Форуми Майдану

Повна версія: Прогноз на 25те
Ви переглядаєте версію до друку (легку). Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(25-02-2013, 19:00 )pani писав(ла): [ -> ]Якщо треба з кимось посперечатися, що Юлю не випустять ще рік.
а хто свтерджує зворотнє - шлінчак чи горбач?
(25-02-2013, 19:07 )НеСправжнійПатріот писав(ла): [ -> ]
(25-02-2013, 19:00 )pani писав(ла): [ -> ]Якщо треба з кимось посперечатися, що Юлю не випустять ще рік.
а хто свтерджує зворотнє - шлінчак чи горбач?

Та я бажаючих шукаю. Де даморадан?
(25-02-2013, 19:00 )pani писав(ла): [ -> ]
(25-02-2013, 18:56 )Майкрофт Холмс писав(ла): [ -> ]
(25-02-2013, 18:46 )pani писав(ла): [ -> ]The leaders expressed full support for the European Parliament’s monitoring
mission to Ukraine headed by former Presidents Cox and Kwaśniewski, including the need to address the judiciary cases of particular concern. Ukraine also expressed its firm commitment to early implementation of the judgments of the European Court of Human Rights, as well as the recommendations by the Council of Europe related to detention conditions and medical assistance to persons in detention.

Ця тема на два океани ширша за Юліволю. І про "звільнення" ні слова ніде.

сабж

І як завгодно. І конвенція про перелік таких випадків буде вирішуватися дипломатичним шляхом, а також формулювання що таке "to address".

Якщо треба з кимось посперечатися, що Юлю не випустять ще рік. Я готова. Тільки після того, як бажаючий знайде даморадана і відбере в нього мої сто баксів про те саме.

Я хіба стверджував, що випустять?

Даморадану ганьба!
(25-02-2013, 19:07 )Tatarchuk писав(ла): [ -> ]не приймуть нас нікуди, поки клята сучкаблох у безвкусному луївітоні та її подельник-папереднік сидітимуть в тюрязі. Це принципово абсолютно. Не вийде без цього "не тушкою так чючелком"

Готова посперечатися. Якщо на щелбани - то на камеру. І на сайт. Ти згоден?
Слухайте, ну ДІЙСНО нема ні слова навіть про політично вмотивовані переслідування. Порівняйте з документом 2011.

Навіщо йти у відказ? Ви не розумієте, що то дійсно смішно?
І от теперича мені цікаво - що з цим всім до осені ялинковичі збираються зробити.

Серйозно цікаво.
(25-02-2013, 19:30 )Shooter писав(ла): [ -> ]І от теперича мені цікаво - що з чим всім до осені ялинковичі збираються зробити.

Серйозно цікаво.
(25-02-2013, 18:01 )pani писав(ла): [ -> ]ПС. МВФ кредит надасть. Ще один прогноз.

Якщо трохи "політичних" грошей дасть ЄС, то МВФ може цим скористатися, однак там все ж не так радісно роздають політичні гроші.
Ви бачите якісь підстави для відступу МВФ та ЄС від своїх нинішніх вимог, з якими вони морочили голову вже кілька років, чи бачите підстави для виконання тих вимог нашою європерспективною владою?
Усе інше зводиться до спекуляцій на тему того, чи вдалося овочам розвести євролохів митносоюзною загрозою. Я схильний сприймати публічні заяви СЄ серйозно і розцінюю все це просто, як "надання ще одного шансу". У той же час синьозаді євроінтегратори вважають, що пацанам головне збити ще кілька ярдів та якось протягти до чергових "епохальних" перемовин. Можливо цього рразу з Росією. Принаймні, розглядати діяльність нинішньої влади, як "європодібну" у мене немає жодних підстав, як і позитивно, чи негативно оцінювати якісь її "телекартинні миздобутки", позаяк я чітко розумію, що пацани ні на які позитивні (з моєї точки зору) зрушення не підуть просто ттому, що вони є для них протипоказані.

Про вектори спекуляційних прогнозів на підставі квасного коксу можна говорити на підставі ось таких "випадкових" та "непідтверджених" чуток:
Цитата:Президент Віктор Янукович пообіцяв звільнити з в'язниці Юрія Луценка і цим самим показати, що Київ справді хоче інтегруватися з Європою.
За даними "Gazeta Wyborcza", Янукович пообіцяв це президенту Польщі і Словаччини під час зустрічі у Віслі.
За інформацією видання, Янукович не дав ніяких офіційних обіцянок щодо Юлії Тимошенко, звільнення якої в першу чергу домагаються західні політики.
"Неофіційно він пообіцяв значне поліпшення умов утримання Тимошенко та звільнення Луценка", - повідомляє видання.
Водночас, прес служба президента Польщі Броніслава Коморовського даної інформації не підтверджує, але і не спростовує.

Як відомо, Англія не має незмінних союзників та вічних ворогів - вічними та незмінними є лиш її інтереси. Як ви бачите вічні інтереси наших пацанів та своє власне у них місце - позитивно?
(25-02-2013, 19:20 )pani писав(ла): [ -> ]Слухайте, ну ДІЙСНО нема ні слова навіть про політично вмотивовані переслідування. Порівняйте з документом 2011.

Навіщо йти у відказ? Ви не розумієте, що то дійсно смішно?

У який відказ? Як я й писав ( але це було очевидно й без мене), буде дипломатично сформульована вимога звільнення політв*язнів. "Політичні репресії" -це не дипломатична мова. А те, що написане, саме й є те що я написав. Дипломатична мова речі своїми іменами прямо ніколи не називає. Отже, можна нескінчено наполягати, що там цього немає.
(25-02-2013, 18:37 )Sviatoslav D писав(ла): [ -> ]У тому сенсі, що асоціація нічого аж такого супер-пупер реального не дає (крім перспектив та допомоги для бажаючих ними скористатися).
На додаток, саме підписання теж може бути картінкою. При чому "долгоіграющєй", позаяк підписане повинні ще ратифікувати парламенти 27 (а на той час вже 28) країн, що може тягнутися і тягнутися "у перспективу".
[quote='НеСправжнійПатріот' pid='38161' dateline='1361808470']

[/quote]
На виконання рішення євросуду тільки. Бо він на помилування не погодиться.
Чи просто не хочеться?

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news/2011...k_dt.shtml
Або просто дуже резонансних випадків явного кривосуддя, як то спрваа паламарів і Павліченків.
(25-02-2013, 19:48 )pani писав(ла): [ -> ]Чи просто не хочеться?

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news/2011...k_dt.shtml
Небачену кількість компліментів Україні не побачили? Підписану угоду (як би ви до неї не ставилися) - не побачили?
.......... Cool
(25-02-2013, 19:58 )pani писав(ла): [ -> ]Небачену кількість компліментів Україні не побачили? Підписану угоду (як би ви до неї не ставилися) - не побачили?
Якщо диппломат каже "ТАК", це означає "МОЖЛИВО"
Якщо диппломат каже "МОЖЛИВО", це означає "НІ"
Якщо диппломат каже "НІ", це значає, що він вже не дипломат

Якщо дівчина каже "НІ", це означає "МОЖЛИВО"
Якщо дівчина каже "МОЖЛИВО", це означає "ТАК"
Якщо дівчина каже "ТАК", це означає, що вона вже не дівчина
Щось ви про це промовчали. А мене намагаєтеся піддіти вжитком слова "позитив", який розлитий по документу дослівно і в синонімах.
Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12