Форуми Майдану

Повна версія: ГПУ і ФСБ - дружба навіки!
Ви переглядаєте версію до друку (легку). Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.


люди прийшли до ГПУ поговорити з генпрокурором

https://censor.net.ua/video_news/3086534...2#comments
Той чєл з прокуратури, який рулив видачею, СБУ-шник. Ну, а СБУ-шні "антитерори" - то вірновіддані шестьорки ФСБ, що вже давно відомо. Це далеко не перший їх "подвиг": в лютому 2014, коли по Криму вже бігали іхтамнєти і кізячіскіє самооборони, вони боролися з... чєрнажопай татарвой, патамушта рускіє братья і угрози нє прєдставляют, а татарва - чюркі і банабакі, ані Крим в саставє Турциі рісуют в екстрємісской літєратурє (мапа Кримького Ханства часів Османської Імперії в підручнику з історії кримських татар); друга половина 2014 року - 2015 рік - "внєдрялі" в добровольчі підрозділи та націоналістичні структури всілякє гівно для провокацій і розвалу з середини бо вони "убівают рускіх народних людєй в данбасє і хатят вайни і ссор с рускіми мишебратьямі патаму прєдставляют главную угрозу бєзопасності"; весна 2018 року - обшук в ісламському культурному центрі за підозрою в... "екстремізмі"(!!!) - хто не в курсі - в українському законодавстві НЕМАЄ такої статті "екстремізм", а в кацапському - є. 

-------------------
І ось - новий "подвиг" чергова (так, вже далеко не перша) видача інгуша з бойовим досвідом гаспідарям із фсб. От абсолютно пофіг, що то за фрукт і що там написано в тих пісявках на видачу (любителям полякати "непросвєтльонну чєрнь" страшним словосполученням "міжнародне право", про яке такі лякуни не мають і приблизного уявлення, зазначу, що арсенал опцій для посилання нахуй кацапів доволі суттєвий: від офіційної відмови через обгрунтоване побоювання за життя до неробіння тупо нічого ібо ми не цру і не моссад, незуміли-незмогли і відкладання цієї та інших подібних хотєлок в шафку з матеріалами корупційних справ "загальмованих політично через вказівки згори" для припадання пилючкою). Викликає питання інше: ЯК МОЖНА БУЛО ТАК ГУЧНО ЯСКРАВО ТА БАГАТОРАЗОВО ОБІСРАТИСЯ за такий короткий термін в такій простій ситуації  Huh Технічно ЯК?????? Це наука чи мистецтво???
По пунктах.
1. Нафуя видавать кацапам будь-кого? Хоч "екстремістів", хоч кишенькових злодіїв? Їх можна судити у нас, хай наші вєртухаї приробітку з додаткових передач зароблять. 
2. Якого милого ми тут надаєм притулок всякій кацапській шушері, яка вдає з себе р"яних антіпутінцев, а тим, хто дійсно його потребує та становить там загрозу відмовляємо?
3. В чому полягають звинувачення? Єбшив кацапню на Донбасі і в Сирії? То, навпаки, молодець, робив нашу роботу. Виступав за незалежність Інгушетії та інших народів Кавказу? То двічі молодець, адже хто-хто, а вони мають право на самовизначення і державність на своїй землі, на відміну від таких "етносів" як долбасісі в ОРДЛО чи 14-та армія в молдовській Транснітрії; чи нам не вигідний розпад педерації на калашмаття, що відтягне сили від збройної агресії у нас? Може повернутися на батьківщину і єбонути якогось кацапського блокпоста чи військову колону? Більше іхтамнєтов там вколошкає - менше сюди полізе вбивати нас.
4. Крім кацапів - ніхто йому ніяких звинувачень не висував, а ціна кацапським звинуваченням - давно відома. В тих же списках терористів-екстремістів перебуває значна частина наших військових, урядовців, депутатів та інших посадовців з проукраїнською позицією: від Гриба до моджахєда-Арсєнія. В нормальних країнах з такими "запитами інтерпола" розбираються за 5-10 хвилин за стійкою реєстрації в аеропорті шляхом посилання кацапоти нах і принесення вибачень "екстремістам-терористам". Так, саме так всілякі брітіші, німці та інші швейцарці "зневажають" оте страшнюче-всемогутнє міжнародне право, такі от вони нецивілізовані беззаконники  Smile
5. До-речі, про оте страшнюче-загадкове міжнародне право. Саме видача є грубим його порушенням, оскільки а) існує загроза життю б) політично мотивовані звинувачення в) видача прохача притулку в країні переслідування. Тому й США не видає Гюлена Туреччині, німці курдів Ассадові, Італія нашого нацгвардійця кацапам і т.п.
6. В ісламському світі чутливі до ставлення до своїх одновірців, наскільки б вони не були поганими. Очевидно, що такі дії, тим більше, з боку держави, що так само боролася за Незалежність та державність лише кількадесят років тому, чиїх Героїв також називали терористами-екстремістами та запроторювали до таборів, яка ЗАРАЗ страждає від збройної агресії країни-окупанта, щодо особи, що попрохала притулок, не ховається, не робить тут ніяких злочинів, сприйметься дуже негативно навіть найбільш антиіділівськими ісламськими державами. Вочевидь, однією з цілей цієї фсб-шної спєцухи було псування стосунків з ісламським Світом, що повинно мати наслідки від відмови від торгівельних контрактів до такої ж самої видачі наших воїнів чи посадовців, що поїдуть на відпочинок до Єгипту чи Еміратів.
7. Вже класичною є технологія підсовування "іншого ворога", коли кацапам загрожує тут отримання по шмарклям. Підсовуються юдомасони-цигани-ляхи-чюркі-піндоси та інші гєйропєйци. На сей раз таким перевідником стрілок виступили не якісь там "хвошиздвующіє малодчікі", а та ж таки фсб-шна агентура в органах влади, яка не могла не передбачити, що ісламська спільнота сприйме це негативно, що повинно було мати наслідком відволікання уваги від рпц-фсб після отримання томосу і розпалювання міжнаціональних/міжрелігійних протиріч з мусульманами.
8. Те ж таки стикання лобами проукраїнських провладних та опозиційних сил, має зіграти на послаблення проукраїнських позицій на політичному полі через поливання брудом та взаємознищення проукраїнськими силами одне одного, на фоні спокійного посилення позицій прокацапських сил від відкритого господарювання медведчуків та інших ми-за-мір-ов в інформаційному полі, до підготовки загонів рпц-шних бойовиків в яких "чомусь" уповноважені органи жодної загрози не вбачають.
9. Після того, як почався суспільний резонанс по цій справі, замість того, щоб сором"язливо ховати очі, довго й слізно вибачатися, зробити кадрові та інші оргвисновки щодо ситуації, зігравши в традиційну гру "добрий цар - погані бояри" - як офіційні посадовці, так і штатні "медіабагнети" костями лягли на захист кацапоти, намагаючись не-на-жисть-а-на-смерть мочити всіх хто проти таких дій, таким чином, додатково підтверджуючи, що це не якесь там непорозумінні, а усвідомлена і тверда позиція влади. А дебільність аргументації - то окрема пєстня. Чого варте, хоча б, "ми здійснили цю видачу та просто таки змушені виконувати доручення фсб бо, можливо, колись кацапи видадуть нам янека...." от попитать би а) а нам не похуй той янек, як такий? основний його косяк був в тому, що він нас потягнув у "рускій мір", то чим інші рускамірци кращі? б) чи хтось серйозно вірить, що його хтось видасть? ну, хіба можуть втюхати в обмін на визнання Криму кацапським чи вступу до лаптьожного саюзу чи ще щось таке. тільки нах нам таке щастя треба? в) припустімо, його видали. хтось сумнівається, що вже через кілька днів він умовно-достроково-звільнений нашим судом під усні гарантії якогось недолюстрованого рига бігатиме по телеефірах?
10. Очевидячки, провладники вчергове всралися зі спробою повісити на націоналістичні сили "ксенофобського" ярлика, оскільки, виступ на захист інгушобандерівця, вчергове підтвердив, що ніяких агалдєлих хфошизмов і ксєнафобій у нас немає і ні національність ні релігійна належність не є підставою до якихось недружніх дій навіть в найрадикальніших ультрасуперпупернаціоналістів, а кацапи отримують саме таки за діло і по заслугах.
----------------------
Отака фуйня, малята. А зараз, чемненько сідаємо колом і дружньо регочемо над затасканою мантрою "хто проти кацапів - той агєнткрємля"  Big Grin
виявляється що Луценко не просто покидьок, а аналог Пшонки


https://storage2.censor.net/video/3/180918_sob.mp4
Цитата:12 вересня 2018 за наказом Генеральної прокуратури України в порушення національного законодавства та міжнародних зобов'язань держави у галузі прав людини був екстрадований до РФ біженець з Росії Тимур Тумгоєв, захисник України, боєць батальйону ім. Шейха Мансура, видачу якого вимагав призупинити Комітет ООН з прав людини до закінчення розгляду його заяви Комітетом.
Тимур Тумгоєв був затриманий у міжнародному аеропорту «Харків» 17 червня 2016 року за запитом про екстрадицію від Генеральної прокуратури (ГП) РФ. За інформацією ГП РФ, Тумгоєв скоїв низку злочинів, пов'язаних з участю у терористичній діяльності, і притягнутий до кримінальної відповідальності за статтями 205.3, 205.5, 208 Кримінального кодексу (КК) РФ. Після затримання Тумгоєв понад рік перебував у СІЗО під тимчасовим, а потім - екстрадиційним арештом. Після його затримання Тумгоєв звернувся до Державної міграційної служби (ДМС) із заявою про надання йому статусу біженця через загрози його життю та здоров'ю у Росії, пов'язані з релігійною приналежністю. Після тривалої серії відмов і оскаржень в судах рішень ДМС, 5 травня 2018 року адміністративний суд першої інстанції відмовив Тумгоєву у задоволенні його позову, і це рішення 9 липня 2018 року було залишено без змін судом апеляційної інстанції. За скаргою Тумгоєва було відкрите касаційне провадження і визначений склад колегії суддів.
Після звільнення з СІЗО воював на боці України в Операції об'єднаних сил у батальйоні ім. Шейха Мансура у секторі «М».
11 вересня 2018 року ввечері одразу після приїзду до Харкова з Києва Тумгоєва затримали співробітники правоохоронних органів. Уранці 12 вересня затриманий Тумгоєв зник, а вдень було повідомлено про його екстрадицію до РФ.
Керівництво Генеральної прокуратури України знехтувало прямою вказівкою Комітету з прав людини ООН державі не видавати («theStatepartyhasalsobeenrequestednottodeport») Тумгоєва до Росії до завершення розгляду його справи Комітетом. Воно свідомо порушило норми національного та міжнародного законодавства, приписами найвищого міжнародного органу в галузі прав людини, не кажучи вже про права самої людини. Адже вислання або примусове повернення особи, яку може бути визнано біженцем, до країни, де її життю або свободі загрожує небезпека, заборонене ст. 3 Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту», а також Конвенцією про статус біженців 1951 року та Конвенцією про захист прав людини та основоположних свобод 1950 року. Крім того, відповідно до ч. 4 ст. 590 Кримінального процесуального кодексу України, рішення про видачу не може бути прийнято, якщо особа подала заяву про визнання її біженцем, чи скористалась згідно із законодавством правом на оскарження рішення про відмову в наданні цього статусу, до кінцевого розгляду заяви, в порядку, передбаченому чинним законодавством України, тобто до прийняття рішення в касаційній інстанції.
Ми вважаємо за необхідне провести розслідування обставин видачі Тумгоєва, відсторонити від виконання повноважень на час розслідування заступника Генерального прокурора Євгена Єніна, який підписав доручення на затримання та фактичну передачу до 15.09.2018 Тумгоєва до РФ та вимагати від РФ негайного встановлення місцеперебування Тимура Тумгоєва, інформування про стан його здоров'я та умови тримання.

Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи
Олександр Павліченко, директор Української Гельсінкської спілки з прав людини
ГПУ вслід за Тумгоєвим хоче видати в Росію ще одного добровольця, - активістка


[Зображення: d9ec12cb4fb4f27ae47858f852245249_M-620x420-c-1.jpg]
Генеральна прокуратура підготувала екстрадицію в Росію бійця добровольчого батальйону імені Шейха Мансура Мовлу Тімарова.
Про це повідомила активістка Тетяна Близнюк.
“Ще не вщухла хвиля народного обурення з приводу видачі до країни-агресора 31-річного інгуша Тимура Тумгоєва, як до мене звернулися представники чеченської громади з проханням, щоб Ігор Мосійчук втрутився в ситуацію по ще одній людині, над якою нависла така ж загроза”, – пише вона.
Так, нині у СІЗО Миколаєва понад 100 днів перебуває під арештом доброволець міжнародного добровольчого батальйону імені Шейха Мансура – Мовла Тімаров
“Побратими і захист затриманого повідомляють, що сумнозвісний заступник генпрокурора Євген Єнін, який підписав дозвіл на екстрадицію Тимура Тумгоєва, підписав аналогічний дозвіл і на Мовлу Тімарова”, – зазначила вона.
За її інформацією, в Чечні наразі жорстко утискають його родину, а кілька днів тому зник його рідний брат.
Тому, вона закликає небайдужих людей долучитися на його підтримку.
“У 46-річного Тімарова Мовли, 20 вересня в центральному Миколаївському суді буде засідання. Ще невідомо на яку годину, але може варто вже трохи зосередитись активістам Миколаївщини. Бо, якщо екстрадують, то пали не пали ті шини, а вже всьо, поєзд ушол”, – написала Близнюк.
Нагадаємо, що  ГПУ видала в Росію бійця чеченського опору, ветерана АТО Тимура Тумгоєва.

https://rubryka.com/2018/09/19/gpu-vslid-za-tumgoyevym-hoche-vydaty-v-rosiyu-shhe-odnogo-dobrovoltsya-aktyvistka/
Росіянина Тімарова випустять із Миколаївського СІЗО — заступник генпрокурора

Заступник генерального прокурора України Євгеній Єнін спростував інформацію про підписання екстрадиції уродженця Грозненського району Чечні Мовла Тімарова. 19 вересня його планують випустити з СІЗО Миколаїва, де він перебував досі.
Про це заступник генпрокурора Євгеній Єнін повідомив у коментарі Громадському радіо.
Інформацію про те, що заступник генпрокурора України начебто підписав дозвіл на екстрадицію Тімарова у Facebook повідомила Тетяна Близнюк.
«Побратими і захист затриманого повідомляють, що сумнозвісний заступник генпрокурора Євген Єнін, який підписав дозвіл на екстрадицію Тимура Тумгоєва, підписав аналогічний дозвіл і на Мовлу Тімарова. У Чечні наразі жорстко пресується його родина, днями зник рідний брат», — написала Близнюк.

Також Близнюк додала, що Мовла Тімаров начебто був добровольцем міжнародного добровольчого батальйону імені Шейха Мансура.
Заступник генпрокурора Євгеній Єнін у свою чергу назвав інформацію про екстрадицію Тімарова провокацією та  зазначив, що вона не відповідає дійсності.
«Генпрокуратура направила доручення на прокуратуру Миколаївської області. Завтра у першій половині дня запобіжний захід у вигляді тримання під вартою буде скасовано і Тімаров вийде з СІЗО. Пов’язано це із станом його здоров’я», — повідомив Єнін.
Які саме проблеми зі здоров’ям має ув’язнений Мовла Тімаров Єнін коментувати відмовився.
Нагадаємо, у червні 2018-го Миколаївський суд на прохання Росії на 40 днів арештував Тімарова. РФ вимагала його екстрадиції. За словами його адвокатки у 2007 році у Чечні його звинуватили у збуті героїну, а в 2012 році оголосили у розшук через Інтерпол.


https://hromadske.radio/news/2018/09/18/...nprokurora
(19-09-2018, 11:31 )Slavix писав(ла): [ -> ]ГПУ вслед за Тумгоевим хочет выдать в Россию еще одного добровольца, - активистка


[Зображення: d9ec12cb4fb4f27ae47858f852245249_M-620x420-c-1.jpg]
Генеральная прокуратура подготовила экстрадиции в Россию бойца добровольческого батальона имени Шейха Мансура говорят Тимарова.
Об этом сообщила активистка Татьяна Близнюк.
"Еще не утихла волна народного возмущения по поводу выдачи в страну-агрессора 31-летнего ингуша Тимура Тумгоева, как ко мне обратились представители чеченской общины с просьбой, чтобы Игорь Мосийчук вмешался в ситуацию по еще одному человеку, над которым нависла такая же угроза", - пишет она.
Так, сейчас в СИЗО Николаева более 100 дней находится под арестом доброволец международного добровольческого батальона имени Шейха Мансура - говорят Тимаров
"Собратья и защиту задержанного сообщают, что печально заместитель генпрокурора Евгений Енин, который подписал разрешение на экстрадицию Тимура Тумгоева, подписал аналогичное разрешение и на говорят Тимарова ", - отметила она.
По ее информации, в Чечне сейчас жестко ущемляют его семью, а несколько дней назад исчез его родной брат.
Поэтому, она призывает неравнодушных людей присоединиться в его поддержку.
"У 46-летнего Тимарова говорят, 20 сентября в центральном Николаевском суде будет заседание. Еще неизвестно на час, но может стоит уже немного сосредоточиться активистам Николаевщины. Ибо, если экстрадируют, то пали не кури те шины, а уже все, Поезд ушол ", - написала Близнюк.
Напомним, что   ГПУ выдала в Россию бойца чеченского сопротивления, ветерана АТО Тимура Тумгоева.

https://rubryka.com/2018/09/19/gpu-vslid-za-tumgoyevym-hoche-vydaty-v-rosiyu-shhe-odnogo-dobrovoltsya-aktyvistka/
У ГПУ назвали умови, за яких Україна вимагатиме від РФ повернення Тимура Тумгоєва
Українські консули в РФ отримали доручення тримати справу Тумгоєва на контролі

13:4621.09.2018

У разі застосування до екстрадованого громадянина Росії Тимура Тумгоєва неправомірних засобів, Україна залишає за собою право звернення до міжнародного суду з вимогою його повернення. Про це під час брифінгу, який транслював телеканал "[/url][url=http://112.ua/]112 Україна", заявив речник ГПУ Андрій Лисенко.
"Тумгоєва передали. Але є доручення генерального прокурора до консульства України в РФ, щоб вони встановили із ним контакт і контроль за тим, як з ним поводяться. Якщо будуть неправомірні засоби щодо нього застосовуватися, то Україна буде подавати в міжнародний суд, щоб його повернути назад", - зазначив він.
При цьому Лисенко додав, що наразі у ГПУ є сумніви щодо дотримання норм законодавства при передачі Тумгоєва Росії.
"Тумгоєва видали Росії на підставі тих даних, які були отримані під час екстрадиційної перевірки. Але в нас зараз є підстави сумніватися і тому розпочато досудове розслідування, щоб встановити істину і саме тих людей, які стояли за тим, щоб людину видали країні-агресору", - сказав він.
https://ua.112.ua/golovni-novyni/u-hpu-n...63203.html
--------------------
Що цією галіматнею вони хочуть показати? Що вони ідіоти і не розуміють, що ніхто нікого нікому не поверне і отими юридичними пісявками кацапи сраку підітруть, як і купою інших про звільнення українців? Чи вчергове засвідчили тісну і дружню співпрацю з расєюшкай і намір її розширювати і поглиблювати? Чи те, що кацапську агентуру не виганятимуть, що можна зробити одним підписом за 5 хвилин, а порушать завідомо мертвонароджену "кримінальну справу" за ефемерною статтею? Та всі ж все розуміють, для чого так ганьбитись  Huh