Форуми Майдану

Повна версія: Основи політтехнології від Корчинського
Ви переглядаєте версію до друку (легку). Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
7 Лютого 2019 

Після скандалу та акції під стінами Житомирської облради активісти радикальних організацій "Братство", "Традиції та порядок" і "Невідомий патріот" вирушили в офіс обласної організації "Батьківщина" в Житомирі.

Під стінами офісу Дмитро Корчинський зі своїми супутниками продовжили протест, підпалили кілька димових шашок, закидавши ними штаб партії, а на паркані повісили плакат з написом "Кропачова на нари!"

Ось як коментує сьогоднішні події сам Дмитро Корчинський: "Заїхав в Житомир. Відвідав разом з хлопцями з "Братства", "Традиції та порядку", "Невідомого Патріота" сесію обласної ради - попросили депутатів, губернатора, поліцію покарати депутата - бютівця Кропачова, який у п'яному вигляді на швидкості 150 вбив жінку.

Менти його покривають. Жінка виявилася простою і незаможної. Таких дозволено вбивати начальству. Обурило те, що фракція "Батьківщина" захищає його. Навіть кинулися бити наших бідних хлопців-ветеранів. Вони прості і небагаті. Депутати думають, що таких можна бити. На жаль, хлопці не розібралися і трохи неввічливо надійшли з депутатами.

Тоді вирушили в штаб "Батьківщини" щоб пояснити їм, що з таким прикупом, як Манагер, Лозинський, Карпачова вона не проповзе в президенти", - написав він на своїй сторінці Facebook