Форуми Майдану - Умови Реєстрації

На нашому сайті з 2001 року діють "Правила Майдану", які мають дотримуватися учасники форумів. Ви їх маєте прочитати ПРОСТО ЗАРАЗ (лінк відкриється в новому вікні)

Порушення цих правил може призвести до видалення Вашого облікового запису, або його призупинення, або постійної заборони (Бан) будь якого доступу до цього форуму. Ви згодні з тим, що ми маємо можливість та право видалити, змінити або заблокувати будь-який обліковий запис чи повідомлення в будь-який момент, який ми будемо вважати необхідним. Також Ви згодні з тим, що будь-яка введена Вами на цьому форумі інформація зберігається у базі даних, так звані "кукіси" записуються на Ваш комп’ютер для зберігання подробиць Вашого входу на форум.

Повідомляти про себе особисту інформацію при реєстрації нема необхідності. Ваш логін та аватарка не мають бути пов'язані з вашою реальною особою (але можуть за вашого бажання).

Ви можете після реєстрації заповнити додаткову інформацію в вашому профілі, щоб розповісти більше про себе іншим учасникам.

Продовжуючи процес реєстрації Ви погоджуєтесь з вищенаведеним.