Форуми Майдану

Повна версія: Микола Рябчук - 11.10.2012
Ви переглядаєте версію до друку (легку). Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Сторінок: 1 2 3
У середу 11-го жовтня, о 15:00 НА ЦЬОМУ ФОРУМІ відбудеться онлайн-конференція Миколи Рябчука.

Питання ставити можна вже зараз

Сікорський

Пане Рябчук, на Вашу думку, "противсіхство" це втеча від вибору чи такий вибір?
Пане Микола!
Чи є, на Вашу думку, реальна альтернатива "Батьківщині" та її лідеру в протидії владі, а якщо є, то яка? Прошу звернути увагу на ключове слово "реальна".

Ярослав

Про Ваші улюблені (як виглядає) теми.... "Дві України" та "креолів". Чи не стало цих "україн" вже більше? Адже зараз дивишся наприклад, на Одесу і таке враження, що Донбас "відпочиває", а теперішня влада в Галичині хоча і у вишиванках і спілкується українською, але поводиться часто як типовий "креол" десьз Луганщини чи Макїївки.
А як на Вашу думку ввиглядають перспективи взаємин креолів з українцями? Що то буде далі - якесь примирення, якась асиміляція чи навпаки загострення протистояння?

Ultima Ratio

Добридень. Буквально днями Юрій Андрухович десь у блозі зі схваленням писав про нову хвилю української еміграції, на прикладі Відня. А Ви схвалюєте такий вибір - злиняти світ за очі? І взагалі таке враження що частина нашої інтелігенції вже давно такий вибір зробила і потрохи "линяє" звідси на всякі гранти і стипендії і звідти лише повчає тих хто залишився

Оксана

Банальні питання але мабуть не одній мені цікаві Smile

За кого голосуватимете, або за що, за які цінності?

Вам пропонували "у списки"? І хто, і що відповіли? Wink
(03-10-2012, 02:36 )pani писав(ла): [ -> ]У середу 11-го жовтня, о 15:00 НА ЦЬОМУ ФОРУМІ відбудеться онлайн-конференція Миколи Рябчука.

Питання ставити можна вже зараз

123

І взагалі українські політики майже ніколи не йдуть з неї - на відміну від інших країн. Чому ми такі особливі?

(03-10-2012, 02:36 )pani писав(ла): [ -> ]У середу 11-го жовтня, о 15:00 НА ЦЬОМУ ФОРУМІ відбудеться онлайн-конференція Миколи Рябчука.

Питання ставити можна вже зараз

123

місце по партійних списках? Адже попередні партії влади - НДПУ, ЗаЄду, НУ - й близько не могли таким похвалитися?

(03-10-2012, 02:36 )pani писав(ла): [ -> ]У середу 11-го жовтня, о 15:00 НА ЦЬОМУ ФОРУМІ відбудеться онлайн-конференція Миколи Рябчука.

Питання ставити можна вже зараз

Чи розглядаєте ви таку можливість? І якщо так - то які будуть наслідки для уряду і громадян?

Гість

буде вирішальним для України?

Вацко

Як Ви ставитеся до "ініціативи 1-го грудня"?

Олександр Северин

Доброго дня, пане Миколо,

Маю, якщо Ваша ласка, два запитання:

1. "Хроніка помаранчевої поразки", тепер - "Хроніка авторитарної консолідації". Чи можете Ви за якимось ознаками та тенденціями спрогнозувати назву Вашої наступної книжки? Чи то як би Ви хотіли її назвати.

2. Наша забавка у "Майдан-Моніторинг" (http://maidanua.org/vybory2012/) привела нас до думки, що поряд з дурнями, дорогами і корупцією чи не головне лихо України - це здатність великої частини населення тупо коритися позаправовому примусу чи то примарі примусу (наприклад - череда бюджетників, студентів тощо під біло-блакитними прапорами через острах якихось негативних наслідків відмови брати в тому участь). Чи є на те ліки?

Дякую!

Маня

Тобто продають свої голоси на виборах?

Яка з цим може бути боротьба, крім відібрати паспорт?
(04-10-2012, 15:00 )Сікорський писав(ла): [ -> ]Пане Рябчук, на Вашу думку, "противсіхство" це втеча від вибору чи такий вибір?
Це вибір, причому, на мій погляд, цілком моральний. Але, на жаль, інфантильний. Бо в політиці будь-який вибір - це вибір меншого зла. А тому навіть між Сталіном і Брєжнєвом треба таки вибирати Брєжнєва Sad(

Volodymyr Parkhomenko

Пане Рябчук! Немало українців, незадоволених демократизмом попереднього президента України, висловлювалися, фактично, за те, що у нас має бути автократична, але «наша» влада. І мали за зразок Міхеїла Саакашвілі. Нещодавно, у зв’язку з болісною реакцією частини українців на поразку партії, а значить і політики Саакашвілі, на виборах у Грузії, В.Портніков у публікації «Друзі, ваш Саакашвілі – це Янукович» висловив думку (вона обговорювалася в суспільстві), що Янукович – це єдине, що могли реально отримати наші прихильники автократії, на кого б вони не розраховували. Чи згодні ви з цією думкою? Обґрунтуйте, будь-ласка, своє «так» чи «ні».
(04-10-2012, 15:35 )Предсказамус писав(ла): [ -> ]Пане Микола!
Чи є, на Вашу думку, реальна альтернатива "Батьківщині" та її лідеру в протидії владі, а якщо є, то яка? Прошу звернути увагу на ключове слово "реальна".
Ми всі в пошуках цієї альтернативи - і феномен Кличка підтверджує суспільну потребу в нових обличчях, не зв’язаних з владою і корупцією. Справжня альтернатива - це творення української "Солідарності" і поява свого Валенси, Гавела, et al. Тобто лідерів від самого суспільства, а не "колишніх" від влади. До цього - довгий шлях, і тому поки що мусимо вибирати з тог, що є (менше зло).

Viktor Ostafeychuk

Згідно останніх соцопитувань, єдині політичні сили, які втратили електоральну підтримку за останній місяць, є Батьківщина та партія Королевської. Натомість партія регіонів "підросла" більш ніж на 4%. Таку приблизну картину дають фактично всі соцопитування. Чим ви можете це пояснити?
(04-10-2012, 17:02 )Ярослав писав(ла): [ -> ]Про Ваші улюблені (як виглядає) теми.... "Дві України" та "креолів". Чи не стало цих "україн" вже більше? Адже зараз дивишся наприклад, на Одесу і таке враження, що Донбас "відпочиває", а теперішня влада в Галичині хоча і у вишиванках і спілкується українською, але поводиться часто як типовий "креол" десьз Луганщини чи Макїївки.
А як на Вашу думку ввиглядають перспективи взаємин креолів з українцями? Що то буде далі - якесь примирення, якась асиміляція чи навпаки загострення протистояння?
Примирення можливе лише в правовій державі (до якої нам далеко). А дві України - це не географія, і не мова, і не етнічність (хоч і є певна кореляція між усіма цими речами), а - два проекти: антиколоніальний (аборигенний) і неоколоніальний (креольский).
пане Миколо, на ваш погляд ініціативи із заборони так званої "пропаганди гомосексуалізму" - це реальні наміри наших політиків чи якась збочена передвиборча технологія, позичена в сусідній державі?
(05-10-2012, 09:54 )Ultima Ratio писав(ла): [ -> ]Добридень. Буквально днями Юрій Андрухович десь у блозі зі схваленням писав про нову хвилю української еміграції, на прикладі Відня. А Ви схвалюєте такий вибір - злиняти світ за очі? І взагалі таке враження що частина нашої інтелігенції вже давно такий вибір зробила і потрохи "линяє" звідси на всякі гранти і стипендії і звідти лише повчає тих хто залишився
Я свій вибір зробив і мої діти теж. Але я з розумінням ставлюся і до тих, хто вибирає еміґрацію. Різні люди мають різні обставини - і не мені їх судити. Єдина категорія еміґрантів, яких зневажаю, це ті, що задля західного велферу вигадують, як їх тут переслідують "українські націоналісти" (див. мою статтю в Критиці на цю тему років 10 тому). Ну, і тих, звісно, хто втікає з краденими грошима.
Сторінок: 1 2 3