Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Inclusive Development Index (IDI) (/)
(21-02-2018, 21:12 )Slavix писав(ла):
(21-02-2018, 21:08 )Василь Васьківський писав(ла):
(21-02-2018, 21:06 )Slavix писав(ла):
(21-02-2018, 21:00 )Василь Васьківський писав(ла): Індик думав та в суп попав...

Confused Та суп - то пів біди. А то гівно кацапське...

У Вас кацапи вже вдома?
Відповісти
(21-02-2018, 21:14 )Slavix писав(ла):
(21-02-2018, 21:12 )Василь Васьківський писав(ла): Ви сформулюйте запитання спочатку, а вже тоді побачимо, можу чи не можу я відповісти!
Перечитайте тему - зрозумієте до чого це. А нє, то нє. Врешті, тема і так вже заоффтоплена. На жаль.  Undecided
Відповісти
(21-02-2018, 20:36 )Slavix писав(ла):
(21-02-2018, 20:19 )Майкрофт Холмс писав(ла): Як я вище зазначив, головна особливість точних наук ("фізики" у широком розумінні) це робити передбачення. яке має практичний сенс.  Будь яке передбачення, що має практичний сенс, містить певні ифри (коли, скільки етс). Ці передбачення "фіізика" робить системно й постійно з античних часів. Жодного такого передбачення ,жодна сспіоьна наука досі не зробила. Мали лише окремі випадки випадковго вгадування. 
---------------
Тю... Ну нехай так. Нехай лжеекономісти зі своїми лжепрогнозами випадково вгадали, як "набити прилавки різною ковбасою" в країнах постсовка, колишній Югославії, Китаю після приходу Дена... Врешті решт, лишилися ж іще оплоти народного добробуту, які не сприйняли єрєсєй буржуазної лженауки, такі як КНДР, Куба чи Венесуела. І живуть як живуть, не тому, що робили не те, що лжеучоні їм радили, а в силу таких самих випадкових збігів  Big Grin
----------------
Популярність лженаук не доводить їх корисності. Астрологія та гомеопатія ще більш популярні, ніж оці рейтинги, що не робить їх більшою наукою ніж ця рейтингологія. Таке саме шарлатанство.
Та я ж не наполягаю. Тут, як в тому анєгдоті, як не подобається наш вождь - не їж  Smile  Баби он фізику часто не люблять і вважають лженаукою, але хіба воно на щось впливає  Huh

Економіка вже давно перетворилася на "фізику", тобто на кількісну науку. Звісно й там є шарлатани, але вони є і у фізиці

Зараз відбувається фемінізація наук у світі. Куди не приїдеш, скрізь майже самі дівки.

Але раніше баби таки фізику не любили. Але, натомість, любили фізиків. Не те, що зараз Sad
Відповісти
(22-02-2018, 01:59 )Майкрофт Холмс писав(ла): [quote pid='156636' dateline='1519234565']

Та я ж не наполягаю. Тут, як в тому анєгдоті, як не подобається наш вождь - не їж  Smile  Баби он фізику часто не люблять і вважають лженаукою, але хіба воно на щось впливає  Huh

Економіка вже давно перетворилася на "фізику", тобто на кількісну науку.
-------
Та тут можна і посперечатися, що на що перетворилось: коли хвізика ще думала чим би алхімічним намазатись аби не впасти з краєчку квадратної Землі, економіка вже чудово рахувала гроші для тодішніх потреб.  Big Grin
-------
Звісно й там є шарлатани, але вони є і у фізиці
-------
Та всюди є шарлатани. Он таблиця Мєндєлєєва - то взагалі - найшарлатаннійший рейтинг у Світі  Smile 
[/quote]
А на загал, я так і не зрозумів, що Вам там здалося не таким. Не певен, що Ви дивилися інфу за посиланням. Ну то таке, побалакать ні про що теж іноді треба  Wink
РАШИЗМ - НІПРАЙДЬОТЬ! Wink
Відповісти
(22-02-2018, 03:52 )Slavix писав(ла):
(22-02-2018, 01:59 )Майкрофт Холмс писав(ла): [quote pid='156636' dateline='1519234565']

Економіка вже давно перетворилася на "фізику", тобто на кількісну науку.
-------
Та тут можна і посперечатися, що на що перетворилось: коли хвізика ще думала чим би алхімічним намазатись аби не впасти з краєчку квадратної Землі, економіка вже чудово рахувала гроші для тодішніх потреб.  Big Grin
-------
Звісно й там є шарлатани, але вони є і у фізиці
-------
Та всюди є шарлатани. Он таблиця Мєндєлєєва - то взагалі - найшарлатаннійший рейтинг у Світі  Smile 
А на загал, я так і не зрозумів, що Вам там здалося не таким. Не певен, що Ви дивилися інфу за посиланням. Ну то таке, побалакать ні про що теж іноді треба  Wink
[/quote]
Фізика виникла, коли люди почали вимірювати кількість, час, відстань та вагу. Мабуть, це було ще до рахування грошей чи там баранів. Але ви тут у чомусь маєте рацію.  Економіка, як кількісна наука, дійсно дуже древня.

Ніякої таблиці Менделеєва в світі немає. Ту таблицю, яку скрізь викорстовують, називають таблицею Менделеєва лише москалі. Але є Періодичний Закон Меделеєва,і це справді генільне відкриття. Ніяке не шарлатанство. Ну, і таблиця теж. 

Меніі не здається, а я просто впевнний, що ці рейтинги ніякої корисної інформації не несуть, а лише вводять в оману. Там, де вони адекватні,  все й без рейтингів очевидно. Але у більшості випадків вони пургу гонять, де Сингапур випереджає США, В*єтнам якусь Іспанію, а плем*я Мумбо-Юмбо- Україну. Останнє  вкрай збуджує весь кацапский сегмент Мережі та нашіх зрадофілитиків.
Відповісти
(22-02-2018, 14:27 )Майкрофт Холмс писав(ла): Фізика виникла, коли люди почали вимірювати кількість, час, відстань та вагу. Мабуть, це було ще до рахування грошей чи там баранів. Але ви тут у чомусь маєте рацію.  Економіка, як кількісна наука, дійсно дуже древня.
-------------
Ташовигаварітє  Big Grin  А я ото грішним ділом вважав, що хвізика відпочкувалася від загального природознавства, разом з усілякими там звіздочітництвами та алхіміями, а оте натурознавство саме раніше вийшло з загальної філософії. А то було таке, покиздіть за жизнь, про пиятику нагірних Богів, через які море заштормило  Smile  А новука про підрахуйство - то математика. 
--------------
Ніякої таблиці Менделеєва в світі немає. Ту таблицю, яку скрізь викорстовують, називають таблицею Менделеєва лише москалі. Але є Періодичний Закон Меделеєва,і це справді генільне відкриття. Ніяке не шарлатанство. Ну, і таблиця теж. 
--------------
Шарлатанство, чистої води: від назви до суті. Чому ні? Це ж теж своєрідний рейтинг  Wink
--------------
Меніі не здається, а я просто впевнний, що ці рейтинги ніякої корисної інформації не несуть, а лише вводять в оману. Там, де вони адекватні,  все й без рейтингів очевидно. Але у більшості випадків вони пургу гонять, де Сингапур випереджає США, В*єтнам якусь Іспанію, а плем*я Мумбо-Юмбо- Україну. Останнє  вкрай збуджує весь кацапский сегмент Мережі та нашіх зрадофілитиків.
Повернімося до питання про те, чи Ви дивились взагалі, що за посиланням, про що йдеться, які конкретно у Вас зауваження? Без горлопанства, пропагандонства та ін. сяо-бяо вапщє-за-жисть?
Відповісти
Smile 
(16-02-2018, 03:34 )Майкрофт Холмс писав(ла): Дивно, що така кількість, начебто, розмних людей, сприймає на віру  усе це шарлатнство з індексами та рейтингами

Порошенко назвав недостанім результатом для України 76 місце у рейтингу Doing business

Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/news/poroshenko-n...80340.html
Відповісти

Перейти до форуму: