Рейтинг теми:
  • Голосів: 2 - Середня оцінка: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Яценюк задовбав своєю постійною капітуляцією
Він вже вирішив йти на вибори через 15 місяців (та програти їх). Це жах. Таких "лідерів революції" треба гнати взаший. Розум є, а хисту лідера - ні. Такий лідер здасть всіх нас, потім себе, потім рідну маму. Ну як можна погоджуватись на явно зфальсіфіковані вибори 4 нардепів? Без переліку голосів? Це коли мова йде про його власну партію та партії друзів. Що він робитиме коли мова йтиме про мої свободи - я не знаю.
Відповісти
(06-01-2014, 11:15 )Andrij писав(ла): Він вже вирішив йти на вибори через 15 місяців (та програти їх). Це жах. Таких "лідерів революції" треба гнати взаший. Розум є, а хисту лідера - ні. Такий лідер здасть всіх нас, потім себе, потім рідну маму. Ну як можна погоджуватись на явно зфальсіфіковані вибори 4 нардепів? Без переліку голосів? Це коли мова йде про його власну партію та партії друзів. Що він робитиме коли мова йтиме про мої свободи - я не знаю.
Відповісти
Довго його терпіти не стануть. Рейтинги його вже пішли вниз. Йому треба задуматись.
Відповісти
Якби з Майдану щодня виділяли б хоча б по 500 чол на округ Левченка, він би виграв. Натомість Пилипишин сам ефективно рекламувався на Майдані .
(06-01-2014, 11:15 )Andrij писав(ла): Він вже вирішив йти на вибори через 15 місяців (та програти їх). Це жах. Таких "лідерів революції" треба гнати взаший. Розум є, а хисту лідера - ні. Такий лідер здасть всіх нас, потім себе, потім рідну маму. Ну як можна погоджуватись на явно зфальсіфіковані вибори 4 нардепів? Без переліку голосів? Це коли мова йде про його власну партію та партії друзів. Що він робитиме коли мова йтиме про мої свободи - я не знаю.
Відповісти
Задрали ось ці підари при владі, котрі хочуть вкрасти все та вся. Пси скажені. На гілляку. Або в клініку на досліди. Паскудні кишенькові крадії без жодної ідеї.
Відповісти
(06-01-2014, 11:21 )Andrij писав(ла): Довго його терпіти не стануть. Рейтинги його вже пішли вниз. Йому треба задуматись.
Відповісти

Не все так просто. Людей там просто купили. А самі вибори міжнародні спостерігачі назвали чесними. Почни Яценюк казати про фальсифікації - довіра Заходу до нього і до Майдану впаде. "Політика є мистецтвом можливого." ©
Відповісти
Схоже чомусь на комсомольщіну. Не захист виборців, а захист позиченої комізельки. Ще й виборців обплювали.
Відповісти
Question 
(06-01-2014, 12:04 )Andrij писав(ла): Схоже чомусь на комсомольщіну. Не захист виборців, а захист позиченої комізельки. Ще й виборців обплювали.
Відповісти
(06-01-2014, 12:10 )Polemistes писав(ла):
(06-01-2014, 12:04 )Andrij писав(ла): Схоже чомусь на комсомольщіну. Не захист виборців, а захист позиченої комізельки. Ще й виборців обплювали.
Відповісти
Сучасні політичні партії в Україні створювалися під інтереси конкретних людей із грішми Про це у коментарі «Українському тижню» розповів історик Віктор Брехуненко.

"Сучасні політичні партії в Україні створювалися не під ідею, не під ідеологію, а під інтереси конкретних людей, конкретних груп чи осіб із грішми", – вважає Брехуненко.

За його словами, "керівництво усіх цих партій за кілометр не підпускає до себе розумних людей, здатних мислити категоріями державних і національних інтересів України".

"Їх практично немає там нагорі, й зараз це виявилось особливо помітним, коли Майданпереріс на дві голови своїх політичних лідерів. Їхня жалюгідність помітна неозброєним оком", – вважає Брехуненко.

Більше читайте в №52 "Українського тижня"
Тиждень.ua
http://tyzhden.ua/News/98290
Відповісти
А, ось, дійсно цікаво. Звідки відомо про підроблені бюлетені??? Невже громадяни України повинні голосувати не на виборчих дільницях, а на екзіт-полах???
Тобто, з’ясовується, що не має ніякого значення, як громадяни проголосували. Важливо тільки те, як на екзіт-полі хтось вирішив за кого саме громадяни були зобов’язані проголосувати.
Відповісти
продавців-професіоналів? Мало хто чого з нас може нарахувати - покупців багато й знання арифметики в них різне...

Повертаючись до виборів: хіба може Наш Лідер © мухлювати собі на користь? Кришталевої ж чесності людина!

(06-01-2014, 22:27 )Бакула писав(ла): А, ось, дійсно цікаво. Звідки відомо про підроблені бюлетені??? Невже громадяни України повинні голосувати не на виборчих дільницях, а на екзіт-полах???
Тобто, з’ясовується, що не має ніякого значення, як громадяни проголосували. Важливо тільки те, як на екзіт-полі хтось вирішив за кого саме громадяни були зобов’язані проголосувати.
Відповісти
Тобто, похибка складає більш 25%, а нам всім байдуже? Принципово ось так не будемо перераховувати. Збережемо державі пару сотень гривень. Краще сказати цілим округам, що вони продались за 300 гривень.

(06-01-2014, 22:27 )Бакула писав(ла): А, ось, дійсно цікаво. Звідки відомо про підроблені бюлетені??? Невже громадяни України повинні голосувати не на виборчих дільницях, а на екзіт-полах???
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Яценюк уміркований політик. hrushka 8 754 12-07-2018, 20:48
Ост. повідомлення: hrushka
  О.Білозерська, Д.Ярош: Чума в обидві ваші хати. Вмиєтеся своєю кров’ю (T) McOgon 2 496 12-12-2017, 21:17
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  Підтримка у США і Канаді України сильно хиталася, але Яценюк її зміцнив (/) Бойко 4 502 23-05-2017, 15:47
Ост. повідомлення: Василь Васьківський

Перейти до форуму: