Форуми Майдану

Повна версія: Прогноз на 25те
Ви переглядаєте версію до друку (легку). Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Цитата:"Я висловлюю подяку лідерам Європейського Союзу за відновлення діалогу з вищим керівництвом України. Це не перетворить Януковича на демократа, але, до моменту усунення діючого режиму, дозволить уповільнити стрімке сповзання нашої країни в бік крайнього авторитаризму, зупинить найгірший для країни сценарій", - сказала Юлія Тимошенко.
Цитата:"Я висловлюю подяку лідерам Європейського Союзу за відновлення діалогу з вищим керівництвом України. Це не перетворить Януковича на демократа, але, до моменту усунення діючого режиму, дозволить уповільнити стрімке сповзання нашої країни в бік крайнього авторитаризму, зупинить найгірший для країни сценарій", - сказала Юлія Тимошенко.
Главное - денег так и не дали, завязали с МВФ. Поэтому очень сомневаюсь, что саммит что-то остановит или даже затормозит.

Я не Пани, но как рядовой Предсказамус скажу, что очередной информационный повод из той же серии, что и щербаневский, не заставит себя ждать.
Покажіть мені ХОЧ ОДИН прогноз, який передбачив 1. підписану угоду про бізнес клімат, 2. тональність спільної заяви, 3. тональність виступів.

Ну звісно можна йти у відказ, але щоб так явно і по придурастому....
Ніякого позитиву нема, читайте Предсказамуса

Hot

Як ви мене тут всі розважили сьогодні.... Дякую!
(25-02-2013, 17:29 )123 писав(ла): [ -> ]Типу окремі положення угоди запрацюють певною мірою одразу ж після підписання, без ратифікації?

Так, вони можуть запрацювати. Це нормальна практика для міжнародних угод: після підписання і до ратифікації угоди та набуття нею чинності сторони повинні не ухвалювати документів і не вживати кроків, що прямо суперечать взятим на себе зобов'язанням (щодо цього є якісь конкретні положення в якійсь конвнції), а також можуть застосовувати окремі положення цієї угоди.
(25-02-2013, 17:34 )Sviatoslav D писав(ла): [ -> ]
(25-02-2013, 17:31 )pani писав(ла): [ -> ]Можу забиватися на гроші
Я вам можу навіть суму назвати. 610 лямів. Cool

Ви некридитоспроможні сперечатися на такі гроші.
Не приймається.

ПС. МВФ кредит надасть. Ще один прогноз.
(25-02-2013, 17:21 )123 писав(ла): [ -> ]Що крім напівдохлого Кісінджера ніхто з Януковичем не здоровкається тощо.
так і є
Той самий, який ВЖЕ спрогнозував підписання угоди про Асоціацію.
Цитата:25 лютого, у рамках XVI саміту між Європейським Союзом та Україною, ми проведемо зустріч з лідерами України. Цей саміт відбудеться у поворотний момент.
Протягом шести років ми проводили інтенсивні перемовини щодо Угоди про асоціацію, які відповідали високому рівню амбітності наших відносин. Ця робота вже завершена.
Угода про асоціацію є найбільш прогресивною угодою цього типу, щодо якої ЄС коли-небудь вів перемовини з країнами з-поза його меж. Вона є свідченням тих зобов’язань перед Україною та українським народом, які ми беремо на себе.
У рамках того, що ми називаємо "глибокою та всеохопною зоною вільної торгівлі", Угода забезпечить доступ України до найбільшого у світі внутрішнього ринку та надасть їй значні переваги у торгівлі та інвестиціях.
Однак перед її підписанням, що відкриє нову еру у наших відносинах, Україна має здійснити важливі реформи.

Звісно, мова про реформу ЖКГ, профтехосвіти, громадянського суспільства та тарифів для населення, яке не толерує пропаганди гомосексуалізму.
Читай навколо. Буде крик "пропало все".
(25-02-2013, 17:58 )pani писав(ла): [ -> ]Покажіть мені ХОЧ ОДИН прогноз, який передбачив 1. підписану угоду про бізнес клімат, 2. тональність спільної заяви, 3. тональність виступів.

1. Соглашение о неформальном диалоге - это даже не смешно. На то он и неформальный, чтоб существовать что с соглашениями, что без.
2. Тональность заявления простая: выполните условия - подпишем соглашение. А условия, повторяю в сотый раз, для Януковича невыполнимы в принципе.
3. Тональность выступлений европейская, матом не ругались, никого не парафинили и не опускали. Даже козлом не называли. По донецким меркам это прогресс, 100%. Но ты же вроде не оттуда....

123

бо спочатку робила так щоб зірвати будь-який прогрес (і це її прихильники б щиро вітали, як ми можемо бачити), а постфактум його підтримала.

(25-02-2013, 17:59 )pani писав(ла): [ -> ]Ніякого позитиву нема, читайте Предсказамуса

Hot

(25-02-2013, 18:01 )НеСправжнійПатріот писав(ла): [ -> ]так і є

В Брюселі це був оптичний ефект? Є відео рукопотискань. Показати?
Бо те, що відбувається, це зміна передовсім відношення до Раші.
Я так думаю.

123

(25-02-2013, 18:03 )pani писав(ла): [ -> ]

(25-02-2013, 17:45 )НеСправжнійПатріот писав(ла): [ -> ]хіба хтось НЕ прогнозував, що нам вчергове скажуть, що хочуть бачити нас партнерами? але при цьому треба виконати низку умов і блаблабла. якийсь ідіот прогнозував, що з нами передумають підписувати Угоду? хто він - імя!
(22-02-2013, 23:08 )pani писав(ла): [ -> ]Виношу окремим постом.

Самміт Укр-ЄС 25го перевершить всі прогнози. Результат буде позитивнішим, ніж всі прогнозують.

ПС. За ці два дні буде ще купа інформаційних провокацій.

Юльки - це не просто клініка, а дуже важкий клінічний випадок. Віра в мамку змушує їх заперечувати навіть зафіксовані на відео та фото сотнями журналістів реальні події.

123

(25-02-2013, 18:02 )Предсказамус писав(ла): [ -> ]
(25-02-2013, 17:58 )pani писав(ла): [ -> ]Покажіть мені ХОЧ ОДИН прогноз, який передбачив 1. підписану угоду про бізнес клімат, 2. тональність спільної заяви, 3. тональність виступів.

1. Соглашение о неформальном диалоге - это даже не смешно. На то он и неформальный, чтоб существовать что с соглашениями, что без.
2. Тональность заявления простая: выполните условия - подпишем соглашение. А условия, повторяю в сотый раз, для Януковича невыполнимы в принципе.
3. Тональность выступлений европейская, матом не ругались, никого не парафинили и не опускали. Даже козлом не называли. По донецким меркам это прогресс, 100%. Но ты же вроде не оттуда....
Ви свій прогноз тут розміщували
(25-02-2013, 18:05 )pani писав(ла): [ -> ]
(25-02-2013, 17:45 )НеСправжнійПатріот писав(ла): [ -> ]хіба хтось НЕ прогнозував, що нам вчергове скажуть, що хочуть бачити нас партнерами? але при цьому треба виконати низку умов і блаблабла. якийсь ідіот прогнозував, що з нами передумають підписувати Угоду? хто він - імя!
(22-02-2013, 23:08 )pani писав(ла): [ -> ]Виношу окремим постом.

Самміт Укр-ЄС 25го перевершить всі прогнози. Результат буде позитивнішим, ніж всі прогнозують.

ПС. За ці два дні буде ще купа інформаційних провокацій.
(25-02-2013, 17:59 )pani писав(ла): [ -> ]Ніякого позитиву нема, читайте Предсказамуса
Hot

Кроме тональностей и неформальностей, ты ничего привести не смогла. А в ответ на факты Hot рисуешь. Буревест, похоже, заразителен...
Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12