Форуми Майдану

Повна версія: Прогноз на 25те
Ви переглядаєте версію до друку (легку). Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Так от дивися і слухай ОРИГІНАЛ, а не викладення журналістів

123

(25-02-2013, 17:23 )pani писав(ла): [ -> ]
(25-02-2013, 17:21 )123 писав(ла): [ -> ]Що крім напівдохлого Кісінджера ніхто з Януковичем не здоровкається тощо.

Переконувати таких людей у чомусь - пуста справа. Вони не здатні відокремити юліни інтереси не те що від суспільних, навіть від своїх власних.

(25-02-2013, 17:06 )pani писав(ла): [ -> ]http://tvnewsroom.consilium.europa.eu/ev...ummit-2013

І хай якась падла скаже, що це не перевершило всі ці "експертні" прогнози?
(25-02-2013, 17:25 )pani писав(ла): [ -> ]Так от дивися і слухай ОРИГІНАЛ, а не викладення журналістів

Мля. В оригинале есть то, что я процитировал? Есть. Будет это в Украине при живом Януковиче? Ни за что. А то, что нахуй не послали - радует, но не обнадеживает.

123

Типу окремі положення угоди запрацюють певною мірою одразу ж після підписання, без ратифікації?

(25-02-2013, 17:27 )123 писав(ла): [ -> ]http://www.consilium.europa.eu/uedocs/cm...135667.pdf
Можу забиватися на гроші
(25-02-2013, 17:13 )pani писав(ла): [ -> ]Заяви Янука про визначеність з євроінтеграцією
Заяви євриків про газотранспортну тему.
Загальний оптимізм про підписання в Вільнюсі

Це як мінімум.

Хто що з цього прогнозував?

Це все було і ДО зустрічі.
Як і "сподівання на виконання усіх досягнутих раніше домовленостей".
Усе, що я встиг вичитати, то це виділене червоним уточнення про "єслі возможно". Ну і морквинка у розмірі 610 млн єврів. Наразі у вигляді мимурандуму, тобто у вигляді "картінки для телевізора". У відповідь на зняття відеонагляду, як я розумію. Треба ж щось у тому телевізорі пацану дивитися...
Ще одним "цікавим" пунктом є ніби невідомо з яких причин згадані завіряння української сторони про готовність виконувати рішення Європейського суду.
Може згодом ще щось випливе, але наразі це все.
Тобто - "картинка для телевізора", "дизайн", "прібамбаси", які "на скорость нє вліяют", - не вирішують жодних актуальних внутрішніх проблем і лише дещо відтягують настання їх зовнішніх наслідків.
(25-02-2013, 17:25 )pani писав(ла): [ -> ]Так от дивися і слухай ОРИГІНАЛ, а не викладення журналістів

Януковичи писав(ла):...
Президент Европейского Совета Герман Ван Ромпей, в свою очередь, отметил, что сегодня перед Украиной и ЕС конкретный план развития отношений, а именно - Соглашение об ассоциации, которое включает глубокую и всеобъемлющую зону свободной торговли. «Мы должны работать для того, чтобы 2013 стал определяющим в отношениях Украины и ЕС», - сказал он. Герман Ван Ромпей также добавил, что эффективная реализация взятых Украиной обязательств будет способствовать успешному проведению Саммита «Восточного партнерства» в конце ноября, «во время которого, надеюсь, мы сможем получить видимый результат для Украины».

Президент Европейской Комиссии Жозе Мануэль Баррозу также отметил, что благодаря Соглашению Украина сможет получить доступ к рынкам ЕС. «Подписание Соглашения - это наша цель. Мы всегда готовы помогать Украине», - сказал он.

Выделение и подчеркивание, как догадываешься, мои. Если у тебя еще остался евроэнтузиазм, то я пас.
(25-02-2013, 17:31 )pani писав(ла): [ -> ]Можу забиватися на гроші
Я вам можу навіть суму назвати. 610 лямів. Cool

123

Януковичу доведеться заради цього піти на поступки і дозволи Юлє відбувати весь термін покарання у лікарні. Що може бути краще справжньому демократу?

(25-02-2013, 17:31 )pani писав(ла): [ -> ]Можу забиватися на гроші
(25-02-2013, 17:31 )pani писав(ла): [ -> ]Новий прогноз - підпишуть угоду в Вільнюсі
Можу забиватися на гроші
С одним прогнозом не получилось, сразу за второй?
"Не кипятитесь! Вы еще не отсидели за тот случай!" (с) М.М.Жванецкий
Я трохи послухав виступ Ромпея на підсумковій пресконференції. Зараз не згадаю дослівно, але впало у вухо щось таке, як "ми все ще очікуємо".
(25-02-2013, 17:29 )123 писав(ла): [ -> ]Типу окремі положення угоди запрацюють певною мірою одразу ж після підписання, без ратифікації?

(25-02-2013, 17:27 )123 писав(ла): [ -> ]http://www.consilium.europa.eu/uedocs/cm...135667.pdf

123

у окремого члена митного союзу не має бути окремих вільних торгівель з третіми країнами. у членів митного союзу нема внутрішніх митниць, вони не контролюють свою митну територію самостійно - як їм вільно торгувати окремо від інших членів мс?

(25-02-2013, 17:34 )pani писав(ла): [ -> ]http://tvnewsroom.consilium.europa.eu/ev...art-4-qa96

123

(25-02-2013, 17:39 )123 писав(ла): [ -> ]у окремого члена митного союзу не має бути окремих вільних торгівель з третіми країнами. у членів митного союзу нема внутрішніх митниць, вони не контролюють свою митну територію самостійно - як їм вільно торгувати окремо від інших членів мс?

(25-02-2013, 17:34 )pani писав(ла): [ -> ]http://tvnewsroom.consilium.europa.eu/ev...art-4-qa96
Що до того був хоч один документ в якому стільки раз зустрічається слово "позитив" в явному вигляді? Smile))))

Але по мойому декому текст заяви по барабану. Які будь які факти.
хіба хтось НЕ прогнозував, що нам вчергове скажуть, що хочуть бачити нас партнерами? але при цьому треба виконати низку умов і блаблабла. якийсь ідіот прогнозував, що з нами передумають підписувати Угоду? хто він - імя!
(22-02-2013, 23:08 )pani писав(ла): [ -> ]Виношу окремим постом.

Самміт Укр-ЄС 25го перевершить всі прогнози. Результат буде позитивнішим, ніж всі прогнозують.

ПС. За ці два дні буде ще купа інформаційних провокацій.
(25-02-2013, 17:37 )Sviatoslav D писав(ла): [ -> ]Я трохи послухав виступ Ромпея на підсумковій пресконференції. Зараз не згадаю дослівно, але впало у вухо щось таке, як "ми все ще очікуємо".

Короче, не знаю, как кому, а мне ясно.
(25-02-2013, 17:20 )Предсказамус писав(ла): [ -> ]
Цитата:Главы ЕС подчеркнули, что верховенство права с независимой судебной системой является важнейшим элементом фундамента Соглашения об ассоциации, как было сказано в совместном заявлении на саммите в декабре 2012 года

Тут всё сказано.

Це для тєх, кто понімаєт. А для тих, кому "картинка в телевізорі":
Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12