Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
C 2014 депозиты будут выдавать векселями.
C 2014 депозиты будут выдавать векселями.
http://news.finance.ua/ru/~/1/0/all/2013/05/27/302595

Так что скоро все будут равны и вкладчики Сбербанка СССР и вкладчики украинских банков. Еще ваучеры можно вспомнить.

Ну это, спасайте ваши деньги.
За корупцію чиновників у жодному разі не треба знімати. Їх треба вішати.
Відповісти
Оця новина з векселями, та взагалі всі новини з векселями як раз демонструють низку освіту єкс-влади та опозиції.Sad
Бо зараз опозиція поділилась на 2 типи: ті хто лякає векселями (низька фінасова освідченість), та інші опозиціонери, які працюють над більш важливими питаннямиIdea.
Просте пояснення: вексель взагалі то класна штука, але нажаль, як завжди закон, який приймается - сирий, там багато помилок, і його ще рік будуть доопрацовувати, він стосується тільки повернення ПДВ юр особам.
Хто ж проти: Власники великого бізнесу (майже уся ПР).
Хто за: Фінансові посередники (частина ПР)
Чому дехто з опозиції проти: потрібні прихильники з великого бізнесу
(І тут почалося стандартне залякування...)
Чому не вся опозиція проти: дивись коментар зпочатку
Відповісти
...............
Відповісти
Облігація це добровільний займ %).
Я випускаю облігації і кажу що хочу заняти грошей на такий період.
Облігація може бути з дохідністю верну якісь відсотки, або продаватися з дисконтом - ниже номіналу, а повернення буде по номіналу.

Вексель це погашення боргів. Взагалі вексель це механізм розриву кілець не платежів.
Допустимо є 2 компанії та держава.
держава першій винна ПДВ 20 млн друга винна державі 20 млн і перша винна другій 20 млн.
Кожен каже не можу заплатити бо немає грошей. Хай хтось перший заплатить.
Звісно любо хто може взяти кредит і заплатити але не факт, що до нього гроші повернуться і він зможе вчасно заплатити кредит.
А от видав своєму боржнику вексель кмпанія -держава беруть відповідальність що його приймуть як їй принесуть за борг.
Таким чином держава видає вексель першій перша ним розраховуєтсья з другою компанією а друга компанія погашає його в держави.

Але враховуючи, що держава може і гроші друкувати і зробити собі любий кредит безвідсотковий в державних векселях немає необхідності вони тільки зло тому, що може початися вибіркове погашення державою вибірковим компаніям.
По друге вексель це свого роду бартер і складно відслідковувати приботок і податки. Хоча правельний закон в якому дозволять векселі для компаній мабуть потрібен.
Але державні векселі це зло - бо це свого роду паралельна валюта.
Відповісти
Саша, все вірно. Тільки є питання: як надрукувати валюти державі, так щоб вона не була
1. Не потрапила на валютний ринок одразу не підвищувати попит на іноземні валюти
2. Не була швидко виведена акціонерами, а компанія збанкротована (аеросвіт)
3. Не пішла на розрахунки з сумнівними компаніями та неплатниками ПДВ

Іншими словами, як погасити взаємні борги так, щоб було як у вашій схемі? Грошима М0 (високоліквідними) це не зробити, чи не так?
Відповісти
(28-05-2013, 11:16 )saha писав(ла): Облігація це добровільний займ %).
Я випускаю облігації і кажу що хочу заняти грошей на такий період.
Вексель це погашення боргів.
Звісно. Тільки "реалізована облігація" перетворюється на вексель, яку Наші Банкіри тепер можуть додуматися погашать бєссрочьнимі та бєспроцентнимі веселями. Cool
Відповісти
2-3 питання векселів, а питання до "міліції" - шахрайські схеми.
А от 1 да не подумав. Важливий момент.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Де були "Сила і честь" у 2014 році? Віталій 2 151 08-07-2019, 07:02
Ост. повідомлення: Николай Шевченко
  Організатором схеми перепродажу ОВДП у 2012-2014 міг бути тільки уряд Яценюка (/) Бойко 0 446 15-12-2016, 13:57
Ост. повідомлення: Бойко
  "те, кто хотел крикнуть «Путин приди» будут тихонько гнить в беларуских тюрьмах."(/) Sych 5 709 09-12-2016, 23:54
Ост. повідомлення: BROTHER

Перейти до форуму: