Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Яценюк-ось де він зараз?Його потрібно прибити до стіни і відібрати все,що він накрав/
Повний текст тут: http://umoloda.kiev.ua/number/3020/180/101119/
Юрко Журавель: «У Росії виступимо, коли наші війська проходитимуть біля Кремля»

— У вашій книзі, збірці малюнків «Карикатурка», є фраза «побачимося після перемоги». Як активний учасник подій на Майдані, як вважаєте, на якому етапі цього шляху до перемоги сьогодні перебуває Україна?

— Зараз ми на жахливому етапі. Справа в тому, що останнім часом мені взагалі здається, що ми крокуємо у зворотний бік. Учора я був із донькою в кафе, звернув увагу на кліпи Тіматі. Сьогодні мені приятелі розповідали про кліпи Анни Семенович. Тобто ці відео постійно крутяться на українському ТБ, і коли дивлюся телевізор, таке відчуття, ніби я живу в Росії. Звичайно, дивлюся його рідко, щоб зайвий раз не дратуватися ще більше. Працюю в соціальних мережах і, хай там що, це своє середовище, у мене є своє коло друзів, шанувальників. А так, буває, виїжджаємо, як ми зараз, під Полтаву, проходимо вже третій заклад, у жодному немає меню українською мовою. Знову-таки, той же закон про квоти на радіо. Закон прийняли, а української музики більше не стало. Два радіо оголошують конкурси на українську інструментальну музику. Хочеться запитати, кого ви збираєтеся дурити? Інструментальну беріть російську, а от пісні — українські. Російськими інструментальними можете забити хоч усі 90%, а от українські повинні бути зі словами.

— Чи згодні ви з думкою, що українська влада просто зрадила Майдан?

— Вона зрадила ще на самому початку. Ситуація в Україні складна, такі люди, як Президент і міністри, всі сидять і крадуть гроші. А потім просто зникають. Яценюк — ось де він зараз? Його потрібно прибити до стіни і відібрати все, що він накрав у людей. Підвищуються тарифи, вони хочуть іще один Майдан? Наступний Майдан уже буде судити їх на колах.

— Чи варто Україні боротися за Крим?

— Звичайно. І не тільки Крим, потрібно повернути і Кубань. Потрібно повернути Бессарабію, я маю на увазі Придністров’я, там багато ще таких територій. Узагалі, мені здається, що Україна повинна стати на шлях Америки, яка завоювала весь світ Міккі Маусом, рок-музикою, секс-індустрією і серіалами.

— Яким бачите майбутнє України?

— Я люблю Україну, я — патріот. Мої хлопці не дадуть збрехати, ми любимо ту Україну, якою ми її зробимо. А над цим ми працюємо кожен день, кожну годину. У нас було дуже багато, скажімо так, «спокусливих пропозицій», але у кожної людини повинна бути якась принципова позиція. Якщо ти вже став на цей шлях, то повинен іти до кінця. Зараз ми розуміємо, що ані МЗС, ані МВС, ані ЗМІ не допоможуть нам. Кожен з нас, як Людовік XIV говорив, «держава — це я», кожен українець повинен говорити собі це. Розуміти, що держава — це він. І не говорити: «Ось що вона дала мені за двадцять п’ять років?». Держава — це ти, роби сам. За тебе цього ніхто не зробить. Ні Президент, ні Прем’єр, жоден депутат. Якщо будеш жити, як у «совку», і щораз говорити: «Ось, я прийшов на вибори, я проголосував, а він знову не зробив», вибори — це тільки частина... Ти вибрав чергового дебіла, якщо він не виконує — треба його знімати. Треба стежити за ними і звикнути, що вони — наші слуги. Вони жеруть наші гроші.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Корчинський про те що нам потрібно Torr 0 145 17-02-2019, 20:17
Ост. повідомлення: Torr
  Отже єдине що зараз на часі charly3091 0 202 11-02-2019, 18:24
Ост. повідомлення: charly3091
  Коли громада наміряє перейти до ПЦУ то потрібно повідомити правоохоронців. hrushka 0 332 27-01-2019, 17:30
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: