Форуми Майдану

Повна версія: кандидатури по мажоритарним округам
Ви переглядаєте версію до друку (легку). Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
1-10 округи АРК, 224-225 по Севастополю
з огляду на нову інформацію, списки будуть редагуватися
Лобачов Сергій - від Об"єднаної опозиції
(практично - від "Союзу", слід розуміти. Тим більш, що місяць тому взагалі хотіли висунути Сергія Веселовського, але вийшло занадто палєво)

(від ОО також планувався Пилунський Леонід - перекинуто на інший округ)

Доценко Сергій - від "Удару" Кличка

Толкачов Володимир - від "України Вперед" Королевської

Грач Леонід - від якихось комуністів (з КПУ та КПРС його вже прогнали)

Дзоз Віталіна - від ПРУ

Соломахін Олег - від КПУ

Лазебніков Сергій - від "Народної ініціативи"

Бондаренко Володимир - від "Держави"

Вольнюк Олександр - від зелених

Островський Петро -від "Віче"

Волков Олександр - самовисуванець

Фесенко Сергій - від Української морської партії
Сідорова Абібе - від ОО "За Батьківщину"

(раніше називався Ковальський Анатолій від "Фронту змін", але його кандидатуру відхилено)

Джелялов Нариман - самовисуванець, можливо, від Меджлісу

Калюбін Юрій - від "Удару" Кличка

Миримський Лев - від "Союзу"

Петров Анатолій - самовисуванець, хоча й член "Союзу"

Куценко Сергій - від Молодіжної партії НУНС

Баталін Олександр - від ПРУ

Кіскін Степан - від КПУ

Новіков Віталій - від "Народної ініціативи"

Горєнкін Валерій - від "Віче"

Гордієнко Сергій - від зелених

Судраб Андрій - від партії "Центр"

Міхайлутіна Ніна - від "Держави"

Лось Анатолій - від "Русь єдина"

Бєлов Дмитро - від Української морської партії
Болтян Олександр - ВО "Свобода": згідно домовленості, ОО "За Батьківщину" не висуватиме кандидатів там, де Свобода, і навпаки

(раніше ОО думало висунути тут Іванова Сергія)

Шкляр Володимир - самовисуванець, хотів від ОО

Кісієва Людмила - самовисуванка, член "Фронту Змін"

Багатирли Еміне - від "Удару" Кличка

Денисенко Олександр - самовисуванець

Мирочников Яків - від Молодіжної партії НУНС

Кудінова Юлія, від "Союзу"

Федоров Едуард - від НП Литвина

Нетецькая Єлена - від ПРУ

(Кисельов Василь - грозив самовисунутись, якщо не включать до списків ПРУ; включили 98 номером)

Гавриш Микола - від КПУ

Дузь Вікторія - від "Народної ініціативи"

Пьяних Микола - від зелених

Бушковський Яків - від "Держави"

Тарасенко Олександр - від "Віче"

Рижак Олександр - самовисуванець

Матюшенко Юрій - від Української морської партії
Гафіч Юрій - від ОО "За Батьківщину"

(раніше ОО думала висунути сюди Бурбака з "Фронту Змін", потім пропонувала округ Меджлісу)

Прадун Валентин - від "Удару" Кличка

Шевцов Василь - від "Вперед" Королевської

Колесник Віктор - від НП Литвина

Коганов Олександр - від партії "Єдина Родина"

Россоловоський Сергій - від Молодіжної партії НУНС

Лоза Борис - від "Союзу"

(Гривковський Едуард - планувався від "Союзу")

Котляревьский Микола - самовисуванець, вже не від "Союзу"

Лутьєв Володимир - самовисуванець, заклятий ворог Котляревського ))

Шкаберін Володимир - самовисуванець, але близький до Куніцина ("Удар")

Раханський Анатолій - самовисуванець, колись був у КПУ та "Союзі"

Парасків Олег - від ПРУ

(раніше ПРУ висувала тут Заца Олександра, який налякав усіх проектом побудови нового міста-курорта і був відхилений місцевими кадрами)

Крачун Сергій - самовисуванець, хоча і член ПРУ

Білошицький Кирило - від КПУ

Потапова Анна - самовисуванка

Демченко Олексій - від Всеукраїнської партії трудящіх

Дмітрієв Павло - від "Народної ініціативи"

Польченко Андрій - від зелених

Акопова Світлана - від Народної Екологічної партії

Матящук Володимир - від "Держави"

Юрченко Валентина - від "Віче"

Яковлєв Олександр - від "Русь єдина"

Пудов Петро - від Української морської партії
Сагайдак Ілля - від ОО "За Батьківщину"

Стебловський Микола - від "Удару" Кличка

Хижняков Володимир - від Молодіжної партії НУНС

Турченко Анатолій - від НП Литвина

Лютікова Валентина - від ПРУ

Желтенко Іван - від КПУ

Муравленко Павло - від "Народної ініціативи"

Горожанкіна Валерія - від зелених

Подорожний Микола - від "Віче"

Мінчев Костянтин - від "Держави"

Максименко Євген - від "Нова політика"

Назаров Юнус - "Партія ветеранів Афганістану"

Лобарєв Сергій - від Української морської партії
Чорний Петро - від ОО "За Батьківщину"

Костянтин Кулак - від "Удару" Кличка

Мамутов Руслан - від Молодіжної партії НУНС

Мокренюк Сергій - від НП Литвина

Льовочкіна Юлія - від ПРУ

(раніше в ПРУ тут був розброд і шатання, як ніколи і ніде: висували то мера Феодосії, то космонавта Цеблієва, то льотчика Тишкова, то головлікаря Фоменка; але всіх їх задвинула сестра Льовочкіна, голови адміністрації Януковича)

Жадов Юрій - від КПУ

Топочканов Віктор - від "Народної ініціативи"

Погребняк Ігор - від зелених

Букін Деніс - від "Віче"

Меньщіков Сергій - від "Держави"

Харін Олександр - від Української морської партії
Формус Юрій - від ОО "За Батьківщину"

(раніше хотіли висунути від "Фронту змін" Крима Анатолія, письменника-караїма)

Хворов Сергій - від "Удару" Кличка

Яковенко Олексій - від "Союзу", раніше був висуванцем від "Удару", але відхилений через скандал

Романюк Ігор - від "Вперед" Королевської

Тараненко Григорій - від "Громадянської Солідарності"

Рафалович Віктор - від КПУ

Бондаренко Максим - від НП Литвина

Брайко Сергій - від ПРУ

Балмашнов Михайло - від "Народної ініціативи"

Агальцов-Новохатський Анатолій - від "Держави"

Карапетров Андрій - від "Віче"

Яворський Віталій - від зелених

Хоруженко Максим - від Української морської партії
Барієв Ескендер - від ОО "За Батьківщину"

Хомутов Віталій - від "Удару" Кличка

Німетулаєв Едем - від "Вперед" Королевської

Крижановський Станіслав - від "Союзу"

Дейч Борис - від ПРУ

Івашина Роксолана - від КПУ

Колотюк Ольга - від "Народної ініціативи"

Стрельцова Олена - від "Держави"

Волков Денис - від зелених

Биткова Ніна - від "Віче"

Рогульчик Валентина - від Української морської партії
Лесів Ігор - від ОО "За Батьківщину"

Мельник Володимир - від "Удару" Кличка

Лєбєдєв Ігор - від Молодіжної партії НУНС

Ляшенко Олександр - від НП Литвина

Нєчаєв Олександр - від ПРУ

(від ПРУ хотів Груба, але його перекинуто на 10 округ)

Толочко Елла - від КПУ

Луміковський Микола - від "Народної ініціативи"

Мельникова Тетяна - від "Віче"

Канівець Наталія - від "Держави"

Іванов Володимир - від зелених

Плошихіна Наталя - від Української морської партії
Пилунський Леонід - від ОО "За Батьківщину" або, за останніми відомостями, від Народного Руху

Чийгоз Ахтем - самовисуванець, можливо від Меджлісу та-або від ОО "За Батьківщину"

Юрьєв Олександр - самовисуванець, уйшов зі скандалом з БЮТу

Вакулін Дмитро - від "Удару" Кличка

Тутєров Володимир - від "Союзу"

Ременюк Олексій - від "Русь єдина"

Григорій Груба - від ПРУ

(на цьому окрузі була велика боротьба: висувалися Скворцов Віталій та Товстенко Володимір, які програли внутрішні інтриги)

Костюк Віктор - самовисуванець

Голубєв Михайло - КПУ, Руская общіна

Тещаєва Олена - від "Народної ініціативи"

(Михайленко Микола анонсувався від "Народної інціативи", але кандидатуру поміняно)

Козьякова Ірена - від "Віче"

Хруслова Ліліана - від "Держави"

Похилюк Євгеній - від зелених

Решетнікова Світлана - від Української морської партії
Тюлєнєв Сергій - від ОО

Рибаков Микола - від "Удару"

Єрмаков Іван - від "Вперед"

Голик Олександр - від НП Литвина

Донець Григорій - самовисуванець, хотів від НП Литвина

Лєбєдєв Павєл - від ПРУ

Богатиренко Сергій - від КПУ

Белік Дмитро - "Русский блок"

Кондратєвський Сергій - від "Громади"
Печенева Юлія - від ОО

Дємєнок Олексій - від "Удару"

Титова Олена - від "Вперед"

Зеленчук Василь - від Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Шамрай Роман - від НП Литвина

Дьяченко Василь - від "ВІтчизни"

Колісніченко Вадим - від ПРУ

Помогалов Микола - самовисуванець

Бєлогорцев Дмитро - самовисуванець

Хвальков Олександр - самовисуванець

Пархоменко Василь - від КПУ

Пархоменко Марина - самовисуванка

Пархоменко Юрій - самовисуванець

Неганов Віктор - самовисуванець

Зеленчук Василь - самовисуванець

Пермінов Олександр - "Партія ветеранів Афганистану"
(09-08-2012, 10:10 )Tatarchuk писав(ла): [ -> ]1-10 округи АРК, 224-225 по Севастополю
з огляду на нову інформацію, списки будуть редагуватися