Форуми Майдану

Повна версія: До Майдана Янук навіз 1.500 молодих "співдумців"....
Ви переглядаєте версію до друку (легку). Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Чи вони застрашуть, по моїм рахункам, 1.700.000 дорослих котрі пітримують "Асоціяцію"?
(29-11-2013, 18:55 )hrushka писав(ла): [ -> ]Чи вони застрашуть, по моїм рахункам, 1.700.000 дорослих котрі пітримують "Асоціяцію"?

На Євромайдані міліція ДПС провокує людей до сутичок. Також правоохоронці із застосуванням грубої сили перешкоджають роботі журналістів. Виникають стихійні сутички з провокаторами "в штатському". Ці ж провокатори кинули до машини опозиції димову шашку.

На Євромайдан прийшли загони міліції і ДПС. Вони намагаються відтіснити людей і журналістів з траси, яка і так перекрита міліцією та автобусами "Беркута", повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

"Беркут" взяв Хрещатик в оточення по обидва боки Майдану Незалежності. Міліціонери ведуть себе дуже агресивно. Вони нападають на журналістів, які знімають їх беззаконня на Євромайдані. Так, правоохоронець почав закривати руками камеру і фотоапарат кореспондента Цензор.НЕТ, і намагався вибити його з рук журналіста. Це суперечить законам України.

Таким же чином чинять стосовно і до інших журналістів. При цьому, правоохоронці відмовляються представитися.

Люди обурені такими діями міліції і називають те, що відбуваються, спланованою провокацією і масово повідомляють у соцмережах: "Міліція лютує на Євромайдані", "Це повний бєспрєдєл" і т.п.

Виникають стихійні сутички. На очах кореспондента Цензор.НЕТ невідомий чоловік напав на жінку, яка перегородила шлях машині ДПС, яка рухається по "зустрічній" на опозиційні машини і автобуси.

Хтось кинув димову шашку у бік опозиційних машин, які їхали на Євромайдан, і їх заблокувала служба ДПС. Активісти в упор заявили, що це були провокатори.

На Євромайдан підтягуються народні депутати.
Джерело: Gazeta.ua
Янукович демонструє свою європейскість.