Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Історія Козачого народу
#1
Коротко про головне:
ПИСЬМЕННАЯ ІСТОРІЯ людства виступає з мороку і стає нам частково відомої лише починаючи з X століття. ВСІ дійшли до нашого часу СТАРОВИННІ ДОКУМЕНТИ , - в тому числі і зараховувані сьогодні до " античності " , - описують насправді події епохи X- XVII століть (багато з них насильно відправлені в далеке минуле невірної хронологією ) . Важливо розуміти , що переважна більшість старих документів дійшло до нас у пізній редакції XVII - XVIII століть.
Епоха X -XI століть є виключно темної , освітленій ДУЖЕ МАЛИМ числом збережених документів . Реконструкція подій X -XI століть ще далека від завершеності .
Мабуть , в епоху X -XI століть у Середземномор'ї виникло царство , яке умовно можна назвати Ромейской імперією. Першою її столицею , ймовірно , було місто в родючій долині Нілу , в африканському Єгипті . Потім метрополія царства перемістилася на протоку Босфор , де в стратегічно вигідному місці виник Цар- Град . До складу ромейського царства тієї пори входили різні провінції , феми . Однією з них , ймовірно, найбільшою , була Русь.
У XII столітті картина письмовій історії кілька прояснюється , хоча і тут ще залишаються неясні питання . У середині XII століття , в 1152 році , народжується Ісус Христос . У світській візантійської історії він відомий як імператор Андронік і апостол Андрій Первозванний . У вітчизняній історії він описаний як великий князь Андрій Боголюбський . Дитинство Андроніка - Христа пройшло частково на Русі (де він , мабуть , і народився ) , потім жив у Цар- Граді . До речі , Цар- Град відомий нам також під іменами " античної " Трої і євангельського Єрусалиму . Потім багато часу Андронік - Христос і його мати Марія Богородиця знову провели на Русі.
У 1185 році імператор Андронік - Христос був розп'ятий у Цар- Граді , на горі Бейкос = євангельської Голгофі . Тут досі зберігається величезна " могила" , що носить назву " могила Юши ( Ісуса) " . Це не справжня могила , а обнесений гратами ділянку землі , на якому розіп'яли Христа ( " місце дії" ) . У результаті перевороту і кривавого заколоту в 1185 році до влади прийшла нова династія Ангелів ( "Ангели " в даному випадку - родове ім'я) . Страту Христа викликала бурхливу реакцію як в столиці , так і в фемах Ромейской імперії. Русь XII століття очолила Хрестові походи , які рушили на Цар- Град з метою помститися за страту Христа і покарати винних.
Спалахує важка війна , відома нам сьогодні під кількома іменами. Зокрема - як " антична " Троянська війна нібито XIII століття до н.е. і як Хрестові походи XII -XIII століть н.е.
Цар- Град був узятий в 1204 році. Місто було розграбоване і спалене хрестоносцями - ординцями - козаками та їхніми союзниками (вони ж - " античні " ахейці - греки , описані Гомером в "Іліаді" ) . Падіння столиці ромейського царства відбилося в багатьох хроніках . Зокрема , як падіння " античної " Трої нібито в XIII столітті до н.е. і як взяття Єрусалиму римськими військами нібито в I столітті н.е. Ці події XII -XIII століть н.е. багаторазово описані в поемах Гомера , Вергілія та інших " класиків " , а також у середньовічних хроніках .
Після падіння Трої , на початку XIII ст н.е , в ромейські царстві настає важка смута. Колишні феми , природно , відпадають від центру. Спалахують міжусобиці. Один з представників колишньої царської ромейської династії - " античний " цар Еней - Іоанн , учень і соратник Андроніка - Христа , покидає розгромлений Цар- Град = Трою = Єрусалим і прямує зі своїми супутниками на Русь. Справа в тому , що його царствені предки були родом з Русі . Подорож Енея - Іоанна описано , зокрема , " античним " Вергілієм у знаменитій поемі "Енеїда" .
Прибувши на Русь , цар - Отаман Еней - Іоанн виявляє тут могутнє і багате царство , яке , однак поки що роздроблене на окремі князівства , керовані соперничающими князями - ханами . Будучи нащадком старовинного і авторитетного царського роду , що походив із Русі , цар Еней - Іоанн бере владу в свої руки і засновує на Русі нову правлячу династію. При цьому він об'єднує різні території під єдиним управлінням. Це найважливіша подія відбилася в літописах як знамените " покликання варягів " , правління " варяга Рюрика " і як підстава Великого Новгорода . Йшлося про перетворення в столицю міста Ярославля = Великого Новгорода на Волзі. Все це відбувалося в XIII столітті.
До кінця XIII століття на Русі виникає сильна централізована влада, яка спирається на величезні природні багатства і ресурси країни , а також на її сильну професійну армію - Козачу Орду. ( Слово ОРДА є , попросту , варіантом вимови слова РАТЬ , тобто військо ; а " античне " і середньовічне слово РУТЕНІЯ , яким називали Русь , означало РАТН , РАТНА країна ) . Як ми вже говорили , Козача ординська армія успішно брала участь у Троянській війні і перемогла . Вигідне військово -стратегічне становище Русі теж мало в подальших подіях важливе значення. Так на території Русі виникла метрополія нової Козачої Імперії , спадкоємиці колишньої - Ромейской . Ми називаємо її Козачій Ордою чи Великої = " Монгольської " Козачій Імперією .
Першими її царями - ханами - отаманів на початку XIV століття були два брати - Іван і Георгій Даниловичі . Вони відомі також як хан Батий і Чингіз - Хан (він же Георгій Побідоносець). Створення " Монгольської " Імперії відбилося в безлічі документів " античності " . Зокрема - як підставу знаменитого " ​​античного " ​​Риму (нібито в VIII столітті до н.е.) братами Ромулом і Ремом , нащадками царя Енея - Іоанна .
Провідною ідеєю і програмою царів - ханів - Отаманів Козачій Орди = " Римської " Імперії стає відновлення і значне розширення колишньої цар - градской імперії XI- XII століть. Козача Орда ( тобто " античний Рим" ) природно розглядалася народами як спадкоємиця Ромеї , оскільки саме на Русь прибув цар Еней - Іоанн , представник старої цар - градской (тобто троянської = єрусалимської ) династії. Решта території колишнього ромейського царства в XIII столітті були занурені в смуту .
На початку XIV століття з Козачої Орди починається велике = " монгольське " козацьке завоювання світу . Слід підкреслити , що в той час мова йшла , швидше, не про військове підкорення далеких територій , а про їх колонізації - освоєнні. Справа в тому , що , згідно зі старовинними джерелами, БІЛЬШІСТЬ ТЕРИТОРІЙ ЄВРАЗІЇ І АФРИКИ У ТУ ЕПОХУ БУЛИ малозаселені . Тому війська Козачій Орди , нестримно розповсюджувалися в усі сторони від метрополії , осідали на поки ще освоєних землях і створювали там нові міста , поселення , культури . Повторимо , що це була , мабуть , досить мирна колонізація , в тому числі і пустували земель Західної Європи. Частина ординських колоністів - козаків була спрямована також у Африку й Азію , в тому числі в Індію і Китай . Ординське освоєння , наприклад , Індії тієї епохи відомо нам з джерел як поява тут " аріїв " і створення арійсько - індійської цивілізації на території Індостану . Це розселення з метрополії Імперії в усі сторони було потім описано в численних старовинних хроніках як РОЗСІЯННЯ НАРОДІВ , як Велике переселення народів , як виникнення ВАВИЛОНА і т.п. До речі , в епоху XIV - XVI століть " Індією " називали всю Козачу Орду , а не тільки територію сучасної Індії.
В епоху XIV століття було винайдено вогнепальну зброю , надовго забезпечило військам Козачій Орди переважна військову перевагу.
Таким чином , в XIV столітті виникає величезна Велика = " Монгольська " Козача Імперія з метрополією на Русі. Вона ж - " антична " Римська Імперія . У той час вона охоплювала практично всю Євразію і значну частину Африки , включаючи африканський Єгипет , долину Нілу. Тут здавна перебувало родове царський кладовищі Козачій Імперії , куди після смерті відвозились на кораблях ( через Середземне море = " річку Стікс ") в забальзамоване вигляді ординські царі - хани - Отамани , їхні родичі , придворні , намісники і т.д. На територіях Імперії , віддалених від Козачої Орди , правлять численні " монгольські " козачі намісники , беззаперечно підкоряються ординському царю- хану - Отаману . Західно - європейські хроніки іменують його Імператором , причому єдиним . Ставлення до Козачої Орді і її ханам в численних провінціях Імперії вельми поважне. Козача - Ординська династія Отаманів - царів - ханів - імператорів відбилася на сторінках західно - європейських літописів як " династія Габсбургів " (тобто Новгородцев ) епохи XIV - XVI століть.
У XV столітті експансія " Монгольської " Козачій Імперії і колонізація світу , розпочата Козачій Ордою в XIV столітті , була успішно продовжена. У Біблії це описано як ПОЧАТОК ЗАВОЮВАННЯ Землю Обітовану військами Мойсея . Вихід ізраїльтян з Єгипту на чолі з Мойсеєм - це початок другої хвилі " монгольського " ​​козачого підкорення світу . Біблійний Єгипет - це Козача Орда XIV - XVI століть. (До речі , слово " ізраїльтянин " означало " богоборець ", а " іудей " - " Богославец " , тобто славить Бога). Через деякий час війська Козачій Орди та її союзника - Османії = отаманом на декількох морських флотах перетинають Атлантичний океан і з'являються в Америці. Ця грандіозна експедиція відбилася на сторінках старовинних літописів як плавання Колумба , як " великий результат " іудеїв з Іспанії наприкінці XV століття , а на сторінках Біблії - як плавання патріарха Ноя " через великі води " .
Інша частина Козацьких ординських військ увійшла до Північної Америки з Сибіру і Далекого Сходу через Аляску , перейшовши Берингову протоку. У результаті " монгольської " козацької колонізації земель Американського континенту в XV столітті виникають цивілізації Майя , Ацтеків , Інків .
Таким чином , в XV столітті територія Великої = " Монгольської " Козачій Імперії охопила практично весь населений світ тієї пори. Ця Козача Імперія відома нам з підручників історії також під назвою Імперії Карла V (тобто П'ятого Короля ) . Недарма в старовинних хроніках говорилося , що над Імперією Карла V ніколи не заходить сонце .
Метрополія Козачій Імперії , тобто Козача Орда XIV - XVI століть , називалася в багатьох літописах ІЗРАЇЛЕМ . А союзник Казаков - Османі = отаманом ( Туреччина ) , столицею якої залишався Цар- Град , іменувалася іудеїв. Саме під такими відомими іменами дві основні частини " Монгольської " Козачій Імперії відбилися на сторінках Біблії. Слово ІЗРАЇЛЬТЯНИ по суті справи означало те ж саме , що і хрестоносці , тобто " борці за Бога " , за Христа. Вони " нести Хрест " , поширювали християнство. Османов = отаманом називали іудеїв , оскільки її столицею залишався Цар- Град (Стамбул) = євангельський Єрусалим , де " славили Бога " , тобто Христа , розп'ятого тут в 1185 році.
Незважаючи на величезні розміри , " Монгольська " Козача Імперія досить тривалий час існувала як централізована держава , що керувалося ординським Отаманом - царем - ханом. (До речі , назва " Монгольська " могло статися від слов'янського слова БАГАТО , ПОТУЖНІСТЬ ) . На всій території Козачій Імперії панувало християнство як єдина релігія . В якості державної релігії християнство було прийнято в Козачій Імперії в кінці XIV століття , після грандіозної Куликівської битві 1380 року, в якій Козаче - ординський великий князь Дмитро Донський = римський імператор Костянтин Великий переміг прихильників інших християнських течій на чолі з ханом Мамаєм (він же - Іван Вельямінов лтечественних літописів ) . Єдність імперської козачої релігії , тобто християнства , також цементувало Велике царство і було важливим джерелом стабільності.
Звичайно , централізація християнської Великої Козачій Імперії носила , швидше за все , гнучкий характер через відсутність у той час швидких засобів зв'язку. На місцях правили " монгольські " козачі намісники , однією з головних функцій яких був збір данини і відправлення її в метрополію Козачій Імперії. В основних містах і поселеннях Козачій Імперії стояли ординсько - козачі гарнізони , які забезпечували порядок і гарантували безперешкодний збір данини. Між різними областями Козачій Імперії був , мабуть , організований обмін товарами і розподілені виробничі та господарські функції (так би мовити , планове господарство). В одних регіонах було налагоджено сільське господарство , в інших - будівля кораблів для імперського флоту , в третіх розквітли медицина , література і взагалі мистецтва , в інших були створені " курортні зони відпочинку" і т.п. Проте всі досягнення і результати праці всіх областей Козачій Імперії незмінно йшли в загальну " імперську скарбничку " , належали ординському Отаману - царю- хану і розподілялися потім між різними територіями величезної " Монголії " у загальному за єдиним планом .
У XIV -XV століттях зважаючи на надзвичайно швидкого розширення Козачій Імперії , довелося створити надійну систему протяжних доріг , мережа яких охопила значну частину Євразії. У той же час це призвело до несподіваного і дуже серйозному випробуванню для царства. Вперше за побудованими шляхах повідомлення стали більш вільно пересуватися великі маси людей і вантажів. Але в тому числі , відкрився шлях для поширення заразних захворювань. Якщо раніше , в до- імперську епоху епідемії спалахували і згасали , залишаючись загалом- то в межах однієї ізольованій області , то тепер хвороба змогла швидко поширитися на великі території . У підсумку в Західній Європі , а також в деяких жарких областях Середземномор'я почалися масові епідемії.
Зважаючи недостатнього розвитку медицини тієї пори , центральна ординська козача влада не знайшла ефективних медичних засобів боротьби із заразою . У той час щеплення , вакцини та подібні засоби ще не були винайдені. Щоб зупинити катастрофічне поширення хвороб , Козача Орда і Османі = отаманом направили до Західної Європи війська з беззаперечним наказом винищити поголовно населення заражених територій , "провести чистку" серед нащадків першої хвилі переселенців - колонізаторів. У Біблії ця велика військова операція XV століття описана як продовження завоювання " землі обітованої " військами Мойсея , а потім військами Ісуса Навина (він же - Сулейман Прекрасний , султан XVI століття , він же - " античний " Олександр Македонський ) . У результаті опір людей у вогнищах епідемій було жорстоко придушене військами і каральними загонами , але за це довелося заплатити дуже дорогу ціну - було винищено багато західноєвропейського населення , в тому числі і здорового , оскільки в ході війни навряд чи вдавалося відокремлювати хворих від здорових .
У підсумку , в Західній Європі виникло помітне соціальне напруження - природна образа на свої власні центральні ординські козачі влади за нещадну медичну каральну операцію . У XVI столітті це напруга зіграло певну роль у виникненні відцентрових тенденцій , до спроб деяких західноєвропейських областей Козачій Імперії вийти з-під влади Козачій Орди. Місцеві намісники стали проявляти ознаки самостійності . Починається епоха , відома нам за підручниками історії як епоха Реформації і протестантизму . Спроби центральної імперської козачої влади придушити заколот не увінчалися успіхом. У Біблії , наприклад , ці події описані як невдалі спроби ассірійського царя Навуходоносора (тобто хана Івана " Грозного ") і його полководця Олоферна навести порядок під збунтувалися провінціях Персько - Вавилонської Імперії. У Біблії Козача Орда описана як Ассирії.
В кінці XVI століття Велика Козача Імперія вступає в період Великої Смути. Західноєвропейські намісники відокремлюються від центру. У метрополії Козачій Імперії , у столиці Козачій Орди виникає релігійна течія (зазвичай іменоване романівської історії " єрессю жидівство ") і складається змова , в результаті якого реформаторам вдалося внести розкол у ординських царську сім'ю. У Козачій Орді , в столиці , відбувається державний переворот. Ці події описані, наприклад , в Біблії , в книгах " Естер " і " Юдиф " . На початку XVII століття Козача Імперія розколюється. Її метрополія - Козача Орда - занурюється у Велику Смуту . Війська Західної Європи вступають на територію Русі. Колишня Козача ординська династія зазнає поразки і нещадно вирізається на корені. До влади приходять прозахідні Романови . На Русі запановує жорсткий окупаційний порядок , вводиться кріпацтво , тобто фактичне рабство для основної маси населення. Радикального реформування (зокрема , підпорядкування західноєвропейським "стандартам " ) піддаються практично всі сфери життя на Русі. Епоха Великої = " Монгольської " Козачій Імперії тенденційно оголошується Романовими епохою " похмурого татаро - монгольського ярма " на Русі.
У Західній Європі відкололися від метрополії колишні " монгольські " козачі провінції вступають в люту сутичку за території і вплив. Спалахують важкі війни , відомі нам сьогодні як " війни Реформації " . Саме в цю епоху замість колишньої точки зору : "Все в єдиній і неподільній Імперії є загальним надбанням і , в той же час , належить єдиному ординського хана - імператору і розподіляється їм" , приходить нова ідеологія розколу , що виражається в гаслах : "Це - наша територія , ми тут - повні господарі і нікому не підкоряємося " , " Ми краще за інших " , " ми тут жили раніше вас , тому віддайте нам ці землі " , " Наші досягнення краще ваших (наші кораблі краще ваших , наша наука краще вашої ) "Ми освічені , ви неосвічені " і т.п. Ярий поділ спадщини Великої Козачій Імперії розтягнувся на багато десятиліть. Пролилися ріки крові . Сьогодні справжня причина бійки - поділу забута. Історики все зводять до нібито тільки релігійним чварам .
З метою обгрунтувати права на захоплену і поділену ними влада , узурпатори - намісники , як у Західній Європі , так і Романови на Русі , були змушені переписати історію. Велика = " Монгольська " Козача Імперія витирається зі сторінок літописів , а багато подій спеціально відсуваються в далеке минуле. Саме для цієї мети створюється фальшива скалигеровской хренологія , навмисно " удревняются " дати багатьох подій XIV - XVI століть. Тим самим нова влада ( узурпатори ) декларують свою " старовину " , а отже і нібито спадкові права на численні , щойно виникли провінційні престоли . У відокремилися провінціях Козачій Імперії на базі колишнього державного слов'янської мови Імперії і на базі місцевих діалектів винаходяться і активно впроваджуються нові мови (наприклад , французька, німецька , іспанська , англійська , " стародавня " латина) . Це дозволило заколотникам - реформаторам звести мовні бар'єри між населенням новоутворених держав. Колишні культурні зв'язки стали рватися. У Біблії все це описано як " змішання мов " після " вавилонського стовпотворіння " . Винахід нових мов дозволило прискорити процес занурення в небуття пам'яті про Велику Козачій Імперії в відокремилися провінціях і запобігти реставрацію Козачій Імперії. Однак оскільки нововинайдений в XVI - XVII століттях мови неминуче виникали на базі слов'янської мови Імперії , в них , виявляється, навіть сьогодні залишилися помітні слов'янські сліди .
До кінця XVIII століття на території Русі продовжувала існувати величезна Московська Тартарія (її називали також Великої Тартарією ) - гігантський уламок колишньої Козачій Імперії. Її території починалися відразу за Волгою і охоплювали Урал , Сибір , Середню Азію , Аляску і Північну Америку . Протистояння Московської Тартарії з романівської Росією (спочатку , до речі , досить невеликий за розмірами ) завершилося відомої "війною з Пугачов " у другій половині XVIII століття. Західним окупаційним військам , які перебували в Росії , спільно з Романівському частинами , вдалося розгромити Велику Козачу тартар . Одночасно був організований напад на північноамериканські землі Московської Козачій Тартарії з східного узбережжя. У результаті виникли Сполучені Штати Америки. Які разом з Романовими швидко поділили захоплені території Московської Тартар. Зокрема , окуповані Урал , Сибір і Аляска відійшли до Романовим , а інша частина Північно - Американського континенту - до США ( Аляску Романови здали вже пізніше). Сам факт існування Московської Тартарії і поділ її територій переможцями були потім ретельно витерті зі сторінок підручників історії.
Треба сказати , що деякі області колишньої Козачій Імперії ще довгий час зберігали вірність колишньої " монгольської " ідеї . До таких царствам - осколках слід , віднести , наприклад , Іспанію в Західній Європі , самурайську Японію , манжурская Китай , деякі цивілізації Америки (зокрема , Майя ) . Але в XVII -XIX століттях всі ці нащадки " монгольських " династій також були придушені військовою силою реформаторів . Самураї - ординці лише в XIX столітті були розгромлені європейцями , що вторглися до Японії.
Починаючи з XVIII століття пам'ять про Велику = " Монгольської " Козачій Імперії поступово йде в минуле. Активну роль у цьому відіграла історична наука XVII -XIX століть , що фактично виконувала наказ нової влади , кровно зацікавлених у тому , щоб уникнути можливої ​​реставрації Козачій Імперії. Було потрібно пошвидше винищити пам'ять про неї. Ідея реформаторів зрозуміла: щоб запобігти відновлення Козачій Імперії , треба , щоб народи ЗАБУЛИ САМ ФАКТ її недавно ІСНУВАННЯ . Таким чином , наказ про переписування в потрібному ключі всієї історії переслідував виключно політичні цілі , життєво важливі як для західноєвропейських реформаторів , так і їх ставлеників на Русі - Романових. Цим пояснюється узгодженість історичної фальсифікації , що розгорнулася фактично за єдиною державною програмою в різних країнах. Оскільки мета була єдина.
У підсумку була створена спотворена картина минулого , впроваджена в уми людей XVIII -XX століть. Головним інструментом фальсифікації стала невірна скалигеровской хренологія , що відкинула багато справжні події XI- XVI століть далеко в минуле. Деякі епохи X- XVI століть занурилися в штучний морок : виникли так звані " темні століття середньовіччя " . А в далекому минулому , навпаки , замерехтіли фантомні відображення реальних подій X - XVII століть , оголошені " античними " . У результаті, в рамках скалигеровской версії , вцілілі свідоцтва справжньої історії Великої = " Монгольської " Козачій Імперії сприймаються сьогодні з подивом.
http://donrepublic.kzforum.info/f10-forum
Відповісти
#2
(02-10-2013, 12:27 )azovkazak писав(ла): Коротко про головне:
ПИСЬМЕННАЯ ІСТОРІЯ людства виступає з мороку і стає нам частково відомої лише починаючи з X століття. ВСІ дійшли до нашого часу СТАРОВИННІ ДОКУМЕНТИ , - в тому числі і зараховувані сьогодні до " античності " , - описують насправді події епохи X- XVII століть (багато з них насильно відправлені в далеке минуле невірної хронологією ) . Важливо розуміти , що переважна більшість старих документів дійшло до нас у пізній редакції XVII - XVIII століть.
Епоха X -XI століть є виключно темної , освітленій ДУЖЕ МАЛИМ числом збережених документів . Реконструкція подій X -XI століть ще далека від завершеності .
Мабуть , в епоху X -XI століть у Середземномор'ї виникло царство , яке умовно можна назвати Ромейской імперією. Першою її столицею , ймовірно , було місто в родючій долині Нілу , в африканському Єгипті . Потім метрополія царства перемістилася на протоку Босфор , де в стратегічно вигідному місці виник Цар- Град . До складу ромейського царства тієї пори входили різні провінції , феми . Однією з них , ймовірно, найбільшою , була Русь.
У XII столітті картина письмовій історії кілька прояснюється , хоча і тут ще залишаються неясні питання . У середині XII століття , в 1152 році , народжується Ісус Христос . У світській візантійської історії він відомий як імператор Андронік і апостол Андрій Первозванний . У вітчизняній історії він описаний як великий князь Андрій Боголюбський . Дитинство Андроніка - Христа пройшло частково на Русі (де він , мабуть , і народився ) , потім жив у Цар- Граді . До речі , Цар- Град відомий нам також під іменами " античної " Трої і євангельського Єрусалиму . Потім багато часу Андронік - Христос і його мати Марія Богородиця знову провели на Русі.
У 1185 році імператор Андронік - Христос був розп'ятий у Цар- Граді , на горі Бейкос = євангельської Голгофі . Тут досі зберігається величезна " могила" , що носить назву " могила Юши ( Ісуса) " . Це не справжня могила , а обнесений гратами ділянку землі , на якому розіп'яли Христа ( " місце дії" ) . У результаті перевороту і кривавого заколоту в 1185 році до влади прийшла нова династія Ангелів ( "Ангели " в даному випадку - родове ім'я) . Страту Христа викликала бурхливу реакцію як в столиці , так і в фемах Ромейской імперії. Русь XII століття очолила Хрестові походи , які рушили на Цар- Град з метою помститися за страту Христа і покарати винних.
Спалахує важка війна , відома нам сьогодні під кількома іменами. Зокрема - як " антична " Троянська війна нібито XIII століття до н.е. і як Хрестові походи XII -XIII століть н.е.
Цар- Град був узятий в 1204 році. Місто було розграбоване і спалене хрестоносцями - ординцями - козаками та їхніми союзниками (вони ж - " античні " ахейці - греки , описані Гомером в "Іліаді" ) . Падіння столиці ромейського царства відбилося в багатьох хроніках . Зокрема , як падіння " античної " Трої нібито в XIII столітті до н.е. і як взяття Єрусалиму римськими військами нібито в I столітті н.е. Ці події XII -XIII століть н.е. багаторазово описані в поемах Гомера , Вергілія та інших " класиків " , а також у середньовічних хроніках .
Після падіння Трої , на початку XIII ст н.е , в ромейські царстві настає важка смута. Колишні феми , природно , відпадають від центру. Спалахують міжусобиці. Один з представників колишньої царської ромейської династії - " античний " цар Еней - Іоанн , учень і соратник Андроніка - Христа , покидає розгромлений Цар- Град = Трою = Єрусалим і прямує зі своїми супутниками на Русь. Справа в тому , що його царствені предки були родом з Русі . Подорож Енея - Іоанна описано , зокрема , " античним " Вергілієм у знаменитій поемі "Енеїда" .
Прибувши на Русь , цар - Отаман Еней - Іоанн виявляє тут могутнє і багате царство , яке , однак поки що роздроблене на окремі князівства , керовані соперничающими князями - ханами . Будучи нащадком старовинного і авторитетного царського роду , що походив із Русі , цар Еней - Іоанн бере владу в свої руки і засновує на Русі нову правлячу династію. При цьому він об'єднує різні території під єдиним управлінням. Це найважливіша подія відбилася в літописах як знамените " покликання варягів " , правління " варяга Рюрика " і як підстава Великого Новгорода . Йшлося про перетворення в столицю міста Ярославля = Великого Новгорода на Волзі. Все це відбувалося в XIII столітті.
До кінця XIII століття на Русі виникає сильна централізована влада, яка спирається на величезні природні багатства і ресурси країни , а також на її сильну професійну армію - Козачу Орду. ( Слово ОРДА є , попросту , варіантом вимови слова РАТЬ , тобто військо ; а " античне " і середньовічне слово РУТЕНІЯ , яким називали Русь , означало РАТН , РАТНА країна ) . Як ми вже говорили , Козача ординська армія успішно брала участь у Троянській війні і перемогла . Вигідне військово -стратегічне становище Русі теж мало в подальших подіях важливе значення. Так на території Русі виникла метрополія нової Козачої Імперії , спадкоємиці колишньої - Ромейской . Ми називаємо її Козачій Ордою чи Великої = " Монгольської " Козачій Імперією .
Першими її царями - ханами - отаманів на початку XIV століття були два брати - Іван і Георгій Даниловичі . Вони відомі також як хан Батий і Чингіз - Хан (він же Георгій Побідоносець). Створення " Монгольської " Імперії відбилося в безлічі документів " античності " . Зокрема - як підставу знаменитого " ​​античного " ​​Риму (нібито в VIII столітті до н.е.) братами Ромулом і Ремом , нащадками царя Енея - Іоанна .
Провідною ідеєю і програмою царів - ханів - Отаманів Козачій Орди = " Римської " Імперії стає відновлення і значне розширення колишньої цар - градской імперії XI- XII століть. Козача Орда ( тобто " античний Рим" ) природно розглядалася народами як спадкоємиця Ромеї , оскільки саме на Русь прибув цар Еней - Іоанн , представник старої цар - градской (тобто троянської = єрусалимської ) династії. Решта території колишнього ромейського царства в XIII столітті були занурені в смуту .
На початку XIV століття з Козачої Орди починається велике = " монгольське " козацьке завоювання світу . Слід підкреслити , що в той час мова йшла , швидше, не про військове підкорення далеких територій , а про їх колонізації - освоєнні. Справа в тому , що , згідно зі старовинними джерелами, БІЛЬШІСТЬ ТЕРИТОРІЙ ЄВРАЗІЇ І АФРИКИ У ТУ ЕПОХУ БУЛИ малозаселені . Тому війська Козачій Орди , нестримно розповсюджувалися в усі сторони від метрополії , осідали на поки ще освоєних землях і створювали там нові міста , поселення , культури . Повторимо , що це була , мабуть , досить мирна колонізація , в тому числі і пустували земель Західної Європи. Частина ординських колоністів - козаків була спрямована також у Африку й Азію , в тому числі в Індію і Китай . Ординське освоєння , наприклад , Індії тієї епохи відомо нам з джерел як поява тут " аріїв " і створення арійсько - індійської цивілізації на території Індостану . Це розселення з метрополії Імперії в усі сторони було потім описано в численних старовинних хроніках як РОЗСІЯННЯ НАРОДІВ , як Велике переселення народів , як виникнення ВАВИЛОНА і т.п. До речі , в епоху XIV - XVI століть " Індією " називали всю Козачу Орду , а не тільки територію сучасної Індії.
В епоху XIV століття було винайдено вогнепальну зброю , надовго забезпечило військам Козачій Орди переважна військову перевагу.
Таким чином , в XIV столітті виникає величезна Велика = " Монгольська " Козача Імперія з метрополією на Русі. Вона ж - " антична " Римська Імперія . У той час вона охоплювала практично всю Євразію і значну частину Африки , включаючи африканський Єгипет , долину Нілу. Тут здавна перебувало родове царський кладовищі Козачій Імперії , куди після смерті відвозились на кораблях ( через Середземне море = " річку Стікс ") в забальзамоване вигляді ординські царі - хани - Отамани , їхні родичі , придворні , намісники і т.д. На територіях Імперії , віддалених від Козачої Орди , правлять численні " монгольські " козачі намісники , беззаперечно підкоряються ординському царю- хану - Отаману . Західно - європейські хроніки іменують його Імператором , причому єдиним . Ставлення до Козачої Орді і її ханам в численних провінціях Імперії вельми поважне. Козача - Ординська династія Отаманів - царів - ханів - імператорів відбилася на сторінках західно - європейських літописів як " династія Габсбургів " (тобто Новгородцев ) епохи XIV - XVI століть.
У XV столітті експансія " Монгольської " Козачій Імперії і колонізація світу , розпочата Козачій Ордою в XIV столітті , була успішно продовжена. У Біблії це описано як ПОЧАТОК ЗАВОЮВАННЯ Землю Обітовану військами Мойсея . Вихід ізраїльтян з Єгипту на чолі з Мойсеєм - це початок другої хвилі " монгольського " ​​козачого підкорення світу . Біблійний Єгипет - це Козача Орда XIV - XVI століть. (До речі , слово " ізраїльтянин " означало " богоборець ", а " іудей " - " Богославец " , тобто славить Бога). Через деякий час війська Козачій Орди та її союзника - Османії = отаманом на декількох морських флотах перетинають Атлантичний океан і з'являються в Америці. Ця грандіозна експедиція відбилася на сторінках старовинних літописів як плавання Колумба , як " великий результат " іудеїв з Іспанії наприкінці XV століття , а на сторінках Біблії - як плавання патріарха Ноя " через великі води " .
Інша частина Козацьких ординських військ увійшла до Північної Америки з Сибіру і Далекого Сходу через Аляску , перейшовши Берингову протоку. У результаті " монгольської " козацької колонізації земель Американського континенту в XV столітті виникають цивілізації Майя , Ацтеків , Інків .
Таким чином , в XV столітті територія Великої = " Монгольської " Козачій Імперії охопила практично весь населений світ тієї пори. Ця Козача Імперія відома нам з підручників історії також під назвою Імперії Карла V (тобто П'ятого Короля ) . Недарма в старовинних хроніках говорилося , що над Імперією Карла V ніколи не заходить сонце .
Метрополія Козачій Імперії , тобто Козача Орда XIV - XVI століть , називалася в багатьох літописах ІЗРАЇЛЕМ . А союзник Казаков - Османі = отаманом ( Туреччина ) , столицею якої залишався Цар- Град , іменувалася іудеїв. Саме під такими відомими іменами дві основні частини " Монгольської " Козачій Імперії відбилися на сторінках Біблії. Слово ІЗРАЇЛЬТЯНИ по суті справи означало те ж саме , що і хрестоносці , тобто " борці за Бога " , за Христа. Вони " нести Хрест " , поширювали християнство. Османов = отаманом називали іудеїв , оскільки її столицею залишався Цар- Град (Стамбул) = євангельський Єрусалим , де " славили Бога " , тобто Христа , розп'ятого тут в 1185 році.
Незважаючи на величезні розміри , " Монгольська " Козача Імперія досить тривалий час існувала як централізована держава , що керувалося ординським Отаманом - царем - ханом. (До речі , назва " Монгольська " могло статися від слов'янського слова БАГАТО , ПОТУЖНІСТЬ ) . На всій території Козачій Імперії панувало християнство як єдина релігія . В якості державної релігії християнство було прийнято в Козачій Імперії в кінці XIV століття , після грандіозної Куликівської битві 1380 року, в якій Козаче - ординський великий князь Дмитро Донський = римський імператор Костянтин Великий переміг прихильників інших християнських течій на чолі з ханом Мамаєм (він же - Іван Вельямінов лтечественних літописів ) . Єдність імперської козачої релігії , тобто християнства , також цементувало Велике царство і було важливим джерелом стабільності.
Звичайно , централізація християнської Великої Козачій Імперії носила , швидше за все , гнучкий характер через відсутність у той час швидких засобів зв'язку. На місцях правили " монгольські " козачі намісники , однією з головних функцій яких був збір данини і відправлення її в метрополію Козачій Імперії. В основних містах і поселеннях Козачій Імперії стояли ординсько - козачі гарнізони , які забезпечували порядок і гарантували безперешкодний збір данини. Між різними областями Козачій Імперії був , мабуть , організований обмін товарами і розподілені виробничі та господарські функції (так би мовити , планове господарство). В одних регіонах було налагоджено сільське господарство , в інших - будівля кораблів для імперського флоту , в третіх розквітли медицина , література і взагалі мистецтва , в інших були створені " курортні зони відпочинку" і т.п. Проте всі досягнення і результати праці всіх областей Козачій Імперії незмінно йшли в загальну " імперську скарбничку " , належали ординському Отаману - царю- хану і розподілялися потім між різними територіями величезної " Монголії " у загальному за єдиним планом .
У XIV -XV століттях зважаючи на надзвичайно швидкого розширення Козачій Імперії , довелося створити надійну систему протяжних доріг , мережа яких охопила значну частину Євразії. У той же час це призвело до несподіваного і дуже серйозному випробуванню для царства. Вперше за побудованими шляхах повідомлення стали більш вільно пересуватися великі маси людей і вантажів. Але в тому числі , відкрився шлях для поширення заразних захворювань. Якщо раніше , в до- імперську епоху епідемії спалахували і згасали , залишаючись загалом- то в межах однієї ізольованій області , то тепер хвороба змогла швидко поширитися на великі території . У підсумку в Західній Європі , а також в деяких жарких областях Середземномор'я почалися масові епідемії.
Зважаючи недостатнього розвитку медицини тієї пори , центральна ординська козача влада не знайшла ефективних медичних засобів боротьби із заразою . У той час щеплення , вакцини та подібні засоби ще не були винайдені. Щоб зупинити катастрофічне поширення хвороб , Козача Орда і Османі = отаманом направили до Західної Європи війська з беззаперечним наказом винищити поголовно населення заражених територій , "провести чистку" серед нащадків першої хвилі переселенців - колонізаторів. У Біблії ця велика військова операція XV століття описана як продовження завоювання " землі обітованої " військами Мойсея , а потім військами Ісуса Навина (він же - Сулейман Прекрасний , султан XVI століття , він же - " античний " Олександр Македонський ) . У результаті опір людей у вогнищах епідемій було жорстоко придушене військами і каральними загонами , але за це довелося заплатити дуже дорогу ціну - було винищено багато західноєвропейського населення , в тому числі і здорового , оскільки в ході війни навряд чи вдавалося відокремлювати хворих від здорових .
У підсумку , в Західній Європі виникло помітне соціальне напруження - природна образа на свої власні центральні ординські козачі влади за нещадну медичну каральну операцію . У XVI столітті це напруга зіграло певну роль у виникненні відцентрових тенденцій , до спроб деяких західноєвропейських областей Козачій Імперії вийти з-під влади Козачій Орди. Місцеві намісники стали проявляти ознаки самостійності . Починається епоха , відома нам за підручниками історії як епоха Реформації і протестантизму . Спроби центральної імперської козачої влади придушити заколот не увінчалися успіхом. У Біблії , наприклад , ці події описані як невдалі спроби ассірійського царя Навуходоносора (тобто хана Івана " Грозного ") і його полководця Олоферна навести порядок під збунтувалися провінціях Персько - Вавилонської Імперії. У Біблії Козача Орда описана як Ассирії.
В кінці XVI століття Велика Козача Імперія вступає в період Великої Смути. Західноєвропейські намісники відокремлюються від центру. У метрополії Козачій Імперії , у столиці Козачій Орди виникає релігійна течія (зазвичай іменоване романівської історії " єрессю жидівство ") і складається змова , в результаті якого реформаторам вдалося внести розкол у ординських царську сім'ю. У Козачій Орді , в столиці , відбувається державний переворот. Ці події описані, наприклад , в Біблії , в книгах " Естер " і " Юдиф " . На початку XVII століття Козача Імперія розколюється. Її метрополія - Козача Орда - занурюється у Велику Смуту . Війська Західної Європи вступають на територію Русі. Колишня Козача ординська династія зазнає поразки і нещадно вирізається на корені. До влади приходять прозахідні Романови . На Русі запановує жорсткий окупаційний порядок , вводиться кріпацтво , тобто фактичне рабство для основної маси населення. Радикального реформування (зокрема , підпорядкування західноєвропейським "стандартам " ) піддаються практично всі сфери життя на Русі. Епоха Великої = " Монгольської " Козачій Імперії тенденційно оголошується Романовими епохою " похмурого татаро - монгольського ярма " на Русі.
У Західній Європі відкололися від метрополії колишні " монгольські " козачі провінції вступають в люту сутичку за території і вплив. Спалахують важкі війни , відомі нам сьогодні як " війни Реформації " . Саме в цю епоху замість колишньої точки зору : "Все в єдиній і неподільній Імперії є загальним надбанням і , в той же час , належить єдиному ординського хана - імператору і розподіляється їм" , приходить нова ідеологія розколу , що виражається в гаслах : "Це - наша територія , ми тут - повні господарі і нікому не підкоряємося " , " Ми краще за інших " , " ми тут жили раніше вас , тому віддайте нам ці землі " , " Наші досягнення краще ваших (наші кораблі краще ваших , наша наука краще вашої ) "Ми освічені , ви неосвічені " і т.п. Ярий поділ спадщини Великої Козачій Імперії розтягнувся на багато десятиліть. Пролилися ріки крові . Сьогодні справжня причина бійки - поділу забута. Історики все зводять до нібито тільки релігійним чварам .
З метою обгрунтувати права на захоплену і поділену ними влада , узурпатори - намісники , як у Західній Європі , так і Романови на Русі , були змушені переписати історію. Велика = " Монгольська " Козача Імперія витирається зі сторінок літописів , а багато подій спеціально відсуваються в далеке минуле. Саме для цієї мети створюється фальшива скалигеровской хренологія , навмисно " удревняются " дати багатьох подій XIV - XVI століть. Тим самим нова влада ( узурпатори ) декларують свою " старовину " , а отже і нібито спадкові права на численні , щойно виникли провінційні престоли . У відокремилися провінціях Козачій Імперії на базі колишнього державного слов'янської мови Імперії і на базі місцевих діалектів винаходяться і активно впроваджуються нові мови (наприклад , французька, німецька , іспанська , англійська , " стародавня " латина) . Це дозволило заколотникам - реформаторам звести мовні бар'єри між населенням новоутворених держав. Колишні культурні зв'язки стали рватися. У Біблії все це описано як " змішання мов " після " вавилонського стовпотворіння " . Винахід нових мов дозволило прискорити процес занурення в небуття пам'яті про Велику Козачій Імперії в відокремилися провінціях і запобігти реставрацію Козачій Імперії. Однак оскільки нововинайдений в XVI - XVII століттях мови неминуче виникали на базі слов'янської мови Імперії , в них , виявляється, навіть сьогодні залишилися помітні слов'янські сліди .
До кінця XVIII століття на території Русі продовжувала існувати величезна Московська Тартарія (її називали також Великої Тартарією ) - гігантський уламок колишньої Козачій Імперії. Її території починалися відразу за Волгою і охоплювали Урал , Сибір , Середню Азію , Аляску і Північну Америку . Протистояння Московської Тартарії з романівської Росією (спочатку , до речі , досить невеликий за розмірами ) завершилося відомої "війною з Пугачов " у другій половині XVIII століття. Західним окупаційним військам , які перебували в Росії , спільно з Романівському частинами , вдалося розгромити Велику Козачу тартар . Одночасно був організований напад на північноамериканські землі Московської Козачій Тартарії з східного узбережжя. У результаті виникли Сполучені Штати Америки. Які разом з Романовими швидко поділили захоплені території Московської Тартар. Зокрема , окуповані Урал , Сибір і Аляска відійшли до Романовим , а інша частина Північно - Американського континенту - до США ( Аляску Романови здали вже пізніше). Сам факт існування Московської Тартарії і поділ її територій переможцями були потім ретельно витерті зі сторінок підручників історії.
Треба сказати , що деякі області колишньої Козачій Імперії ще довгий час зберігали вірність колишньої " монгольської " ідеї . До таких царствам - осколках слід , віднести , наприклад , Іспанію в Західній Європі , самурайську Японію , манжурская Китай , деякі цивілізації Америки (зокрема , Майя ) . Але в XVII -XIX століттях всі ці нащадки " монгольських " династій також були придушені військовою силою реформаторів . Самураї - ординці лише в XIX столітті були розгромлені європейцями , що вторглися до Японії.
Починаючи з XVIII століття пам'ять про Велику = " Монгольської " Козачій Імперії поступово йде в минуле. Активну роль у цьому відіграла історична наука XVII -XIX століть , що фактично виконувала наказ нової влади , кровно зацікавлених у тому , щоб уникнути можливої ​​реставрації Козачій Імперії. Було потрібно пошвидше винищити пам'ять про неї. Ідея реформаторів зрозуміла: щоб запобігти відновлення Козачій Імперії , треба , щоб народи ЗАБУЛИ САМ ФАКТ її недавно ІСНУВАННЯ . Таким чином , наказ про переписування в потрібному ключі всієї історії переслідував виключно політичні цілі , життєво важливі як для західноєвропейських реформаторів , так і їх ставлеників на Русі - Романових. Цим пояснюється узгодженість історичної фальсифікації , що розгорнулася фактично за єдиною державною програмою в різних країнах. Оскільки мета була єдина.
У підсумку була створена спотворена картина минулого , впроваджена в уми людей XVIII -XX століть. Головним інструментом фальсифікації стала невірна скалигеровской хренологія , що відкинула багато справжні події XI- XVI століть далеко в минуле. Деякі епохи X- XVI століть занурилися в штучний морок : виникли так звані " темні століття середньовіччя " . А в далекому минулому , навпаки , замерехтіли фантомні відображення реальних подій X - XVII століть , оголошені " античними " . У результаті, в рамках скалигеровской версії , вцілілі свідоцтва справжньої історії Великої = " Монгольської " Козачій Імперії сприймаються сьогодні з подивом.
http://donrepublic.kzforum.info/f10-forum
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Морські судна СССР. Історія stryjko_bojko 4 766 28-06-2018, 21:04
Ост. повідомлення: stryjko_bojko
  Історія ОІІМФ stryjko_bojko 4 2918 19-06-2015, 23:36
Ост. повідомлення: stryjko_bojko
  Пашпорт УКРАЇНИ - історія stryjko_bojko 1 1589 07-06-2015, 11:32
Ост. повідомлення: stryjko_bojko

Перейти до форуму: