Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ІДОЛОПОКЛОНСТВО = Путін + мавзолей + кодекс комунізму…
Video 
Путін, як істинний більшовик- нещодавно зауважив, що релігійні заповіді містяться у кодексі будівника комунізму і що мавзолей має право на життя, як і мощі у Києво-Печерській Лаврі...
На жаль це не відповідає дійсності, оскільки Бог там і не ночував- Він просто звідти ВИКИНУТИЙ! Це хоч по Старому, хоч по Новому заповітах. Бо якби Бог був би присутній у у Кодексі будівника комунізму - то це б суперечило основній парадигмі марксистсько-ленінської філософії, оскільки згідно з нею релігія є вигадкою, тобто «брехнею» пануючих класів з метою закабалення класу пролетаріату.
Отже, російська верхівка залишається демонічною, оскільки уподібнює себе богам. Тобто, за їхньою логікою, оскільки Бога не існує- створюється на противагу релігії ШТУЧНИЙ ІДОЛ, що консервується у мавзолеях і свідомостях матеріалістично налаштованої юрби рабів, що повинна поклонятися лідерам компартії, як богам.
Зрозуміло, що такі «пастирі», що плутають грішне з праведним- тягнуть цивілацію у деградацію та у пекло…
Hello
Відповісти
(19-12-2012, 13:56 )філософ писав(ла): оскільки Бога не існує- створюється на противагу релігії ШТУЧНИЙ ІДОЛ

Всі боги створені штучно - придумані людьми.
На противагу іншим богам і релігіям (таким же штучно створеним).
Відповісти
(19-12-2012, 23:54 )Анатoль писав(ла):
(19-12-2012, 13:56 )філософ писав(ла): оскільки Бога не існує- створюється на противагу релігії ШТУЧНИЙ ІДОЛ

Всі боги створені штучно - придумані людьми.
На противагу іншим богам і релігіям (таким же штучно створеним).

От не хотів встрявати, але ще раз спокусився. Ні один-єдиний бог від виникнення будь-якої релігії (включаючи шаманізм, політеїзм і т.д.)не міг бути придуманий людиною штучно. Людина народжується з так званими соціальними програмами - вірою(туди входить і здатність до прогнозування), почуттям справедливості( туди входить і здатність до маніпулювання), детектором помилок і т.д. Соціум лише активізує ці ресурси.
І ще одне особисте прохання до п. Анатоля. Якщо зможете утриматись від саркастичних коментувань - утримайтесь, не засмічуйте людям розмови. Не всі такі агресивні, як Ви.
Відповісти
(20-12-2012, 04:27 )vorona писав(ла): І ще одне особисте прохання до п. Анатоля. Якщо зможете утриматись від саркастичних коментувань - утримайтесь, не засмічуйте людям розмови. Не всі такі агресивні, як Ви.

А може б краще Ви утримались від повчань?
Я ж не лізу в чиїсь приватні розмови засмічувати їх.
Форум - це не приватні розмови.
Повідомлення Михайла в такі ж мірі розмова зі мною як і з Вами.
А не подобається Вам мої слова - не читайте.
А то бач цензор знайшовся.
Твердження, що всі боги видумані - це вже для нього сміття і агресія...
А насправді це істина, висказана в спокійній, нейтральній формі.
А от Ваші повчання - сміття (не по темі) і агресія (спроба заткнути комусь рота).
Відповісти
(20-12-2012, 10:02 )Філолог писав(ла): Путін чудово знає, яка різниця між законсервованими мощами Леніна і нетлінними мощами святих.
Правильно все він сказав.
То святий одної ідеології, а ті - іншої.
Ото й вся різниця.
Доки будуть прихильники - доти будуть і святі.
Відповісти
(19-12-2012, 19:12 )Філолог писав(ла):
(19-12-2012, 13:56 )філософ писав(ла):

Християнство ставить на меті виховання духовної людини, яка стане вільною від гріха, але досягнути цього людина не може самотужки, а лише співпрацюючи з Богом, звертаючись до нього за домопогою.

Виходить, що вільною від гріха людина не може бути, тим більше, що ніякого бога як фізичної (неміфічної) істоти немає!

Відповісти
(20-12-2012, 18:58 )Філолог писав(ла): але хочу почути реакцію православних, чи стануть на захист православних мощів чи проковтнуть.
Мощі всєх стран і рєлігій - соєдіняйтєсь!

Відповісти
(20-12-2012, 09:21 )Анатoль писав(ла):
(20-12-2012, 04:27 )vorona писав(ла): І ще одне особисте прохання до п. Анатоля. Якщо зможете утриматись від саркастичних коментувань - утримайтесь, не засмічуйте людям розмови. Не всі такі агресивні, як Ви.

А може б краще Ви утримались від повчань?
Я ж не лізу в чиїсь приватні розмови засмічувати їх.
Форум - це не приватні розмови.
Повідомлення Михайла в такі ж мірі розмова зі мною як і з Вами.
А не подобається Вам мої слова - не читайте.
А то бач цензор знайшовся.
Твердження, що всі боги видумані - це вже для нього сміття і агресія...
А насправді це істина, висказана в спокійній, нейтральній формі.
А от Ваші повчання - сміття (не по темі) і агресія (спроба заткнути комусь рота).

Пристосуйте це все до себе.
Відповісти
Music 
(20-12-2012, 20:10 )Анатoль писав(ла):
(20-12-2012, 18:58 )Філолог писав(ла): але хочу почути реакцію православних, чи стануть на захист православних мощів чи проковтнуть.
Мощі всєх стран і рєлігій - соєдіняйтєсь!

Ну, сподіваюсь, тепер зрозуміло без слів хто на нашому форумі заслані "козачки" з Кремля?!!!!

Ну, а відносно брехні- то тут зрозуміло, що усі прибічники матеріалістичних вчень погрузли у соку своїх особистих ілюзій та брехні про те, що Бога не існує...

Але якщо копнути глибше- то така природа дана їм зверху Богом, оскільки вони мають егоїстичний склад характеру і протиборство з Богом у своїх генах. Але це не значить, що в майбутніх життях у них немає перспективи. Навіть якщо вони зараз деградують у найнижчі- тобто мінеральні форми життя або у вигляді фізичних атомів- з плином часу через мільярди втілень вони стануть на шлях служіння Всевишньому Богу.

Стосовно того, що дещо у Кодексі взято із релігійних Заповідей- сумніву немає- але викинуто Бога, бо основна заповідь для Людини- любити Бога усім серцем свої, усією душею своєю, усіма своїми силами, а також любити ближнього як самого себе. Із цих двох автоматично витікають: не вбий, не вкради, не побажай дружини ближнього твого ets....

От і вся, якщо кортоко дуже релігійна НАУКА, яка могла б забезпечити прогресивний поступ у вихованні морально здорової цивілізації...

Тому для кожної живої істоти у Бога є свій План. У кого яка доля, той і грає свою партитуру у Вселенському еволюційно-інволюційному оркестрі, що відкриває нам двері у БЕЗСМЕРТНЕ МАЙБУТНЄ!!!

Щасти усім у Пошуку ІСТИНИ!!!

Hello
Відповісти
(21-12-2012, 09:39 )філософ писав(ла): Ну, сподіваюсь, тепер зрозуміло без слів хто на нашому форумі заслані "козачки" з Кремля?!!!!

Путін?!!!!

Цитата: брехні про те, що Бога не існує...

І в завєдомо ложной клєвєтніческой інформаціі, порочащєй...

Цитата: вони мають егоїстичний склад характеру і протиборство з Богом у своїх генах.

Проти генів не попреш.

Цитата: Але це не значить, що в майбутніх життях у них немає перспективи.

Будуть в їхніх майбутніх життях (ворон чи будяків) альтруїстичні гени любові до бога і все зміниться.

Цитата:Навіть якщо вони зараз деградують у найнижчі- тобто мінеральні форми життя або у вигляді фізичних атомів-

А як я народжусь атомом, це всерівно буду я?
А як я перероджусь не в один атом, а в кілька, моя душа розділиться?
А якщо атом не памятатиме що він Анатоль, це нічо?

Цитата:з плином часу через мільярди втілень вони стануть на шлях служіння Всевишньому Богу.

Атоми в бога не пропадають. Дивись, через мільярд втілень якийсь з атеїстичних атомів святим стане.

Цитата: не побажай дружини ближнього твого

О, ще кілька років, і я до цього дійду!

Цитата: грає свою партитуру у Вселенському еволюційно-інволюційному оркестрі,
А попи (й інші всякі сектанти), от же ж богоборці!, все стараються підсунути музикантам свої партитури, замість даних богом і генами.
Відповісти

Перейти до форуму: