Форуми Майдану
Прогноз дати початку спроби окупації: приниження як діагноз аншлюсу - Версія для друку

+- Форуми Майдану (http://forum.maidan.org.ua)
+-- Форум: Тематичні (http://forum.maidan.org.ua/F-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%96)
+--- Форум: Вільний форум (http://forum.maidan.org.ua/F-%D0%B2%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC)
+--- Тема: Прогноз дати початку спроби окупації: приниження як діагноз аншлюсу (/T-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%BE%D0%B7-%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B0%D1%82%D0%BA%D1%83-%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8-%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%8F%D0%BA-%D0%B4%D1%96%D0%B0%D0%B3%D0%BD%D0%BE%D0%B7-%D0%B0%D0%BD%D1%88%D0%BB%D1%8E%D1%81%D1%83--20941)Прогноз дати початку спроби окупації: приниження як діагноз аншлюсу - leonid - 11-08-2016

62. Прогноз дати початку спроби окупації: приниження як діагноз аншлюсу
Аналіз виконано за матеріалами відкритої преси. Я - підполковник служби в резерві, льотчик-винищувач. Закінчив ЧВВАУЛ і КВГІ. Таку довжелезну й малозрозумілу назву потрібно розшифрувати.
1. Прогноз дати події.
Ця подія — це ймовірна спроба аншлюсу якоїсь території України країною РФ. І цей прогноз — до 24 серпня 2014 року. Так, так! Саме до Дня Відновлення Державності України.

2. До чого тут приниження як діагноз?

А ось до чого: Ліліпутя і є тим організатором всіх цих убивств, лугандону й інших неподобств на землях Руси-України, і саме його психологічний стан і є визначальним при виборі ним способу дії.

Психологічний стан Ліліпуті поганий.
Дуже поганий.

Одне з визначень безумства: “постійне, непереборне бажання руйнувати”. Всім своїм життям, своєю кар’єрою, Ліліпутя однозначно вказує всьому світу свій діагноз. Про це я вже писав у статті:

Психологічний портрет Ліліпуті. Аналітичні матеріали політичного психолога
http://zemlj.blogspot.com/2014/03/blog-post_697.html

Тому бажання Ліліпуті в особі жовтих азіатів-росіян принижувати людей іншої раси - білих укранців-європейців і є тим лакмусовим ппапірцем, що дозволяє прогнозувати його поведінку й бути ефективним при виборі способу захисту від нього.

Я вже якось писав, що це бажання принижувати призведе його до краху.

Приклади:

- Ліліпутя посмів публічно зазіхнути на післявоєнні кордони в Європі. Це і є приниження європейців (і американців) азіатами.

- Ліліпутя стоїть за тим, що Яйцевінкович тягнув-тягнув до останнього, щоб плюнути у вічі всьому ЄС й не підписати в останню мить угоду про асоціацію з ЄС.

Це і є приниження європейців (і американців) азіатами.

- Яйцевінкович скасував святкування 20-річчя Дня Відновлення Державності України.

Це і є приниження європейців (і американців) азіатами. І стоїть за цим Ліліпутя.

- Бажання принижувати стало просто якоюсь заразною пошестю в самій РФ. Російські окупанти, захопивши в полон цивільних мешканців Слобожанщини, чи наших солдат, у першу чергу намагаються їх принизити.

Наближається 24 серпня 2014 року. День чергової річнці. І Ліліпутя зробить все, щоб добитися чергового приниження - щоб цього святкування не відбулося.

Щоб не було параду на Хрещатику, урочистого концерту в палаці Україна, виступу Президента України. Тому йому кортить зробити спробу аншлюсу до цієї дати. А це робить його прогнозованим і вразливим.

Як же Україна захищається?

Українська держава має оперативну ініціативу на ТВД й тактичні успіхи перед потенційним стратегічним розгромом своєї армії.

Чому?

Має бути:
- розгорнута операція з прикриття північного й східного кордонів й прикриття самої АТО, щоб захиститися від раптового удару, й розгромити окупантів, коли вони порушать кордони української держави
-збільшено кількість Збройних сил України
-проведено мобілізацію, щоб досягти вирішальної 3-, 5-, а то й 10-разової переваги над ворогом в живій силі й техніці
-проведено інженерне облаштування північного, східного, морського й кордону з Придністров'ям захисними спорудами, протитанковими ровами тощо
-оголошено про нову програму розвитку ЗСУ
-оголошено про відновлення програми випуску оперативно-тактичної ракети "Сапсан"
-дії мають бути дуже швидкими, рішучими тощо.

Про це я вже писав в: Аналіз низки окремих аспектів АТО та її авіаційної компоненти
http://zemlj.blogspot.com/2014/06/blog-post_29.html

Нічого цього нема.

Не зроблено головного: не закрито кордон від постачання зброєю й поповнення живою силою лугандону.
Це все одно, що штурмувати фортецю лише з одного боку, а з іншого боку до фортеці безперешкодно підвозять зброю, боєприпаси, їжу, забирають поранених тощо. Це може тривати вічно.

Тільки й читаєш в пресі, що через неконтрольовану ділянку кордону пройшов караван з духами.
Везли "Град".

То пройшов ще один караван з духами.
Цього разу везли "Бук М-1" тощо.

У першу чергу треба перекрити канали постачання духів через кордон.
У першу чергу!
У нас весь цей час дірка в кордоні!

І почали ж було закривати кордон. А потім ніби якась невидима рука дала команду: відставити закривати кордон, залишаємо дірку для духів, починаємо чавити лугандон.

А ми могли б АТО закінчили ще місяць тому!

А так українська армія не має оптимальних ешелонованих бойових порядків для відбиття спроби аншлюсу російськими окупантами. Сили АТО відносно компактно зібрано на лінії Луганськ-Донецьк. Решата ділянок кордону прикрито відносно слабо й конфігураційно не оптимально, адже ми надто слабо оснащені військовою технкою, тому добре захистися зможемо лише масовим відмобілізуванням.

Нічого цього нема.

Війна вже йде. Ліліпутя її провадить приховано в силу своєї КДБешної сутності. Через деякий час він може дати команду почати війну відкрито.

Вважаю, що це не просто некомпетентність керівництва ЗСУ, а свідома зрада, адже Порошенкоко добре тямить на цукерках і ні бельмеса не петрає в стратегії та оперативному мистецтві. А можливо, все значно глибше...

Це не просто зіткнення Заходу і Сходу.
Це продовження з 1240 року найкривавішого міжрасового конфлікту планети між білою Європою й жовтою Азією відтоді, як далекі пращури сучасних росіян приїхали під стіни Києва на верблюдах і низькорослих арабських скакунах, патякаючи собі рідною уйгурською мовою.

Я стверджую: азіати готують наступальну операцію дивовижної краси!

Завдається удар з Півдня з окупованої території АРК. Відволікаючий ножем в спину з Заходу - з Придністров'я.
Завдається удар зі Сходу механізованими з'єднаннями з метою розгрому зібраних в одному місці сил АТО з розвитком на Київ-Одесу. Відволікаючий удар нависає з Півночі - з Білорусі.

"І якщо хтось самостійно на карті розставить радянські армії вторгнення, механізовані й десантні корпуси, аеродроми, штаби й жуковських генералів, то змушений буде визнати навіть без свідоцтв Власова або Гарєєва: готувалася наступальна операція дивовижної краси."
Віктор Суворов. "День М" Коли почалася Друга світова війна?
Слава Україні!


RE: Прогноз дати початку спроби окупації: приниження як діагноз аншлюсу - Buly4 - 11-08-2016

Значить за цю діру хтось зверху отримує долари, поки не виженемо всіх кого Путін заслав в нашу армію і Раду за час царювання Януковоща, ми не зможемо воювати на повну силу.


RE: Прогноз дати початку спроби окупації: приниження як діагноз аншлюсу - leonid - 11-08-2016

я про це й пишу

(11-08-2016, 20:07 )Buly4 писав(ла): Значить за цю діру хтось зверху отримує долари, поки не виженемо всіх кого Путін заслав в нашу армію і Раду за час царювання Януковоща, ми не зможемо воювати на повну силу.