Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Єдина партія яка стала на захист КРІППО - це ВО "СВОБОДА"
#1
Викладачі КРІППО, стосовно якого ухвалено рішенно "про ліквідацію" зверталися перш за все до партії регіонів, але їх там навіть не прийняли.

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/037349/

На захист стала ВО "СВОБОДА":

Народний депутат Едуард Леонов вимагає зупинити руйнування кримських закладів освіти

Народний депутат України, уповноважений фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" в Криму та Севастополі Едуард Леонов скерував Генеральному прокурору України депутатське звернення з вимогою вжити заходів задля скасування рішення про незаконну ліквідацію Кримського республіканського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Як розповів свободівець, 20 лютого 2013 року Верховна Рада Автономної Республіки Крим ухвалила рішення, яким дозволила Раді міністрів АРК ліквідувати Кримський республіканський інститут післядипломної педагогічної освіти і створити Кримську республіканську установу "Центр післядипломної педагогічної освіти".

"Переконаний, що це рішення суперечить чинному законодавству України. У документі чиновники посилаються на статтю 27 Закону України "Про вищу освіту", в якій розтлумачено механізми створення, реорганізації та ліквідації вищого навчального закладу, проте у випадку з Кримським республіканським інститутом післядипломної педагогічної освіти посилання на цю статтю є неправомірним. Цей інститут не є звичайним вищим навчальним закладом, а є невід'ємною складовою системи післядипломної педагогічної освіти України, про що чітко сказано в 42 статті Закону України "Про загальну середню освіту", – наголосив народний депутат.

Депутат підкреслив, що наказом Міністерства освіти і науки України затверджено Положення про республіканський (Автономної Республіки Крим), обласні та Київський і Севастопольський міські інститути післядипломної педагогічної освіти, яким затверджено, що діяльність вищезгаданого закладу координується МОН.

Едуард Леонов вимагає здійснити перевірку цієї інформації та вжити заходів прокурорського реагування для скасування незаконного рішення про ліквідацію Кримського інституту післядипломної педагогічної освіти та притягнути винних осіб до відповідальності.
Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  На захист прав кримськотатарського народу Майдан-Інформ 0 1294 21-05-2012, 18:44
Ост. повідомлення: Майдан-Інформ

Перейти до форуму: