Рейтинг теми:
  • Голосів: 1 - Середня оцінка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
about Coffee and Life
#1
Про каву та життя

Професор стояв перед слухачами, а на столі перед ним лежало кілька предметів. Коли лекція почалася, він, не кажучи ні слова, взяв велику порожню банку з-під майонезу і почав заповнювати її м'ячиками для гольфу. Потім він запитав студентів, чи заповнена банка? Вони відповіли —"Так".

Потім професор взяв коробку з галькою і висипав її в банку. Він трошки струснув банку. Галька забила простір між м'ячиками. Він знову запитав студентів, чи є банка повною. Вони підтвердили, що це так.

Потім професор взяв коробочку з піском і висипав його в банку.Звичайно ж, пісок заповнив всі порожнечі.І він знову запитав студентів, чи є банку повною.Студенти відповіли — "Так".

Професор взяв чашку кави яка стояла на столі, і вилив її у банку, заповнивши всі вільне місце між піском. Студенти розсміялися.

"Отже", — сказав професор, коли всі заспокоїлися, — "Я хочу, щоб ви уявили, що ця банка — ваше життя. М'ячики для гольфу — це важливі речі. Це ваша сім'я, діти, здоров'я, друзі і ваші улюблені захоплення. Навіть якщо все інше втрачено, але залишилися ці речі — ваше життя все одно буде повним.

Галька символізує собою інші речі, які мають значення —ваша робота, дім, машина.

Пісок — це все інше. Це дрібниці.

"Якщо ви спершу заповните всю банку піском, — продовжив він, — в ній не залишиться місця для гальки і м'ячиків для гольфу. Те ж саме відбувається і в житті. Якщо ви витратите весь свій час і енергію на дрібниці, у вас ніколи не буде місця для речей, які дійсно важливі для вас. Зверніть увагу на ті речі, які важливі для вашого щастя!

Грайте зі своїми дітьми. Піклуйтеся про своє здоров'я. Запросіть супутника життя в ресторан. Станьте знову 18-річним. У вас завжди буде час на прибирання будинку. Подбайте одразу про м'ячики для гольфу, про те, що дійсно важливо. Виставите пріоритети. Решта — це пісок ".

Один із студентів підняв руку і запитав професора, а що ж означає кава?

Професор посміхнувся."Я радий, що ви поставили це питання. Вона просто показує, що хоч наскільки наповнене ваше життя, в ньому завжди є місце, щоб випити чашечку кави з другом".
.....
received from Anatolij(Krakow).
"All Safety Rules Are Written By Blood"
Відповісти


Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Humour from Life.2. stryjko_bojko 19 6786 30-06-2018, 07:56
Ост. повідомлення: stryjko_bojko
  Humour from Life stryjko_bojko 50 15803 07-11-2014, 00:28
Ост. повідомлення: stryjko_bojko
  Live In the Real World іs Very Hard and Not Safe for Life© stryjko_bojko 0 818 17-06-2014, 01:43
Ост. повідомлення: stryjko_bojko

Перейти до форуму: