Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
64. Третя світова війна. Початок і пророцтва
#1
64. Третя світова війна. Початок і пророцтва
Війну між КНР і РФ не сприймають як Третю світову війну. І війну між КНР і США теж не дуже, хоча ці країни мають атомну брою. Аншлюс РФ Абхазії й Північної Осетії у Грузії також ніхто не сприйняв як початок 3св.

А ось там, де є Україна й РФ, вже сприймають.
Як війну між Європою й Азією.
Саме в Європі мешкають люди, які й керують всім. Тут живуть їхні тіла. Тут лінії зв’язку. Діти й дружини й коханки. Маєтності й кішки. Картини й собаки. Банківські авуари з банками й унітази. Клуби, ресторани й дантисти. Улюблені машини й родичі.

перейти до ПОСЛУГИ, КОНСУЛЬТАЦІЇ
Під війною розуміють, що РФ з власної дурості вляпається в це сама. КНР не підтримає РФ. КНР є зацікавленою стороною в третьому й останньому поділі РФ: там давно вже мріють повернути собі Сибір & Далекий Схід.

А ось Україна буде воювати за широкої підтримки Європи й світу. Під "світом" тут треба розуміти США. Зрозуміло, що в ЄС і США щиро сподіваються, що театр бойових дій не вийде за межі України.

Діяльність же нинішнього Президента України та уряду не дає підстав для таких сподівань. Ресурсів виділяється рівно стільки, щоб сяк-так завершити АТО. Жодних дій зі стратегічної оборони країни не виконується. Навіть такого простого кроку, як привселюдне й гучне оголошення про відновлення програми випуску оперативно-тактичної ракети "Сапсан" на заводі "Південмаш" не зроблено.

А ця ракета спроможна досягти Москви й відплатити!

Й лишень сам факт такого оголошення говорить про багато чого.

Тому сам факт такого не оголошення говорить про багато чого.
Сумного, на жаль, а не хорошого.

Про це та інше я вже писав у статті:

Аналіз низки окремих аспектів АТО та її авіаційної компоненти
http://zemlj.blogspot.com/2014/06/blog-post_29.html

До того ж було б добре повернути й модернізувати знятий з озброєння ЗРК великого радіусі дії російського виробництва С-200 "Двина" котрим, як вважають, було збито російського літака Ту-154 з російського полігону в Криму. Хоча українські суди це заперечують і вказують на причину катастрофи теракт. Експертиза встановила, що вибух був в середині літака, а не зовні.

Він буде дуже доречними для зустрічі окупантів, коли в Україну посунуть ескадрилі Іл-76 та Мі-36 з повітряним десантом азіатів, що зараз відпрацьовує учбово-бойові задачі на полігоні під Псковом перед вторгненням в Україну.

Також розконсервувати й модернізувати МіГ-25. І все, що може ще літати. Нам потрібна потужна ППО.

Не треба думати, що коли азіати полізуть, тоді ми оголосимо повну мобілізацію. Це - згубна думка. Не встигнемо.

Історична місія Ліліпуті полягає в тому, щоб розгромити РФ як останню цитадельку зла на планеті.
Чому?
Тому, що він така людина.
Про це я вже писав у статті:

Психологічний портрет Ліліпуті. Аналітичні матеріали політичного психолога
http://zemlj.blogspot.com/2014/03/blog-post_697.html

Схоже, що поширена теза: немає Ліліпуті, немає проблеми, в умовах сучасної РФ не працює. Тамтешній люд сам давно перебуває в настільки жаліднюгому стані, що кращого висунути вже не зможе. Тому наступник Ліліпуті так само буде прагнути до розгрому власної країни, і його наступник, і наступник наступника те ж, поки не доб’ються свого.

Чи зможуть азійські окупанти перетнути Дніпро?
Можливо.
Українські мости не заміновано і їх не можна швидко підірвати у разі потреби. Не розпочато стратегічне будівництво у вигляді створення нових військових частин, блок-постів, ліній оборони. Гори зброї, накопиченої за часи окупаційного СРСР, і які й досі не встигли розпродати, так і не вивезено до цих новостворених об’єктів, які мали б створити. Зброя й набої так і лежить собі горою на складах.

Це теж сумна новина, яка багато що говорить негативного про тих, хто нині керує Україною.

Пророцтво про Україну. Чи є такі?

Що говорить всесвітньо відомий Нотрадамус про наше майбутнє?

"Гряде новий, стокрот привабніший звичай
Старому, басурманському на зміну
Де мова тішить слух, там Борисфенів край
Початок змінам покладе, злама рутину".

Що говорять три наші пророки пан М. Вернигора, пан Г.Сковорода та пан Т. Шевченко про наше майбутнє?

Пан Григорій Сковорода: "Роби те, що подобається, будь хорошим мирянином і годі тобі!".

Пан Тарас Шевченко: "І вражою злою кров’ю волю окропіте!".

Пан Мусій Вернигора. Він говорить про те, що у наших самотніх полях, таких близьких та знайомих, де й іноземця люди не бачили останні сімдесят років, зійдуться "всі земниї язики" і відбудеться драматична розв'язка світової, всесвітньої епопеї, що триває вже тисячоліттями.

"Наразі поляки у своїх намірах зазнають поразки, і Польща тричі буде розшарпана. Різні люди дбатимуть про її відбудову, але даремно. Прийде великий чоловік від заходу: поляки віддадуться йому в услужіння; багато їм наобіцяє, але мало зробить: хоча й назовуться знову великим народом, нидітимуть під ярмом німців та москалів. Потім їх королем стане затята та зла людина, що багато крові проллє. Поляки повстануть проти неї та знову поляжуть через безлад та незгоду. Довго неволя та утиск триватиме; аж накінець заясніють благі часи, коли нарід багатий сипне грошима, магометани у Горині напоять своїх коней, і москалі двічі наголову будуть розбиті: раз під Батовим біля Семи могил, другий раз під Старим Костянтиновим в ярі, що зветься Гончариха. Відтоді Польща зацвіте від Чорного до Білого моря та перетриває багато віків".

При цьому ось що він згадує про Україну: "Що Господь Бог має в цілковитій своїй опіці Україну, хоч за недбання до заповідей Його народ було покарано панською неволею, голодом, мором та війною; але ж то скоро відміниться й Україна стане щасливою.
Що перед тим як надійде ця щаслива для України година відбудеться кривава битва між її захисниками та ворогами на полях, що прилягають до могили Сороки.
Що в значній частині світу богослужіння набуде іншого вигляду. Давні королівства зникнуть, а нові повстануть. Але ж що має бути та настане далі, про те мені не годиться казати, щоби Дніпро не вийшов з берегів".

Чи е нові пророцтва про Україну? Коли закінчиться війна в Україні пророцтва про війну в Україні цікавлять українців.

Поживемо - побачимо.
Слава Україні!

джерело: http://maidanua.org/2014/08/danylo-perts...-ta-mifom/


85. Що було, що буде, чим серце заспокоїться? Прогноз і програма до весни 2017 року
http://zemlj.blogspot.com/2014/10/85-2017.html
84. Пророцтва про Україну: Україна залишиться єдиною, а Росію чекає жорстока розплата, – екстрасенс
http://zemlj.blogspot.com/2014/10/1.html
83. У 2026 році Україна стане однією з найсильніших держав світу, - пророцтво монаха Германа Будзінського
http://zemlj.blogspot.com/2014/10/83-2026.html
Відповісти
#2
Пророцтво одне: світ міняється і Україні потрібно посилено озброюватися і гартувати власну армію перед лицем цих змін. Тоді може й виживемо.
Відповісти
#3
(09-08-2016, 20:39 )leonid писав(ла): Жодних дій зі стратегічної оборони країни не виконується. Навіть такого простого кроку, як привселюдне й гучне оголошення про відновлення програми випуску оперативно-тактичної ракети "Сапсан" на заводі "Південмаш" не зроблено.

Ви з якої реальності, з якого всесвіту?
Україна 2 роки тому підписала акт (план (для Майкрофта)) капітуляції, а Ви все ще про якісь ракети мрієте.

Дозволено випускати лише бронемашини для поліцейських функцій.
Відповісти
#4
Про це треба волати сплячому ЄС та світу. Наша влада БАРИГ свідомо підхопила хибний шлях замирення ворога. В Україні вже повні ознаки війни, в Європі - початкові: крокує політично-брудна війна проти демократичних держ. устріїв. Воєнно- ПОЛIТичний блок НАТО кульгає на політичну складову.
Затравленный и прижатый к стене КОТ превращается в тигра. Сервантес
Відповісти
#5
а ми воюємо...

(10-08-2016, 13:22 )KOT писав(ла): Про це треба волати сплячому ЄС та світу. Наша влада БАРИГ свідомо підхопила хибний шлях замирення ворога. В Україні вже повні ознаки війни, в Європі - початкові: крокує політично-брудна війна проти демократичних держ. устріїв. Воєнно- ПОЛIТичний блок НАТО кульгає на політичну складову.
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Video Американо-китайська війна теж гибридна Torr 0 56 11-04-2019, 23:25
Ост. повідомлення: Torr
Thumbs Down "Карпатнафтохім": початок брутальних репресій проти робітників Захист праці 0 200 01-02-2019, 02:47
Ост. повідомлення: Захист праці
  Третя світова. Перебіг війни leonid 1 147 22-12-2018, 22:27
Ост. повідомлення: BROTHER

Перейти до форуму: