Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 книг, які змушують сміятися до сліз
#1
Можна боротися з зимовою меланхолією за допомогою шоколаду і міцних напоїв, але куди корисніше для здоров’я прочитати гарну книгу.

І навіть не просто гарну, а таку, яка гарантовано подарує масу позитивних емоцій і саме сонячний настрій.

Леонід Філатов «Про Федота-стрільця, удалого молодця»

На цю книгу можна реагувати тільки двома способами: або сміятися, або реготати. Філатов створив світ, в якому є типові персонажі російських казок і фантастичні істоти, обов’язково диво, яке допоможе зробити неможливе можливим, а головний герой нарешті відшукає То-Чаво-Не Може-Бути.

Ярослав Гашек «Пригоди бравого солдата Швейка»

Ця книга розповідає дуже смішну історію маленької людини на великій війні. Весь роман скроєний з сміховинних анекдотичних ситуацій, але при цьому ні на хвилину не забуваєш про ті страшні події, на тлі яких вони відбуваються. Так що це сміх крізь сльози, оголяє всі потворність будь-якої війни.

Джером К. Джером «Троє в човні, не рахуючи собаки»

Йде час, змінюються епохи, але читачі як і раніше не можуть відірватися від абсолютно неймовірну історію подорожі трьох безтурботних англійських джентльменів по Темзі. Ця книга, насичена класичним британським гумором, справжні ліки від нудьги. Перевірено кількома поколіннями щасливих людей.

Михайло Веллер «Легенди Невського проспекту»

Це найпопулярніша і широко відома книга в Росії на рубежі двох тисячоліть. Нестримні веселощі і каскад комічних ситуацій, нанизаних на запаморочливі сюжети, перетворюють героїв радянської історії в зворушливі і невдачливі фігури, а суворе минуле відкривається з теплого і смішного боку.

Джозеф Хеллер «Поправка-22»

Ворог не здається! Авіабаза готує літаки, завантажує бомби, — але ворог все одно не здається. І це дуже добре. Ніхто, звичайно, не скаже про це вголос, але в душі все з цим згодні. Бомба — дура, падає, куди скинули, а пілотам не до акуратного бомбометання. І тоді нехай спасибі скажуть, що інтенданти встигли виколупати з бомби вибухівку і продати місцевому населенню.

Слава Се «Сантехнік, його кіт, дружина та інші подробиці»

Нехитра історія єдиного в Прибалтиці сантехніка, що грає в академічному театрі, просто створена для підняття настрою. Герой веде блог в «ЖЖ», уміє смажити м’ясо і вирощувати на вікні цибулю. Це одна з тих книг, в яких побутової гумор вплетений в розповідь легко і дуже жваво.

Террі Пратчетт «Кіт без прикрас»

Спочатку було слово, і це слово було Кот. Цю істину сповістив народам котячий бог через слухняного свого учня Террі Пратчетта. Це євангеліє породи котячих. Ви дізнаєтеся про котів все: з чого вони зроблені, їх внутрішній устрій, закони, які на них діють і не діють, що вони їдять і що п’ють. Ідеальне чтиво для кошатників всіх сортів і віків.

О. Генрі «Оповідання»

Це саме той хороший, якісний, перевірений часом гумор, за допомогою якого можна відпочити від серйозної літератури і розслабитися. Всі розповіді О. Генрі живі, емоційні, дотепні — до них просто неможливо поставитися байдуже. Над ними можна сміятися, плакати і думати. Те саме читання, яке зробить затишним вогкий зимовий вечір.

Брати Стругацькі «Понеділок починається в суботу»

Історія веселих співробітників таємничого НІІЧАВО, де всерйоз займаються вивченням магії, вже давно розсмиканому на цитати. Гумор Стругацьких важко порівнювати з чим би то не було — його потрібно відчувати, розуміти, а для цього обов’язково читати їх легку, живу і наповнену оптимістичною філософією прозу.

Ілля Ільф, Євген Петров «12 стільців»

У російській літературі XX століття Ілля Ільф та Євген Петров займають місце найулюбленіших у народі письменників сатиричного напрямку. Їх книги можна читати, перечитувати, можна навіть все життя розмовляти фразами з них. Втім, багато хто саме так і роблять.
"All Safety Rules Are Written By Blood"
Відповісти


Перейти до форуму: