Рейтинг теми:
  • Голосів: 1 - Середня оцінка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Current State of the Tax Reform in Ukraine - порвіть на часті
(01-11-2015, 19:31 )Sych писав(ла): Все це мишина возня. Цифірка туди, цифірка сюди, написали-вони похєрілі а воз і нині там.

Оце в треба доводити іноземним експертам, які мають реальний вплив на кредиторів.

Дякую
Відповісти
В нас є слова хвойда, курва, шльондра, простигосподиі т.п. Слово блядь є суто кацапським, яке українці, звичайно використовують, але!!! В тому контексті, в якому воно є у pani, це саме блять, а не блядь. Ви почитайте власну цитату. Там є такий же приклад. Тобто слово, яке існує для виразу відчуття чи настрою, чи просто для заміни більш довгих і менш яскравих слів.

Крім того, Ви ж легко можете це перевірити, назва того мого повідомлення практично не стосується змісту. Чому це так? Тому що я жартую з pani, з того, як вона написала назву своєї роботи про начебто всі демократичні движухи в Україні, згадавши тіки про middle class as a core force of all democratic movements. Згадавши Податковий майдан (доволі нудний та сіренький, НМД) та Євромайдан у якості прикладів of all those democratic movements.

(01-11-2015, 13:42 )nykyta писав(ла):
(01-11-2015, 11:59 )pani писав(ла): Це була БЛЯДЬ цитата!!!! Класика жанру.

значення: за їхніми уявленнями, слово "блять" не має образливого значення Hot

блять
[37/5] В отличие от слова «блядь», обозначающего персону лёгкого поведения или носящего обще-оскорбительный характер, слово «блять» является междометием, выражающим широкий спектр эмоций. Слово «блять» не относится к какой-либо личности и не является оскорбительным эпитетом. У-у, блять, по ногам-то зачем ходить! Вот суки, весь чай без меня выпили, блять. (Ср.: …весь чай без меня выпили, бляди.) Ненормативная лексика

http://argo.academic.ru/509/%D0%B1%D0%BB...1%82%D1%8C
Відповісти
А то, що він досяг мети і відстояв спрощенку, то не альо? І то був не середній клас, а ХТО?

Я ще раз питаю, що ВИ вважаєте середнім класом ваще?
Відповісти
Ви мене дістали і я зараз почну рити АКАДЕМІЧНУ літературу на цю тему
Хавайте

A Middle Class Median Protester: The EuroMaidan and Democratization in Ukraine
http://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?a...id=2585751

А також
https://books.google.com.ua/books?isbn=3838267001
Відповісти
(01-11-2015, 21:49 )pani писав(ла): А то, що він досяг мети і відстояв спрощенку, то не альо? І то був не середній клас, а ХТО?

Я пам'ятаю, це ще було за Свистовича, точніше, під його закат. І я тоді писав, чому воно мертвонароджене, той Майдан. Одним реченням, тому що Свистович не бізнесмен і не підприємець. Я тоді так писав тут на цьому хворумі. Звичайно, прізвище Михайла було вжите дещо у загальному сенсі.

Але, спрощенку було таки здебільшого врятовано, це була одна з трьох великих цілей. Інші цілі відстояти хоча б приблизно в такому обсязі не вдалося. Але розгін студентів Євромайдану закінчився повалою режиму, а розгін Податково майдану... Справою про зіпсовану плитку. Я пам'ятаю, як Свистович та хтось ще стверджував, що це податкове питання є дуже важливим і для тих, хто підтримує оранжистів, і для електорату ригів. Крім того в країні до біса малих підприємців. Дивлячись на це все Податковий Майдан мав, НМД, ще одну важливу, проте не задекларовану ціль - підняти народ проти влади бандюків, якими тоді називали саме ригів. Але цього не сталося. І перш за все тому, що в цілому ніяким рушієм демократичних змін самі по собі підприємці (реальні) не є. Тобто, може якийсь відсоток і є, але цього явно замало.

Ви не розумієте суті підприємництва. Там всі один одному закляті конкуренти. Коли одним погано, іншим навпаки класно. І тіньова здебільшого готівкова модель малого та середнього бізнеса пристосується до влади бандюків без втрат життів чи здоров'я. Де хабарями, де брехнею, а де і тотальним відходом в тінь .

В решті решт, збереження спрощенки, погодьтеся, не великим досягненням с точки зору демократичних змін. Тільки якимсь боком.
Відповісти
(01-11-2015, 21:49 )pani писав(ла): А то, що він досяг мети і відстояв спрощенку, то не альо? І то був не середній клас, а ХТО?

Я пам'ятаю, це ще було за Свистовича, точніше, під його закат. І я тоді писав, чому воно мертвонароджене, той Майдан. Одним реченням, тому що Свистович не бізнесмен і не підприємець. Я тоді так писав тут на цьому хворумі. Звичайно, прізвище Михайла було вжите дещо у загальному сенсі.

Але, спрощенку було таки здебільшого врятовано, це була одна з трьох великих цілей. Інші цілі відстояти хоча б приблизно в такому обсязі не вдалося. Але розгін студентів Євромайдану закінчився повалою режиму, а розгін Податково майдану... Справою про зіпсовану плитку. Я пам'ятаю, як Свистович та хтось ще стверджував, що це податкове питання є дуже важливим і для тих, хто підтримує оранжистів, і для електорату ригів. Крім того в країні до біса малих підприємців. Дивлячись на це все Податковий Майдан мав, НМД, ще одну важливу, проте не задекларовану ціль - підняти народ проти влади бандюків, якими тоді називали саме ригів. Але цього не сталося. І перш за все тому, що в цілому ніяким рушієм демократичних змін самі по собі підприємці (реальні) не є. Тобто, може якийсь відсоток і є, але цього явно замало.

Ви не розумієте суті підприємництва. Там всі один одному закляті конкуренти. Коли одним погано, іншим навпаки класно. І тіньова здебільшого готівкова модель малого та середнього бізнеса пристосується до влади бандюків без втрат життів чи здоров'я. Де хабарями, де брехнею, а де і тотальним відходом в тінь .

В решті решт, збереження спрощенки, погодьтеся, не є великим досягненням с точки зору демократичних змін. Тільки якимсь боком. Але Ви написали про середній клас саме те, що він є рушієм демократичних змін в Україні. Та він, той середній клас, такий різноманітний, такий неоднозначний, такий протиречливий, що ніде, навіть у Штатах, де його чи не більшість населення, ніяким рушієм демократії не є. Кожний бізнесмен мріє про тепличні умови для себе.
Відповісти
Angry 
BROTHER, Ви здається дійсно вважаєте, що підприємництво то є гра із нульовою сумою.

Ось оце:
(02-11-2015, 00:48 )BROTHER писав(ла): Ви не розумієте суті підприємництва. Там всі один одному закляті конкуренти. Коли одним погано, іншим навпаки класно. І тіньова здебільшого готівкова модель малого та середнього бізнеса пристосується до влади бандюків без втрат життів чи здоров'я. Де хабарями, де брехнею, а де і тотальним відходом в тінь .

Ну і що в тому доброго для мене, коли моїм поставникам чи клієнтам погано?

Взагалі весь той параграф, то повний п1#9ец здоровому глуздові.
Відповісти
(02-11-2015, 01:08 )Max писав(ла): BROTHER, Ви здається дійсно вважаєте, що підприємництво то є гра із нульовою сумою.

Ось оце:
(02-11-2015, 00:48 )BROTHER писав(ла): Ви не розумієте суті підприємництва. Там всі один одному закляті конкуренти. Коли одним погано, іншим навпаки класно. І тіньова здебільшого готівкова модель малого та середнього бізнеса пристосується до влади бандюків без втрат життів чи здоров'я. Де хабарями, де брехнею, а де і тотальним відходом в тінь .

Ну і що в тому доброго для мене, коли моїм поставникам чи клієнтам погано?

Взагалі весь той параграф, то повний п1#9ец здоровому глуздові.

То є сенс життя українського малого та середнього, та й великого бізнесу. Але держава, якщо не хоче вмерти, як Совок, має забезпечити саме чесну конкуренцію, де найкращий виграє в просто гарного, а гарний у поганого. Малі підприємства дохнутимуть, як мухи, але й народжуватимуться ще швидше. Це дуже важливо - народжуватися швидше, значить більше, ніж випрати. До речі, саме цього не відбувалося за ригів! І це є поганий показник. Навіть однакове число зниклих і народжених підприємців не є гарним.

І де я казав про нульову суму? Сума, спеціально для Вас, якщо я правий в тому абзаці, про який Ви кажете, може бути негативною, позитивною, або іноді нульовою.
Відповісти
(01-11-2015, 21:54 )pani писав(ла): Ви мене дістали і я зараз почну рити АКАДЕМІЧНУ літературу на цю тему
Хавайте

А також
Відповісти
Дякую! Але, деякі уточнення.
[quote='Sych' pid='121670' dateline='1446255079']
....
Due to the variety of parties that were involved in drafting of the document, there is no coherent conceptual vision that would be possible to implement in a systemic fashion. Specifically, expert from RPR Volodymyr Dubrovsky has noted the following drawbacks as well as dismissed items proposed by RPR but refused by the government to be included:

The priority of tax collection has been compromised (in order of importance from the most important: taxation of real estate, indirect taxation, direct income taxation) because the real estate taxation proposals (that would allow the possibility of writing off income tax depending on amount of property tax; the introduction of "common" price for tax purposes, the differences in land estimaties etc.) were not considered appropriately and the rate of indirect tax (VAT) was proposed to be reduced to 15%.

The concept of prioritization of tax payers according to amount of owed taxes has been neglected. The Government's version of legislation unfairly targets those businesses that were operating under simplified taxation mechanism while not much scrutinizing the general-stream tax payers.

The Government's version does not include a mechanism of capping State expenditures to 35% of GDP. The State-financed part of GDP is very high in Ukraine.
....
В даному випадку йдеться не про Урядовий з/п, а про відхилені робочою групою пропозиції до парламентського, що й призвело до відсутності "єдиної концепції" та отримання у підсумку "компіляції благих хотєлок", замість цілісного документу.
По розробці Урядового - усіх послали лісом ВЗАГАЛІ. Коли гучно з помпою презентували "новшества від Уряду", то на конкретні запитання типу чим обгрунтовується ставка ЄСВ 20 % замість розрахунків віджартовувалися: "20/20/20, як на наш смак, виглядає гламурненько" і т.п.
РАШИЗМ - НІПРАЙДЬОТЬ! Wink
Відповісти
[quote='Sych' pid='121761' dateline='1446395469']
Все це мишина возня. Цифірка туди, цифірка сюди, написали-вони похєрілі а воз і нині там.

Як на мене, треба рубати відверто та доходливо а ля 5.10 стайл.

100%.
Тому і покладаю певні сподівання на роботу Лаффера в цьому напрямку (він тієї ж думки). В наступному році особисто я нічого революційного в цій царині не чекаю, лише певне зниження рівня "турботи про платників" через люстраційний кіпіш, а через рік - можна буде щось вмєняємо-обгрунтовано-розраховане отримати.
РАШИЗМ - НІПРАЙДЬОТЬ! Wink
Відповісти
(02-11-2015, 01:00 )BROTHER писав(ла): Ви не розумієте суті підприємництва. Там всі один одному закляті конкуренти. Коли одним погано, іншим навпаки класно. І тіньова здебільшого готівкова модель малого та середнього бізнеса пристосується до влади бандюків без втрат життів чи здоров'я. Де хабарями, де брехнею, а де і тотальним відходом в тінь .

Дякую. Поржала зранку. Мало того, що я ето самоє з часів УРСР (в мене в лавки печатка з літа 1991 року), так я ето самоє успішне і маю КУПУ довготривалих бізнес зв'язків з колегами-підприємцями. В вас уявлення про підприємництво з книжок мейд ін ВПШ.

В нас учасник Майдан Моніторингу заснував величезну організацію підприємців в Польщі, яка об'єднує сотні бізнесів, частина з яких є де факто конкурентами. Організація існує десятки років і люди прекрасно в ній співпрацюють. Він точно буде істерично ржати з цього вашого допису. Ви просто взагалі не в трендах сучасного підприємництва.

(02-11-2015, 01:00 )BROTHER писав(ла): В решті решт, збереження спрощенки, погодьтеся, не є великим досягненням с точки зору демократичних змін. Тільки якимсь боком. Але Ви написали про середній клас саме те, що він є рушієм демократичних змін в Україні. Та він, той середній клас, такий різноманітний, такий неоднозначний, такий протиречливий, що ніде, навіть у Штатах, де його чи не більшість населення, ніяким рушієм демократії не є. Кожний бізнесмен мріє про тепличні умови для себе.

Я страшно люблю і завжди любила тексти на тему "весь совецький народ як один". Бізнес не існує в вакуумі, це розуміє більшість підприємців сучасних і тому дбають про умови для бізнесу не тільки для себе. Я є членом кількох бізнес асоціацій навіть в Україні і бачу ОСОБЛИВО зараз, що роблять мої колеги для створення СПІЛЬНОГО бізнес поля.

Ну у вас і погляди на життя.
Відповісти
(02-11-2015, 01:32 )BROTHER писав(ла):
(01-11-2015, 21:54 )pani писав(ла): Ви мене дістали і я зараз почну рити АКАДЕМІЧНУ літературу на цю тему
Хавайте

А також
Відповісти
Ви ж сама написали вище, що вдалося відстояти спрощенку. Тобто, на Ваш погляд ото і є головне досягнення. Так я Вам скажу, що так звана спрощенка є сама по собі доволі відсталою хвормою наїбалова всіх на світі. Держава таким чином підштовхує малий бізнес до брехні. Малий бізнес мухлює з тією виручкою, занижує чи завищує її в залежності від потреб. А в цілому замість чесного прозорого оподаткування, яке б давало право підприємцю не приховувати свій заробіток, виходить простий спосіб приховування реальних доходів.

Відстояли то вони відстояли, але чи гарно це? Чи є це та мета, якої треба досягти? Які цілі ставив той Податковий Майдан? Відстояти право на узаконений мухльож чи домогтися від держави такої системи для малого та середнього бізнесу, коли б той бізнес не змушений був ховати прибуток? Хоча б у значно менших масштабах ховати і не брехати.

Спрощенка - це, коли я маю можливість і потребу брехати про свій обіг коштів, щоб отримати право не тримати касовий апарат та не вести бухгалтерію. Причому, як, не вівши бухгалтерію, я можу знати свій обіг коштів, те є велика таємниця. Тобто, в самій нормі є протиріччя. Це по-перше, а по-друге, ця спрощенка далеко не саме важливе питання рехворми податкової системи, і саме через це мрія Свистовича&Ко об'єднати українців сходу і заходу на ґрунті спільної економічної проблеми не здійснилася.

С приводу реготу тих чи інших Ваших знайомих... Мені дуже подобається, коли я своїми словами викликаю в людей позитивні емоції. Чим би люди не тішили себе, аби не плакали. І все ж мова йшла не про організації, члени яких доволі часто є конкурентами між собою. А про те, чому ж так званий Податковий Майдан не був підтриманий великою частиною українців у порівнянні, скажімо, з Євромайданом. Що зробило Податковий Майдан пшиком? При чому, це питання з'явилось не просто так, а в контексті обговорення Вашого ствердження, що середній клас в Україні є рушієм демократичних змін. Приклад з реалій України: Крим і Лугандон - це Україна, і там є малий бізнес, є спрощенці, але щось населення тих регіонів так масово не підтримало Євромайдан і Податковий Майдан. Може рушій там замалий? А може справа в тому, що й на решті України той рушій теж замалий для масових протестів і взагалі не є основним у підтримці демократичних змін?

До речі, організація, що об'єднує "сотні бізнесів" для такої країни, як Польща - це мізер. З цього можна жити і навіть косити капусту з того, як Ви кажете, "бізнес поля". Але для масштабів малого приватного бізнесу Польщі - то ніщо.

P.S. До речі, український малий підприємець і так званий middle class у англомовному середовищі, і я вже про це тут казав, не означає автоматично одне й те саме. В тому англомовному тексті, що напочатку, ствердження, що саме середній клас є рушієм демрехворм в Україні дезінхвормує англомовного читача, штовхає його до неточних висновків. Що в свою чергу призводить до безуспішних спроб західних (та й вітчизняних теж) політиків зрозуміти та задовольнити прагнення протестуючих та тих, кого вони представляють, і тих хто їх підтримує.

(02-11-2015, 10:17 )pani писав(ла):
(02-11-2015, 01:00 )BROTHER писав(ла): Ви не розумієте суті підприємництва. Там всі один одному закляті конкуренти. Коли одним погано, іншим навпаки класно. І тіньова здебільшого готівкова модель малого та середнього бізнеса пристосується до влади бандюків без втрат життів чи здоров'я. Де хабарями, де брехнею, а де і тотальним відходом в тінь .

Дякую. Поржала зранку. Мало того, що я ето самоє з часів УРСР (в мене в лавки печатка з літа 1991 року), так я ето самоє успішне і маю КУПУ довготривалих бізнес зв'язків з колегами-підприємцями. В вас уявлення про підприємництво з книжок мейд ін ВПШ.

В нас учасник Майдан Моніторингу заснував величезну організацію підприємців в Польщі, яка об'єднує сотні бізнесів, частина з яких є де факто конкурентами. Організація існує десятки років і люди прекрасно в ній співпрацюють. Він точно буде істерично ржати з цього вашого допису. Ви просто взагалі не в трендах сучасного підприємництва.

(02-11-2015, 01:00 )BROTHER писав(ла): В решті решт, збереження спрощенки, погодьтеся, не є великим досягненням с точки зору демократичних змін. Тільки якимсь боком. Але Ви написали про середній клас саме те, що він є рушієм демократичних змін в Україні. Та він, той середній клас, такий різноманітний, такий неоднозначний, такий протиречливий, що ніде, навіть у Штатах, де його чи не більшість населення, ніяким рушієм демократії не є. Кожний бізнесмен мріє про тепличні умови для себе.

Я страшно люблю і завжди любила тексти на тему "весь совецький народ як один". Бізнес не існує в вакуумі, це розуміє більшість підприємців сучасних і тому дбають про умови для бізнесу не тільки для себе. Я є членом кількох бізнес асоціацій навіть в Україні і бачу ОСОБЛИВО зараз, що роблять мої колеги для створення СПІЛЬНОГО бізнес поля.

Ну у вас і погляди на життя.
Відповісти
І в мене кардинально різняться з вами погляди і на цілі того майдану і на те що таке спрощенка.

Ви знаєте що бізнеси до певного рівня в штатах ВЗАГАЛІ ніхто не перевіряє? Вони порахували що це дешевше і ефективніше, ніж шукати оте "наїбалово".

Метою оподаткування в нормальній економіці є СТИМУЛЯЦІЯ економічного росту. В все інше - то другорядне. Днями була цифра скільки спрощенці заплатили податків і наскільки ця цифра зросла? Що, нецікаво?

Мене взагалі не цікавить хто кого найобує, мене цікавий, який з того результат. Відкриваються нові бізнеси, надаються нові послуги, підвищується якість товарів і послуг, чи підприємцеві в кайф працювати.

Ота "мала асоцація" полська, яку ви зневажливо вважаєте нікчемною, змінила бізнес клімат в країні до рівня який вам не снився, і головне, що вони працюють в кайф собі і своїм найманим працівникам. І клієнтам. Це новий тип бізнесу, модерний, це бізнес розвитку. Це бізнес майбутнього.

І такі бізнеси є і в нас, я знаю достатньо таких людей. І всі вони - спрощенці, і це зручно, і вони будуть за це боротися. Як вже і боролися. Податковий майдан це історія УСПІХУ. Ваше право вважати інакше, але факти є факти.
Відповісти
Може бути, я маю не ту інфу, або забув щось. Якщо можна, надайте якесь посилання, щоб воно містило цілі Податкового Майдану і було б відповідного періоду, а не сучасне. Будь ласка. Вам же ж шукати інхву довго не треба, все робилось з Вашою активною участю, як я зрозумів, тож все під рукою, як то кажуть.

Про організацію в Польщі Ви написали, що вона містить десятки бізнесів (сподіваюсь не одного і того самого власника) . Так то для Польщі мізер. Може я Вас неправильно зрозумів і там десятки тисяч або хоч тисячи бізнесів?

Про стимуляцію (а іноді навпаки - придушення) згоден, що вона має бути не ціллю, а результатом дії податкових норм. Але, шановно pani, не могли б ви продовжити свою думку і росписати, а який же ж сенс спрощенцю, наприклад, першої групи лізти зі шкіри геть і працювати продуктивніше? В нього ж є ліміт у 300тис, якщо я не помиляюсь. І він, начебто, має вести облік доходів, тобто, неповну бухгалтерію.

(03-11-2015, 22:34 )pani писав(ла): І в мене кардинально різняться з вами погляди і на цілі того майдану і на те що таке спрощенка.

Ви знаєте що бізнеси до певного рівня в штатах ВЗАГАЛІ ніхто не перевіряє? Вони порахували що це дешевше і ефективніше, ніж шукати оте "наїбалово".

Метою оподаткування в нормальній економіці є СТИМУЛЯЦІЯ економічного росту. В все інше - то другорядне. Днями була цифра скільки спрощенці заплатили податків і наскільки ця цифра зросла? Що, нецікаво?

Мене взагалі не цікавить хто кого найобує, мене цікавий, який з того результат. Відкриваються нові бізнеси, надаються нові послуги, підвищується якість товарів і послуг, чи підприємцеві в кайф працювати.

Ота "мала асоцація" полська, яку ви зневажливо вважаєте нікчемною, змінила бізнес клімат в країні до рівня який вам не снився, і головне, що вони працюють в кайф собі і своїм найманим працівникам. І клієнтам. Це новий тип бізнесу, модерний, це бізнес розвитку. Це бізнес майбутнього.

І такі бізнеси є і в нас, я знаю достатньо таких людей. І всі вони - спрощенці, і це зручно, і вони будуть за це боротися. Як вже і боролися. Податковий майдан це історія УСПІХУ. Ваше право вважати інакше, але факти є факти.
Відповісти

Схожі теми
Тема: Автор Відповідей Переглядів: Ост. повідомлення
Exclamation The Main Problem of Ukraine Torr 1 234 14-02-2019, 04:53
Ост. повідомлення: BROTHER
Information Joint Report on Violations of Personal Autonomy Human Rights in Ukraine (/) sheliazhenko 0 466 13-08-2017, 22:18
Ост. повідомлення: sheliazhenko
  Ukraine will never tolerate existence of Russia. charly3091 9 1599 30-01-2017, 19:04
Ост. повідомлення: charly3091

Перейти до форуму: