дурнем. І якщо Путін сподівається на якусь вигідну йому реакцію з нашого боку, хотілось би відповісти якось "асиметрично". (Just my thoughts.)
Ну, почалася стара пісенька: "Он харо-о-оший, он харо-о-оший..."
Відповісти
Він взяв на себе всю відповідальність і зокрема повідомив що офіційним приводом для "зачистки" стало повідомлення "одного з членів оргкомітету Майдану" про те що акція закінчується.

У звязку з цим хочу звернути увагу на кількакратно цитовані заяви наших політиків , зокрема Луценка що "Майдан слід закінчити" причому малося на увазі в суботу, і натомість зосередитися на недільному мітингу ( поїхати в регіони) і таке подібне.
Мені як свідку подій часів УБК це все аж дуже і дуже знайоме, так само як агресивні заяви цих же політиків зі сцени того чи іншого Майдану. Звісно я не маю на увазі що таке повідомив начальнику київської мліції хтось з політиків, але цікаво вияснити хто це саме був із членів оргкомітету.

Відповісти
Thumbs Down 
(30-11-2013, 21:40 )Фенікс писав(ла):
(30-11-2013, 21:37 )Polemistes писав(ла): Схоже, таки провокація. Бо (1) не видно жодного зиску з такого розвитку подій для самого Януковича. І (2) видно очевидний зиск для інших: від опозиції до Путіна. Не виправдовую Януковича - систему, яка дозволяє такі події створив він сам власними руками - ніхто його не силував. Але особисто мені не хочеться бути маніпульованим дурнем. І якщо Путін сподівається на якусь вигідну йому реакцію з нашого боку, хотілось би відповісти якось "асиметрично". (Just my thoughts.)
Ну, почалася стара пісенька: "Он харо-о-оший, он харо-о-оший..."
Відповісти
(30-11-2013, 21:37 )Polemistes писав(ла):

Схоже, таки провокація. Бо (1) не видно жодного зиску з такого розвитку подій для самого Януковича. І (2) видно очевидний зиск для інших: від опозиції до Путіна. Не виправдовую Януковича - систему, яка дозволяє такі події створив він сам власними руками - ніхто його не силував. Але особисто мені не хочеться бути маніпульованим дурнем. І якщо Путін сподівається на якусь вигідну йому реакцію з нашого боку, хотілось би відповісти якось "асиметрично". (Just my thoughts.)

Асоціація: Сталін після 22 червня 1941 року)
Відповісти
(30-11-2013, 21:43 )nykyta писав(ла):
(30-11-2013, 21:37 )Polemistes писав(ла):

Асоціація: Сталін після 22 червня 1941 року)

Саме так: Був ошелешений і не знав, що робити. Якби це було сплановано - певен, знайшов би щось краще. Наприклад: Кудись завіявся б з візитом. Здалеку зразу б написав телеграму, що по приїзді зо всім розбереться. Вичекав би з тиждень десь у Казахстані. За цей час бройлери виконали б усю брудну роботу. Потім діяв би за обставинами.
Відповісти
Важливо аби Наші вміло робили свої ходи і все складеться найкраще.

Дуже допомогає ВСЕ НА МАЙДАНАХ ЗНІМАТИ НА ВІДЕО І ТРАНСЛЮВАТИ

оце важливо шоб робили менти , беркут, всі: постійна, під багатьма кутами відеозьомка і трансляція

----

Раджу віднестися максімално серьозно до того що зараз відбувається
це лише перші ходи: і ВЖЕ Президент оголосив ГРОМАДСЬКУ МОБІЛІЗАЦІЮ

мабуть що загрози зростають.

А що Ви думали: ми добиваємо ссср і імперію

НАЗАВЖДИ закінчуємо тисячолітній ПЕРІОД ІМПЕРСКОГО ЗАХВОРЮВАННЯ

буде складно і потребує терпіння, концентрації, холодного сердця(!) та світлої голови. І будуть жертви: такий наш опонент- мафія.
Відповісти
Радійте, папа обурений
Відповісти
Нікого зі своїх опонентів явно запізніла і розпливчаста заява не переконає. І багато бажаючих підставлятись за нього теж не знайдеться.
Відповісти
(30-11-2013, 21:56 )Mykyta писав(ла): Нікого зі своїх опонентів явно запізніла і розпливчаста заява не переконає. І багато бажаючих підставлятись за нього теж не знайдеться.

За великим рахунком він, НМД, не відчув балансу сил, що склався. Aбо просто як справжній урка намагався усіх взяти на понт. Бо з рейтингом у 17% він поводився як Лука, або Путін. А в політиці це не проходить. Кожна з політичних сил чи фігур має свою вагу і не поступиться ані міліграмом. Здається, він усіх задовбав своєю "молодою командою професіоналів" - і чужих і своїх. От вони всі і влаштували йому "темну".
Відповісти
http://www.istpravda.com.ua/articles/2012/12/25/10921/

зміст диктатур - це коли чиновники панують, а в певний час роблять винним в усьому диктатора.
Відповісти
на фоні шлоібені з ЄС- Янукович не менше кеннеді

на фоні меркель чи сракозі з берлусконі і іх подгужкою карлицею юлькою-

тут Янукович більше схожий на екстермінатора тарганів і слизі ))))

Все йде чудово: совок буде добитий і тут і у РФ,

мафія буде розігнана

а терористи сядуть у тюрми.

Дуже конкретно, пожиттєво
Відповісти
от і все
Відповісти
чи це в наш час вже зветься "відставкою"? Не будьте баранами ))
І до речі, на кого це він такий обурений? Давайте вгадаємо
усі претензії йпитання ви можете викласти мені на фсбуці: http://www.facebook.com/ali.tatarzade
Відповісти
(30-11-2013, 22:37 )Tatarchuk писав(ла): чи це в наш час вже зветься "відставкою"? Не будьте баранами ))

Почекаємо підтвердження. Бо якщо дійсно так зробить - буде дурнем у кубі.
Відповісти
поза ними ті хто керують потоками бабла
а ті хто в погонах, це статисти...
Відповісти
(30-11-2013, 22:50 )Polemistes писав(ла):
(30-11-2013, 22:37 )Tatarchuk писав(ла): чи це в наш час вже зветься "відставкою"? Не будьте баранами ))

Почекаємо підтвердження. Бо якщо дійсно так зробить - буде дурнем у кубі.

достатньо вже того, що чувак підписав документ, яким де-факто оголосив, що не контролює ситуацію в країні.
усі претензії йпитання ви можете викласти мені на фсбуці: http://www.facebook.com/ali.tatarzade
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Почесний Патріярх Філярет не є батьком жодного народу hrushka 0 29 27-07-2019, 00:26
Ост. повідомлення: hrushka
  Охрана Президента Николай Шевченко 0 97 17-02-2019, 05:06
Ост. повідомлення: Николай Шевченко
  Партійні переговори до виборів президента. hrushka 3 247 22-01-2019, 20:49
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: