Рейтинг теми:
  • Голосів: 0 - Середня оцінка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
We have Victory!
Pane Georgy, Pane Mirko, Pane Anatolij z Krakowa та ін. мої друзі - однодумці.
05 грудня 2012р. в Суворовському суді м.Одеси закінчилася тяжба ФСНВ до мене на суму 63 тис.грн.:
ФСНВ відказано на всі 100відсотків.
В Суворовському РВ ФСНВ(нещасн. випадків) я відпрацював 11 років.
Окрім грамот і подяк ні однієї догани НЕ мав.
Але після прокурорської перевірки весною 2011р. з"явилась тяжба на 1,5 року. Спочатку кримінальна, яка закінчилася по "0:0" в вересні 2011р., а потім цивільна.
Справедливість восторжествовала.
Можу сказати тепер, що кримінальне законодавство дуже НЕ досконале.,
права прокуратури дуже ВЕЛИЧЕЗНІ, і більше прокуратура сама вирішує,
а не карний кодекс і суд.
Тай з комун. часів СССР не вирішено питання виведення досудового слідства
з під влади прокуратури. А то в суді прокуратура виступає в ролі і слідчого і обвинувачувача.
Що "знаково" , рішення відбулося 05 грудня - в День Сталінської Конституції. Smile
------
В той же час можу сказати, що Громадянський Процес уже зовсім відкритий,
демократичний. На ньому я говорив 99,999 відсотків, те що думав. В т. ч.
про недосконалість кримінального законодавства.

Дякую Небесним Силам!
Всім Велике ДЯКУЮ за моральну підтримку.

p.s.Обидва процеси я "відмантулив" без адвоката.
Рахуйте що. диплом МАГІСТРА з юриспруденції я заробив(захистив). Smile

"All Safety Rules Are Written By Blood"
Відповісти
stryjko_bojko
I pryncyp:
'Za odnoho bytoho dvoh NE bytyh dajut..' ? ...
...
Krakiw
Tak, my zgodni z toboju, szczo w tij sytuaciji my prawi na 100%... Te szczo ty nasprawdi podumaw...
My z toboju!
A.
.......
Krakiw
P.S. Ne waliaj durnia, ty NE buw u 1937 roci w krajini, i niczogo
goworyty szczos, - tym bilsze, szczo ti, szczo szczos goworyly, a NIC
ne robyly, tilky patiakaly jazykom, pojikhaly tudy, de wedmedi guliajut,
perszymy..
Proszu pro ce NE zabuwaty nikloly!
Nam oleksandry matrosowy, pawlyky morozowy, nikolaji kuzniecowy ta inszi "geroji" ne potribni...
Czerez nykh tilky stradaly newynni liudy!
Prywit! I ne zabuwaj klasyku:
"Wsiomu je swoje misce!"

stryjko_bojko
Zhaduju 1937 rik.
Vnochy 3-ka "Chornyj Voron" zabyrala NEVYNNYH LJUDEJ ....
Bahato z nyh NIKOLY NE povernulysja NAZAD.
A susidy i NAROD movchaly...
- Nema dymu bez vohnlu...
Vy vedete TU samu POLITYKU]:->.....
......
Krakiw
Соррі, але Пан Мірко із своїм канадийськім кайфом.... не є для нас навіть ні мікро-зразком, ні сяким-таким прижиттєвим авторитетом... Як кажуть фахівці, "... Це все варто бу було перевірити, хто є хто, а хто є ху"... Навіть навпаки, я особисто читав деякі його ВИСЛОВИ та погляди на блозі їхньої української громади у Канаді, які зовсім НЕ були вельми приємні для нас... зокрема, для України як держави... Я йому на тім канадийськім блозі написав свої міркування, щодо його поглядів та сприйняття, але, як є зазвичай, він його успішно проігнорував, показавши, що мав, має і буде мати всіх нас із нашими сраними проблемами відповідно теж у сраці...
Отакі то-справи, малята...
...
Krakiw
Tak, my zgodni z toboju, szczo w tij sytuaciji my prawi na 100%... Te szczo ty nasprawdi podumaw...
My z toboju!
A.
.....
Krakiw
ми всі тішимося, що все вдалося, і що ти позбавився марназматиків з голови!
Але, просьба від усіх нас, - НЕ ПИШИ ПРО СЕБЕ І ПРО ТІ ВСІ РЕЧІ В ІНТЕРНЕТІ.... НЕ розповсюджуй то все, будь тихо, бо НЕ ВСІ ЦЕ СПРИЙМАЮТЬ однозначно, - як в тім старім совєцкім анекдоті - "Не важливо хто в кого вкрав шапку, чт ти в когось, чи хтось в тебу - ЦЕ Є НЕ ВАЖЛИВО, а важливо те, що ТИ ЗАМІШАНИЙ В КРАДІЖЦІ"... І Ось тут я б подумав і сидів тихо, ніж розказувати по себе, які ми хороші, а всі вони решта є бякі...
...
Krakiw.
Соррі, але Пан Мірко із своїм канадийськім кайфом.... не є для нас навіть ні мікро-зразком, ні сяким-таким прижиттєвим авторитетом... Як кажуть фахівці, "... Це все варто бу було перевірити, хто є хто, а хто є ху"... Навіть навпаки, я особисто читав деякі його ВИСЛОВИ та погляди на блозі їхньої української громади у Канаді, які зовсім НЕ були вельми приємні для нас... зокрема, для України як держави... Я йому на тім канадийськім блозі написав свої міркування, щодо його поглядів та сприйняття, але, як є зазвичай, він його успішно проігнорував, показавши, що мав, має і буде мати всіх нас із нашими сраними проблемами відповідно теж у сраці...
Отакі то-справи, малята...
.......
Мірко (Canada)
Ґратулюю!

...
"All Safety Rules Are Written By Blood"
Відповісти

Перейти до форуму: