Форуми Майдану
Ми повинні споживати шкірку я'єць а не викидати ... - Версія для друку

+- Форуми Майдану (http://forum.maidan.org.ua)
+-- Форум: Тематичні (http://forum.maidan.org.ua/F-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%96)
+--- Форум: Вільний форум (http://forum.maidan.org.ua/F-%D0%B2%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC)
+--- Тема: Ми повинні споживати шкірку я'єць а не викидати ... (/T-%D0%BC%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D1%96-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D1%88%D0%BA%D1%96%D1%80%D0%BA%D1%83-%D1%8F-%D1%94%D1%86%D1%8C-%D0%B0-%D0%BD%D0%B5-%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B8)

Ми повинні споживати шкірку я'єць а не викидати ... - hrushka - 30-06-2016

В шкірці я'єць находяться 27 різних вітамін та мінералів коресні та потрібні для здоров'я суглобів, зубів, нервів та навідь м'язів. Висушивши шкірку пекти в печі 15 хвилин при яких 93 градусів та розтерти на порох що можна додавати до будь-якої страви або до заварення кави щоби зменшити кислоту та потреби більше цукру або навідь додавати як добриво в городі.

[не знаю скільки вітамін витримають намірине печення]

Subject: Why You Should Be Eating Eggshells Instead of Throwing Them Away

https://spoonuniversity.com/lifestyle/why-you-should-be-eating-eggshells/

15 хвилин пекти - все корисне здохне (-) - BROTHER - 30-06-2016

(30-06-2016, 16:04 )hrushka писав(ла): В шкірці я'єць находяться 27 різних вітамін та мінералів коресні та потрібні для здоров'я суглобів, зубів, нервів та навідь м'язів. Висушивши шкірку пекти в печі 15 хвилин при яких 93 градусів та розтерти на порох що можна додавати до будь-якої страви або до заварення кави щоби зменшити кислоту та потреби більше цукру або навідь додавати як добриво в городі.

RE: 15 хвилин пекти - все корисне здохне (-) - Бойко - 30-06-2016

Ну, тоді наїстеся сальмонелочки

(30-06-2016, 17:21 )BROTHER писав(ла):
(30-06-2016, 16:04 )hrushka писав(ла): В шкірці я'єць находяться 27 різних вітамін та мінералів коресні та потрібні для здоров'я суглобів, зубів, нервів та навідь м'язів. Висушивши шкірку пекти в печі 15 хвилин при яких 93 градусів та розтерти на порох що можна додавати до будь-якої страви або до заварення кави щоби зменшити кислоту та потреби більше цукру або навідь додавати як добриво в городі.

Мінерали не знищеться як також "добриво" для города ... - hrushka - 30-06-2016

(30-06-2016, 17:42 )Бойко писав(ла): Ну, тоді наїстеся сальмонелочки

Чому'б не "пастерезувати" - одну менуту або довше при 72 градусів ... - hrushka - 30-06-2016

(30-06-2016, 17:49 )hrushka писав(ла):

Можна в печі тільки залежить як багато шкірки щоби кожна частинка догрілася до бажаної горячі. Великий вплив буде мати посудина. Між 5 та 10 хвилин повинно'б вистачить.

Лайно теж має "корисні" речі в собі, але шкоди значно більше - BROTHER - 30-06-2016

Тому і лайно, і вапняна шкірка яєць йдуть не у їжу, а на добрива за нормальних обставин. Екстремальні випадки - це інша справа.

(30-06-2016, 17:49 )hrushka писав(ла):

RE: Ми повинні споживати шкірку я'єць а не викидати ... - Slavix - 30-06-2016

По селах її тим же курам згодовують, аби ті яйця не дзьобали коли їм кальцію бракує.
А, в принципі, можна сушити і робити порошок. Тільки кропом обробити для початку. Але, а) клопітно б) літнім людям треба з цим обачніше бо кальцій згущує кров.

У людей (на відміну від курей)) кальцій у такому вигляді не засвоюється, а транзитом - nykyta - 30-06-2016

(30-06-2016, 22:17 )Slavix писав(ла): По селах її тим же курам згодовують, аби ті яйця не дзьобали коли їм кальцію бракує.
А, в принципі, можна сушити і робити порошок. Тільки кропом обробити для початку. Але, а) клопітно б) літнім людям треба з цим обачніше бо кальцій згущує кров.
проходить через травний тракт і виходить назовні. А літнім людям кальцій буває дуже потрібний, бо з віком кістки слабшають і можуть ламатися навіть уві сні, від різких рухів. Але просто пити молоко, їсти сир або згаданий порошок зі скорлупи яєць - не досить, бо кальцій так в літніх людей не засвоюється. Тепер є сучасні препарати кальцію, які більш-менш засвоюються, от їх і призначають курсами після 60 років

RE: Ми повинні споживати шкірку я'єць - Slavix - 30-06-2016

(30-06-2016, 22:41 )nykyta писав(ла): проходить через травний тракт і виходить назовні. А літнім людям кальцій буває дуже потрібний, бо з віком кістки слабшають і можуть ламатися навіть уві сні, від різких рухів. Але просто пити молоко, їсти сир або згаданий порошок зі скорлупи яєць - не досить, бо кальцій так в літніх людей не засвоюється. Тепер є сучасні препарати кальцію, які більш-менш засвоюються, от їх і призначають курсами після 60 років
Так я саме про те. Те, що я пишу, не зі стелі, а саме з анотацій кальцієвмісних препаратів від глютаматки до моднячих кальцій-д3-нікомедів. Побічна дія - при передозуванні - згущення крові. Що в літньому віці сприяє утворенню тромбів з усіма витікаючими. І треба враховувати пристрасть наших людей до самолікування, особливо літніх, з остеохондрозами та іншими віковими болячками, що потребують кальцію.

О, ці таблетки дуже примхливі! Мають багато застережень - nykyta - 30-06-2016

(30-06-2016, 23:06 )Slavix писав(ла):
(30-06-2016, 22:41 )nykyta писав(ла): проходить через травний тракт і виходить назовні. А літнім людям кальцій буває дуже потрібний, бо з віком кістки слабшають і можуть ламатися навіть уві сні, від різких рухів. Але просто пити молоко, їсти сир або згаданий порошок зі скорлупи яєць - не досить, бо кальцій так в літніх людей не засвоюється. Тепер є сучасні препарати кальцію, які більш-менш засвоюються, от їх і призначають курсами після 60 років
Так я саме про те. Те, що я пишу, не зі стелі, а саме з анотацій кальцієвмісних препаратів від глютаматки до моднячих кальцій-д3-нікомедів. Побічна дія - при передозуванні - згущення крові. Що в літньому віці сприяє утворенню тромбів з усіма витікаючими. І треба враховувати пристрасть наших людей до самолікування, особливо літніх, з остеохондрозами та іншими віковими болячками, що потребують кальцію.
Їх призначають не тільки старшим людям, але й у випадку складних або численних переломів (щоб краще заживали). А в мене так трапилось, що один за одним аж два переломи (невеличкі, але дуже неприємні). І мені призначили ці таблетки. То їх треба пити тільки один раз на тиждень, суворо натще, і після прийому треба 1/2 години знаходитись у вертикальному положенні і бороньбоже нічого за ці півгодини не з'їсти і не випити. Отаке

RE: О, ці таблетки дуже примхливі! Мають багато застережень - Slavix - 01-07-2016

(30-06-2016, 23:37 )nykyta писав(ла): Їх призначають не тільки старшим людям, але й у випадку складних або численних переломів (щоб краще заживали). А в мене так трапилось, що один за одним аж два переломи (невеличкі, але дуже неприємні). І мені призначили ці таблетки. То їх треба пити тільки один раз на тиждень, суворо натще, і після прийому треба 1/2 години знаходитись у вертикальному положенні і бороньбоже нічого за ці півгодини не з'їсти і не випити. Отаке
Та їх не так приймають. Правильно так:
1. Почути рекламу по радіво/поради сусідки на лавочці;
2. Піти в аптеку і вгепати в ці пігулки ту частину пенсії, що лишилася після сплати комуналки;
3. Зжерти пригоршню, запивши ще якоюсь лікувальною байдою;
4. Одразу піти "нєжданчиком" в гості до дітей, де "раптово" стане погано;
5. Не кліпаючи оком брехати лікарям швидкої про те, чого понаприймали аж до моменту втрати свідомості;
6. Після коми, на зауваження лікарів, мовляв, чому брехали щодо того, що приймали і на хріна було так "лікуватися", вчинити гвалт, що анотація на іназьомном-укрАінскам і нічіво ніпанятна, і таким способом біндєравци чинять геноцид над рускаізичьнимі;
7. Почувши зауваження, що російський варіант на звороті того ж аркуша, голосно ностальгувати за совком та кликати путюна з військами.
Smile

:) (-) - nykyta - 01-07-2016

(01-07-2016, 00:44 )Slavix писав(ла):
(30-06-2016, 23:37 )nykyta писав(ла): Їх призначають не тільки старшим людям, але й у випадку складних або численних переломів (щоб краще заживали). А в мене так трапилось, що один за одним аж два переломи (невеличкі, але дуже неприємні). І мені призначили ці таблетки. То їх треба пити тільки один раз на тиждень, суворо натще, і після прийому треба 1/2 години знаходитись у вертикальному положенні і бороньбоже нічого за ці півгодини не з'їсти і не випити. Отаке
Та їх не так приймають. Правильно так:
1. Почути рекламу по радіво/поради сусідки на лавочці;
2. Піти в аптеку і вгепати в ці пігулки ту частину пенсії, що лишилася після сплати комуналки;
3. Зжерти пригоршню, запивши ще якоюсь лікувальною байдою;
4. Одразу піти "нєжданчиком" в гості до дітей, де "раптово" стане погано;
5. Не кліпаючи оком брехати лікарям швидкої про те, чого понаприймали аж до моменту втрати свідомості;
6. Після коми, на зауваження лікарів, мовляв, чому брехали щодо того, що приймали і на хріна було так "лікуватися", вчинити гвалт, що анотація на іназьомном-укрАінскам і нічіво ніпанятна, і таким способом біндєравци чинять геноцид над рускаізичьнимі;
7. Почувши зауваження, що російський варіант на звороті того ж аркуша, голосно ностальгувати за совком та кликати путюна з військами.
Smile