Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Яценюк вже меле все підряд. але жодного конкретного слова. Оксюморон повний(/)
#1
Якщо Росія хоче знищити Україну політично, тобто витерти з географічної карти, як український Крим, то поняття українська економіка, як такого, не буде.

А 8 мільярдів дол. на відбудову Донбасу, цифра, яку Яценюк постійно завищує, мабуть, кожен раз нову корективу йому видає Коломойський, бо ця цифра просто висмоктана з пальця. До речі, Азаров з Януковичем кожного року знаходили 8 млрд. дол. щоб покрити переплату за тимошенчиний газ і залишили в НБУ 22-23 млрд. дол. Кредитів взагалі не отримували, тільки борги Юлькіні виплачували. Кредит від Росії, так і не встигли використати. А Яценюк взагалі за газ Росії перестав платити. Ну, ясно, Янукович з Азаровим крали рівно стільки, щоб гривня і економіка купи трималася, а Яценюк, мало що краде, але й українська економіка йому десь при заді.

Яценюк на пару з олігархами краде мільярдами, а з народу приколюється: типу літає в економ класі чи йогурти купляє у супермаркеті.

Хто його зупинить? Порошенко вже його боїться, бо вони вже таке витворяють, а він ні слова.
Адвокат Федур апелює до громадськості, що Курченкову нафту, тобто державну нафту, намагаються розікрасти "під дахом" МВС. А МВС - це Аваков, а нафта - це Коломойський.

Наглість і цинізм Яценюкового уряду у розграбуванні України просто зашкалює - що Янукович з Азаровим проти них просто школярі.

Ось тут ми бачимо силу ЗМІ, які б у цьому випадку Азарова з гівном змішали, а Яценюка роблять мало не видатним кризовим менеджером. Бо, ясно, ЗМІ повністю належать олігархам.

Бідна Чорновол стала жертвою цього бандитського уряду, подала у відставку, бо зрозуміла, що її роблять фіговим листком для прикриття корупції.

http://censor.net.ua/news/298690/rossiya..._yatsenyuk
Россия хочет уничтожить Украину не только политически, но и экономически, - Яценюк
Российская Федерация, которая превратилась из страны-соседа в страну-врага, ставит целью уничтожить Украину как политически, так и экономически.

Об этом заявил Премьер-министр Украины Арсений Яценюк* во вторник, 19 августа, во время встречи с представителями крупнейших сельскохозяйственных товаропроизводителей Украины, которая состоялась на Черкасщине, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Кабмина.

Читайте также: "Как бы не вышло так, что нужно будет $8 млрд", - Яценюк о восстановлении уничтоженой инфраструктуры Донбасса

«Вы понимаете, что делает Россия? Она не просто делает военную интервенцию, она не просто делает политическую интервенцию. Она, в первую очередь, делает экономическое уничтожение и политическое уничтожение Украины», - заявил Глава Правительства.

По его словам, в результате таких действий российской стороны Украина переживает очень сложные времена, поскольку бомбардировке подвергаются мирное население, объекты инфраструктуры, шахты, заводы и т.д.

Также читайте: Яценюк рассказал, когда стабилизируется национальная валюта

«Причем идут целевые бомбардировки с тем, чтобы полностью выбить экономическую основу развития», - добавил Премьер-министр.

«Ситуация сложнейшая в Украине. У меня даже нет простых фраз, чтобы ее описать. Сказать, что она сложная, - это ничего не сказать. Война, жертвы, трагедии, сосед, который никакой не сосед, который с соседа превратился во врага - и надо вещи называть своими именами, - который посягает на страну, на нашу землю, на ваш бизнес», - заявил Яценюк.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Почесний Патріярх Філярет не є батьком жодного народу hrushka 0 37 27-07-2019, 00:26
Ост. повідомлення: hrushka
  Декотрі слова та вислови не даються перекласти в іншу мову, АЛЕ ... hrushka 5 441 13-01-2019, 22:34
Ост. повідомлення: stryjko_bojko
  Україна є демократія та сприяє вільного слова АЛЕ ... hrushka 1 405 10-10-2018, 18:58
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: