Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
72,4% росіян відчувають падіння рівня життя
(28-12-2017, 19:42 )sqrt писав(ла): ОК, "життя в світі не покращується" - це була гіпербола з мого боку. Не покращується воно в Україні, це точно. А загалом у світі - таки, мабуть, праві ви.

Щодо "куди вивели" - це якраз, дуже важливо. Бо за колоніальну адміністрацію, нам насаджену, відповідає не раб на галерах, типу пєці чи вови, посаджений колоністом, а сам колоніст. Бо цих баришень танцюють саме вони - їм і відповідати.

Особисто ви участь в насадженні цієї адміністрації брали? Якщо так, то ви і відповідайте за неї.

А я, як і більшість людей, за президента Пепу не голосував. FYI: його було обрано голосами 33% всіх зареєстрованих виборців.

(28-12-2017, 19:42 )sqrt писав(ла): І якщо баришні виводять назовні, в їхніх інтересах і у їхні банки кошти, то ви дарма вважаєте, що нас не має цікавити, куди вони далі діваються.
Не тільки цікавлять - ми ще й назад їх заберемо, з усіма відсотками.

п.с. це ви зі спортивного інтересу себе закопуєте, чи вам вже також доплачують? Дивно бачити таку вашу активність в таких очевидних злодійських темах.

Це вже котрий рік всі чекають, аж будете відбирати накрадене держзлодіями? Не перший і не другий, то напевно.

Ви як пан перзидент.
Той теж обіцяв, обіцяє, і буде обіцяти. Бо послідовний.
Відповісти
(30-12-2017, 00:15 )Max писав(ла):
(28-12-2017, 19:35 )sqrt писав(ла): Не у обставинах, а у особистому виборі. Справа завжди лише у виборі, і ні в чому іншому.

Еміграція до більш пристойної країни то вибір не для всіх. Далеко не для всіх.
Різні особи мають розмаїті життєві обставини.

А яка є особиста альтернатива для еміграції? Якщо знаєте - вкажіть.

Хм. Хотів вже йти звідси, але раз таке питання, то тако:
1) варіант короткий, але точний, але не повний: сокира. Ліпше гостра. Точити і тримати наготові. Між тим можливо розважатися, хто чим бажає, аби лише не шкодило.
2) варіант коротший, але точніший: шукати Істину. А хто шукає - той знайде.
3) і тимчасовий варіант: внутрішня еміграція + яка можливо загорожа. Небезпечний. Дехто так загородиться, бува, що вийти тяжче, ніж зайти.

Тому, якщо еміграція - не варіант, тоді попунктно:
1) без змін. Лиш визначити тип спідручний. В залежності від таланів й задатків.
2) знайшовши - зрозуміти шлях застосування й час (див.п.1)
3) чекати і шукати. Доля й на печі знайде. Але лише того, хто вартує.
Декого доля просто використовує в якості гвондона. Вони ж, у писі своїй, вважають себе унікальними й незамінимими. А були, насправді, одноразовими )

Підозрюю, питання було про інше. Але так вже склалося, що відповідь я писав одну, а написав інакшу. Мабуть, така вже доля. Чия? )
Відповісти
(30-12-2017, 00:30 )Max писав(ла):
(28-12-2017, 19:42 )sqrt писав(ла): ОК, "життя в світі не покращується" - це була гіпербола з мого боку. Не покращується воно в Україні, це точно. А загалом у світі - таки, мабуть, праві ви.

Щодо "куди вивели" - це якраз, дуже важливо. Бо за колоніальну адміністрацію, нам насаджену, відповідає не раб на галерах, типу пєці чи вови, посаджений колоністом, а сам колоніст. Бо цих баришень танцюють саме вони - їм і відповідати.

Особисто ви участь в насадженні цієї адміністрації брали? Якщо так, то ви і відповідайте за неї.

А я, як і більшість людей, за президента Пепу не голосував. FYI: його було обрано голосами 33% всіх зареєстрованих виборців.

(28-12-2017, 19:42 )sqrt писав(ла): І якщо баришні виводять назовні, в їхніх інтересах і у їхні банки кошти, то ви дарма вважаєте, що нас не має цікавити, куди вони далі діваються.
Не тільки цікавлять - ми ще й назад їх заберемо, з усіма відсотками.

п.с. це ви зі спортивного інтересу себе закопуєте, чи вам вже також доплачують? Дивно бачити таку вашу активність в таких очевидних злодійських темах.

Це вже котрий рік всі чекають, аж будете відбирати накрадене держзлодіями? Не перший і не другий, то напевно.

Ви як пан перзидент.
Той теж обіцяв, обіцяє, і буде обіцяти. Бо послідовний.

1) Ні, я давно вже не беру участь ні в комедійних діях, ні в злочинних. А, оскільки державноукраїнські вибори - це суміш із обох - то тим більше. Вибори, які вони проводять - нелегітимні. Тут була про це тема. Тому усі вони - нелегітимна влада. Тобто, узурпатори, злочинці. Усі, крім пєці, до певного моменту. В того була тимчасова функція купи гімна, яку він виконав успішно. Тепер би я радив йому втікати далеко. Але думаю, що уже пізно. Пропустив момент.

2) Не так вже й довго, скоро буде сім активних. А усіх - лише 15 з гаком.
Ви спішите, я бачу. Я б теж бажав би швидше, але те, що будували сотні років, розгребсти за хвилину - цілком нормально. Швидше - це катастрофа називалося б. Адаптивні діапазони тіл і мізків не дозволяють.

В вас цілковито менеджерський підхід: якщо одне дитя народжується за 9 місяців, то 9 жінок його ж народять за один, максимум - два, еге ж?
Ось тільки реальність - вона має свої закони розвитку. У ній Вибір - річ фундаментальна. Його вона і забезпечує.
Все решта - вторинне й несуттєве.
Відповісти
(30-12-2017, 02:17 )sqrt писав(ла):
(30-12-2017, 00:15 )Max писав(ла):
(28-12-2017, 19:35 )sqrt писав(ла): Не у обставинах, а у особистому виборі. Справа завжди лише у виборі, і ні в чому іншому.

Еміграція до більш пристойної країни то вибір не для всіх. Далеко не для всіх.
Різні особи мають розмаїті життєві обставини.

А яка є особиста альтернатива для еміграції? Якщо знаєте - вкажіть.

Хм. Хотів вже йти звідси, але раз таке питання, то тако:
1) варіант короткий, але точний, але не повний: сокира. Ліпше гостра. Точити і тримати наготові. Між тим можливо розважатися, хто чим бажає, аби лише не шкодило.
2) варіант коротший, але точніший: шукати Істину. А хто шукає - той знайде.
3) і тимчасовий варіант: внутрішня еміграція + яка можливо загорожа. Небезпечний. Дехто так загородиться, бува, що вийти тяжче, ніж зайти.

Тому, якщо еміграція - не варіант, тоді попунктно:
1) без змін. Лиш визначити тип спідручний. В залежності від таланів й задатків.
2) знайшовши - зрозуміти шлях застосування й час (див.п.1)
3) чекати і шукати. Доля й на печі знайде. Але лише того, хто вартує.
Декого доля просто використовує в якості гвондона. Вони ж, у писі своїй, вважають себе унікальними й незамінимими. А були, насправді, одноразовими )

Підозрюю, питання було про інше. Але так вже склалося, що відповідь я писав одну, а написав інакшу. Мабуть, така вже доля. Чия? )
Пан sqrt Езоповським язиком(мовою) відповів Max. Себто - конкретно не відповів.
А коли  почав читав оце:
1) варіант короткий, але точний, але не повний: сокира. Ліпше гостра. Точити і тримати наготові.
то подумав, чомусь - що альтернатива ЕМІГРАЦІЇ - сокира, тай ще гостра - аби відрубати собі ГОЛОВУ в УКРАЇНІ. Hello Hello Hello
"All Safety Rules Are Written By Blood"
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  "Наше ставлення до росіян таке ж, як і до інших представників національних меншин... stryjko_bojko 10 263 16-10-2017, 16:56
Ост. повідомлення: Василь Васьківський
  цей безвіз сприймають як падіння Берлінської стіни Torr 38 1280 13-06-2017, 03:55
Ост. повідомлення: Майкрофт Холмс
  Життя складається з багато "дрібних" справ .., hrushka 0 146 30-04-2017, 17:07
Ост. повідомлення: hrushka

Перейти до форуму: