Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Яценюк перевершив у цинізмі та безжальності до українського народу комуністів з 239
#1
Штучне і швидке зубожіння українського народу, як хомут чи гальмівна сорочка мали подіяти на постмайданівські настрої у українському суспільстві.

Штучна інфляція, а просто і зрозуміло, увімкнений на повну потужність друкарський станок Яценюком мав завести Україну до рівня Аргентини.

Чому і для чого: український патріотичний дух потрібно було гендлярам і олігархам задавити у корені і перевести його у щоденну боротьбу за кусок хліба.

Пригадую слова одного з собаківників: надикіший і найлютіший собака з голоду буде лизати тобі руку.

Український народ опускається Яценюком до собачих інстинктів, щоб потім кинути народу кусок ковбаси і знову отримати владу над ним.

Це не Януковича облігації зовнішніх позик, таємничі тримачі яких блокують їх реструктуризацію від Яресько, а Яценюка і його олігархів. Це стає зрозуміло із виплат за цими облігаціями у 2014 році, коли для їх погашення Яценюк випорожнив НБУ до рівня 6,5 млрд. дол. і продав майже все золото з авуарів. Логіка тут проста: став би Яценюк так старатися на погашення януковичських облігацій? Людина рятує у першу чергу себе, дрібні вкладники біжать зняти 20 чи 100 доларів з банку, а великі, такі як Яценюк та олігархи, знімають мільярди. Як і просту людину, їх не цікавить, що буде з банком (у цьому випадку НБУ).

Цього року Яресько і Абромавічус не дають це зробити. Інфляція гривні, запущена Яценюком, практично чи формально утримується, за участі Яресько і МВФ, але реально зубожіння українського народу прогресує дуже швидко.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Почесний Патріярх Філярет не є батьком жодного народу hrushka 0 33 27-07-2019, 00:26
Ост. повідомлення: hrushka
Exclamation Вивчена верства народу шукає працю поза межами держави. hrushka 8 697 29-12-2018, 11:10
Ост. повідомлення: BROTHER
  Яценюк уміркований політик. hrushka 8 755 12-07-2018, 20:48
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: