Рейтинг теми:
  • Голосів: 1 - Середня оцінка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Історія політичних партій УКРАЇНИ
Станевич Стефан Карлович.
http://lpu.od.ua/news1/70-lpu-ochyma-vet...V288lK8q-t

Я, мої родичі, друзі та близькі знайомі з великою радістю вступили в ЛПУ в 1996р. Йшов тільки 5-й рік Незалежності нашої молодої держави – України. 5 років – це вік маленької дитини, яка тільки збирається через рік піти до школи, в 1-й клас. Головою Одеської обласної організації ЛПУ тоді був молодий (29-річний) журналіст газети «ЮГ» - Володимир Курінний.
який в 2000р.став редактором цієї газети, а в 2006р.- народним депутатом України.

Ейфорія у мене, у всіх колег по партії – була ВЕЛИЧЕЗНА. Ми всі думали, що через пару років Україна розквітне, стане передовою європейською країною. Майже кожен день в штабі партії по вулиці Катериненській, 6 збиралися члени партії, активісти - обговорювали партійні, міські та загальноукраїнські проблеми.

Мером Одеси в цей час був Едуард Гурвіц. Він також був членом ЛПУ, здійснював підтримку партії – ідейно і матеріально.

Головою ЛПУ УКРАЇНИ був тоді Щербань Володимир Петрович. Спочатку він дуже допомагав Обласній Організації ЛПУ. Але це тривало недовго. Щерабань В.П. лизав у Кучми «одне місце», аж одержав пост Губернатора Сумської області. Після цього (1998р.) всяка допомога (в т.ч. матеріальна – впала до нуля.

Хочеш – не хочеш, а практика показує – від ЛІДЕРА дуже багато залежить. Ось чому і Одеська організація і ЛПУ в цілому НЕ мала достатнього успіху на виборах в ВЕРХОВНУ РАДУ та місцеві ради.

З 2012р. Одеську Обласну Організацію ЛПУ очолив Микола Миколайович Тарасюк - енергійний, висококваліфікований керівник. Відроджує районні осередки партії. Досить багато зроблено. Але на жаль, допомога Центрального органу ЛПУ дуже мала, навіть досить дуже мала.
"All Safety Rules Are Written By Blood"
Відповісти

Повідомлення в цій темі
ЛПУ очима ветерана партії з 1996р. - Автор stryjko_bojko - 21-05-2015, 14:18

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Морські судна СССР. Історія stryjko_bojko 4 648 28-06-2018, 21:04
Ост. повідомлення: stryjko_bojko
  Історія ОІІМФ stryjko_bojko 4 2862 19-06-2015, 23:36
  Пашпорт УКРАЇНИ - історія stryjko_bojko 1 1545 07-06-2015, 11:32