Рейтинг теми:
  • Голосів: 3 - Середня оцінка: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Яценюк - п..дар Авакова
#21
(06-08-2014, 02:45 )Max писав(ла):
(06-08-2014, 01:13 )Майкрофт Холмс писав(ла):
(06-08-2014, 00:53 )Max писав(ла):
(05-08-2014, 17:32 )Майкрофт Холмс писав(ла): Я про Білого нічого позитивного не знаю
(05-08-2014, 16:55 )Bayan писав(ла):

Ні про які його майданні пролвиги не чув. На барикадах у Києві його не бачив. Знаю, що він все життя займався рекетом. Зокрема, після перемоги Майдану займався цим у себе вдома під революційними гаслами.

С.Музичко насмілився займатись тим, що є монополією держави, а особливо мусарів? Жах, нє?

Не суміваюсь, що пруфлінки на то ви маєте. Чи не маєте?

(05-08-2014, 17:32 )Майкрофт Холмс писав(ла): Знаю, що він був охоронцем Дудаєва. Оскільки Дудаєва зрештою вбили, цей факт у біографії, принаймні, не однозначний.

Прошу той натяк розвинути. Що неоднозначного було в діях охорони Дж.Дудаєва?

(05-08-2014, 17:32 )Майкрофт Холмс писав(ла): Влаштовував шоу, які широко демонструвались російським ТВ для дисредитації ПС та Майдану. Й це мало значний успіх, зокрема, на Донбасі. Не можу стверджувати (але підозру маю) , що Білий саме з цією метою оце чинив, але шкоду зробив цим чималу.

Кажете, що не можете стверджувати, але власне то робите, причому публічно (на форумі).

Запитання: яку шкоду (тим більш чималу) зробив С.Музичко?

(05-08-2014, 17:32 )Майкрофт Холмс писав(ла): Впевнений, що людина яка публічно погрожує голові МВС вбивством має бути щонайшвидше арештована. А в умовах війни, тим більше. Якщо, вона при цьому відстрілюється, то менти мають право стріляти на ураження.

Нагадую Майкрофтові Холмсу, що:

1) смертної кари українські закони не передбачають;

2) навіть якби така була, то її міг би присудити лише суд;

3) вбивство громадянина без суду то акт розбою і самосуду;

4) "умови війни" то цілком юридично визначене поняття -- надзвичайний або військовий стан; такого оголошено не було;

5) що С.Музичко відстрілювався, ми знаємо лише зі слів зацікавлених причетних осіб (мусарів із Сокола); жодних підтверджень із незалежних джерел немає (напр., судових свідчень під присягою).

6) мусарня через свого речника офіційно заявляла, що С.Музичко вчинив самогубство під час затримання (2-ма пострілами в серце).
Чи не хочете сказати, що то була нахабна брехня?


P.S. А судовий ордер на арешт С.Музичка взагалі був?

Коли йдеться про затримання небепечного озброєнного злочинця, що складає небепеку для населення, ордер може отрмуватися після арешту. Слушність інших ваших зауважень залежить від того, чи чинив збройний опір Музичко чи ні. Окрім одного: мені теж здається, що розмови про самогубство-брехня. Там я панові Нікіті вище по гілці виклав свою версію.

(06-08-2014, 01:25 )Майкрофт Холмс писав(ла): Я диванний, але я не радикал. Радикал на дивані мені не подобається. Радикал в зоні АТО подобається. Поміркована людина на дивані викликає нейтральне ставлення.

Значить так:

ви стверджуєте, що мусарня може розстрілювати громадян без суду.
А ордер на арешт то така несуттєва дурничка, що його можна і після вбивства отримати.
І така несуттєва обставина, що смертна кара законом не передбачена, вас анітрохи не хвилює.

При тому всьому твердите, що ви не радикал.

І дійсно, назвати таке радикалізмом, то зробити фашистові незаслужений комплімент.

В будь якій країні, коли людина, яку затримує поліція, починає в поліцію стріляти, поліція починає стріляти у відповідь. Буває й що вбває. Розстрілює. Я вперше бачу, щоб констатацію (навіть не схвалення) існування такої прктики називали фашизмом. До чого тут смертна кара? Описана мною колізія-це смертна кара? Також, скрізь, коли ловлять озброєного злочинця, то не бігуть, побачивши його, спочатку до суду, а безпосередньо ловлять. А потім доставляють до суду, де обирається запобіжний захід. У вас дивні уявлення, про законність й про фашизм.
Відповісти
#22
До питання про каски та бронежилети. А яке відношення має Аваков до МО (Мін. оборони) та їх закупок?
Відповісти
#23
(06-08-2014, 03:08 )Майкрофт Холмс писав(ла): В будь якій країні, коли людина, яку затримує поліція, починає в поліцію стріляти, поліція починає стріляти у відповідь. Буває й що вбває. Розстрілює. Я вперше бачу, щоб констатацію (навіть не схвалення) існування такої прктики називали фашизмом. До чого тут смертна кара? Описана мною колізія-це смертна кара?

Недоторканість особи: держава не має права арештовувати людину без рішенням суду. Хто вважаає інакше, є фашистом (комуністом).

Людина має право чинити збройний опір незаконному арешту (якщо без ордера - значить незаконний). Хто вважає інакше, є фашистом (комуністом).

Вбити людину без рішення суду можна лише в порядку самозахисту. Якщо в даній державі то не так -- то є фашистська (комуністична) держава.

Коли люди на службі держави когось вбивають НЕ в порядку самооборони, то є страта (а смертна кара то страта за ухвалою суду).

(06-08-2014, 03:08 )Майкрофт Холмс писав(ла): Також, скрізь, коли ловлять озброєного злочинця, то не бігуть, побачивши його, спочатку до суду, а безпосередньо ловлять. А потім доставляють до суду, де обирається запобіжний захід. У вас дивні уявлення, про законність й про фашизм.

Людина може вважатись злочинцем лише за рішенням суду.
Також її можна затримати ЯК злочинця безпосередньо в момент скоєння злочину, "на гарячому" (чого також не було).

О.Музичко ані не був оголошений злочинцем судовою ухвалою, ані не чинив жодних злочинних дій безпосередньо перед його вбивством агентами держави, що виключало потребу його переслідувати. Можна було без жодного насилля просто вручити йому повістку до суду (якби така взагалі існувала).

Відтак, прирівнювання обставини вбивства О.Музичка до ситуації переслідування когось, хто щойно вчинив злочин, є очевидною і зухвалою маніпуляцією (підміною понять). Даю наразі добу на усвідомлення того факту.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Video покази на Авакова Torr 1 99 23-02-2019, 02:04
Ост. повідомлення: Torr
Angry Недореформ Авакова. "Лягай, Бандера!" - Беркут повертається ??? Romario 3 216 19-02-2019, 10:42
Ост. повідомлення: Romario
Heart Юля купила Авакова Torr 0 81 10-02-2019, 21:34
Ост. повідомлення: Torr

Перейти до форуму: