Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GYPSY HUMOUR
Oсь така циганська історія
28 лютого 2016 р

Історія ця, кажуть, сталася в невеликому, тихому і благополучному містечку Росії. Жили там два дідка-цигани, такі пристойні, робоча інтелігенція (пішли на пенсію з місцевої фабрики), в міру випивають.
Ось раз на вихідні сіли вони в міру випити і ... і випили. Заграла в одному з них національна гордість. Запитує він іншого:
- Циган ти, друже Колька? - Я, - каже посивілий Колька, - без сумніву циган, і ти мене навіть такими питаннями кілька ображаєш.
- А я, - запитує перший дідок, - я-то циган? - Так зациганістий циган, які взагалі тут розмови! - Значить треба нам з тобою, друг Колька, зробити що-небудь циганське. А що може бути більш циганське, ніж відвести коня? На тому і порішили.

Сіли на електричку. Доїхали до якогось колгоспу біля міста. І там, на очах здивованого пастушка, взяли двох пасуться коні, влізли на них і поскакали в міру своїх старечих сил. Риссю. Поскакали в лісопарк на околиці міста, щоб встати там табором і відсвяткувати.

Пастушок, прийшовши в себе, викликає міліцію і говорить: так і так, два дідка поцупили коней. Міліція по гарячих, буквально, слідах, як-то: кінські яблука і показання свідків, що тут проїхали два дідка верхи (не дуже звичайна деталь міського пейзажу, яку, природно, ніхто мимо очей не пропустив), знаходять старих-розбійників. Приймають їх, починають оформляти протоколи.

Тут вдаються дружини, піднімають крик, б'ють себе в груди: передовики виробництва на пенсії, перший раз, випімші, всі рекомендації хороші, хочете, на фабрику зателефонуйте, хочете, сусідів запитаєте ... Коротше, колгосп заяву забирає, міліція наставляє та відпускає старих з богом.

Проходить пару тижнів. Знову старички сидять, в міру випивають. Дружин поруч немає. Один дідок запитує іншого, мовляв: циган ти, друже Колька. Колька, звичайно, циган і може побожитися в цьому. Ну і перший дідок циган не гірше Кольки. Давай, каже, зробимо щось циганське. Ну, ви зрозуміли, да ?!

Вони сідають на трамвай, їдуть на околицю міста і ведуть двох коней з дитячо-юнацької кінно-спортивної бази. На очах кількох здивованих наїзниць дитячо-юнацького віку. І їдуть, задоволені, вставати табором в єдиний лісопарк міста. Ага, святкувати.

Інструктор кінно-спортивної бази, вкрай обурена дівчина, дзвонить в міліцію. Ті, методом опитування перехожих і подивиться на бруківку вистежують старичків і доставляють їх з шампурами в руках у відділення. Протокол.

Вдаються дружини. Б'ють себе п'ятою в груди, рвуть волосся, трясуть виробничими грамотами. Вражений і разжалобленная дівчина забирає заяву і коней, міліціонери роблять навіювання бабусям стежити за своїми дідусями і всіх відпускають.

Проходить кілька тижнів ...
Вам вже так само добре, як мені?

Проходить кілька тижнів. Бабусі в якийсь момент відволікаються від дідусів, і ті сідають спокійно, без баб-с, в міру випити. Після чергової чарки один дідок нахиляється до іншого і строго запитує:
- А циган ти, друже Колька? ...

Коротше, після того, як вони звели коней у кінної міліції, кажуть, що їхні жінки все-таки «зашили».

Така ось циганська історія.
"All Safety Rules Are Written By Blood"
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
  Humour from Life.2. stryjko_bojko 18 2632 12-02-2017, 20:46
Ост. повідомлення: stryjko_bojko
  Humour Pictures stryjko_bojko 20 3411 22-10-2016, 12:44
  Marine HUMOUR stryjko_bojko 1 662 05-06-2016, 09:15

Перейти до форуму: