Рейтинг теми:
  • Голосів: 1 - Середня оцінка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
я зрозумів, на кого схожий цей ідеальний депутат (/)
спочатку я подумав про колишнього голову селянської партії, спікера ВР Ткаченка. А потім вирішив, що варто копати глибше. Десь у могильниках радянських розстрілів 1930х. Господарник, але не бізнесмен; україномовний, але за зближення з Росією; партійний, але опозиційний. Типовий націонал-комуніст з правим ухилом. За тов. Сталіна таких пачками розстрілювали.

або пан Биченко трохи поспішив з інтерпретацією; це досить таки дурнувате середнє по палаті насправді поділяється на декілька кластерів. Або він правий; тоді наше світле майбутнє таки знаходиться у нашому світлому минулому. Під лампочкою Ілліча, з кратким курсом історії ВКП(б), в трудовому таборі не дуже суворого режиму...

Избиратели хотели бы видеть будущего депутата украиноязычным сторонником сближения с Россией и непричастным к бизнесу хозяйственником. Об этом свидетельствуют результаты исследования, которые представил сегодня директор социологической службы Центра им.Разумкова Андрей Быченко на заседании круглого стола на тему: "Украина накануне парламентских выборов".
Відповісти
Big Grin 
(28-09-2012, 01:03 )ziggy_freud писав(ла): спочатку я подумав про колишнього голову селянської партії, спікера ВР Ткаченка. А потім вирішив, що варто копати глибше. Десь у могильниках радянських розстрілів 1930х. Господарник, але не бізнесмен; україномовний, але за зближення з Росією; партійний, але опозиційний. Типовий націонал-комуніст з правим ухилом. За тов. Сталіна таких пачками розстрілювали.

або пан Биченко трохи поспішив з інтерпретацією; це досить таки дурнувате середнє по палаті насправді поділяється на декілька кластерів. Або він правий; тоді наше світле майбутнє таки знаходиться у нашому світлому минулому. Під лампочкою Ілліча, з кратким курсом історії ВКП(б), в трудовому таборі не дуже суворого режиму...

Избиратели хотели бы видеть будущего депутата украиноязычным сторонником сближения с Россией и непричастным к бизнесу хозяйственником. Об этом свидетельствуют результаты исследования, которые представил сегодня директор социологической службы Центра им.Разумкова Андрей Быченко на заседании круглого стола на тему: "Украина накануне парламентских выборов".

Відповісти
300 років не пройшли без наслідків.
Відповісти
то не означає автоматично, що Головаха пише тільки розумні речі. Якщо ж судити за самою хвамілією, то головний світоч розуму - Альона Мозгова, дочка Миколи М. Але вона всього лише продюсер галімой попси, дочка одного співака і екс-дружина іншого.

Биченко грамотний; може навіть один з кращих в своїй галузі. Трохи знаю його в реалі.

Відповісти
Що українці загалом хотіли б мати депутатами дядьок з цицьками. Отже всі українці збоченці - візьміть мене в соціологи!

(28-09-2012, 07:18 )Kulish писав(ла): 300 років не пройшли без наслідків.

Відповісти
подивіться на Симоненка і його партагеноссе. Чоловік з цицьками другого розміру і недимими через черево... черевиками серед них зустрічаєтся найчастіше. А Голуб? Кажуть люди, що він і за сексуальною орієнтацією такий як ви сказали. Та й серед регіоналів цей тип зустрічається не так щоб зовсім рідко.

моєї гіпотези це теж не відміняє. Націонал-комуністи 1930х, як і належить бідним людям, які дорвались до годівниці, були досить гладенькі. А потім пішов штучний відбір в номенклатуру за мордифікаційними ознаками. Комсомолець ще міг бути худим. А партфункціонер середнього віку мав виглядати "солідно" із необхідністю...

Відповісти
(28-09-2012, 11:29 )123 писав(ла): Що українці загалом хотіли б мати депутатами дядьок з цицьками. Отже всі українці збоченці - візьміть мене в соціологи!

Достатньо уважно придивитись та дослухатись до тих, хто поряд з Вами. Не з Вашого кола, а інших. Сусідів. Бабок, що сидять на лавочках. Співробітників.
І Ви визнаєте, що діагноз дебільності українського населення ще й занадто м'який.
На жаль...
Відповісти
'Найкращій аргумент проти демократії це п'ятихвилинне спілкування з середнім виборцем'.

(28-09-2012, 12:55 )Kulish писав(ла):
(28-09-2012, 11:29 )123 писав(ла): Що українці загалом хотіли б мати депутатами дядьок з цицьками. Отже всі українці збоченці - візьміть мене в соціологи!

Достатньо уважно придивитись та дослухатись до тих, хто поряд з Вами. Не з Вашого кола, а інших. Сусідів. Бабок, що сидять на лавочках. Співробітників.
І Ви визнаєте, що діагноз дебільності українського населення ще й занадто м'який.
На жаль...
#цинічнийбандера #цинічнібандери #cynicalbanderites http://coub.com/view/5lw0m
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  за кого вони топять? Torr 0 388 04-11-2017, 23:38
Ост. повідомлення: Torr
  "Я такіх как ти, сука біндєравская, на Данбасі стрєлял!" або кого охороняє поліція (л Slavix 0 377 09-05-2017, 12:17
Ост. повідомлення: Slavix
Video ЕКС-ДЕПУТАТ ДЕРЖДУМИ ПОРІВНЯВ РОСІЮ З НАЦИСТСЬКОЮ НІМЕЧЧИНОЮ / філософ 10 1019 18-02-2017, 23:26
Ост. повідомлення: Майкрофт Холмс

Перейти до форуму: