Форуми Майдану
Чому Украіна повторяє поведення нацистів? - Версія для друку

+- Форуми Майдану (http://forum.maidan.org.ua)
+-- Форум: Тематичні (http://forum.maidan.org.ua/F-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%96)
+--- Форум: Вільний форум (http://forum.maidan.org.ua/F-%D0%B2%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC)
+--- Тема: Чому Украіна повторяє поведення нацистів? (/T-%D1%87%D0%BE%D0%BC%D1%83-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%96%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%8F%D1%94-%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%96%D0%B2)

Чому Украіна повторяє поведення нацистів? - hrushka - 20-09-2018

Нацисти кидали у в'язниці юдеів котрі воювали в лавах кайзера.
Ми тепер поводимось подібно з людьми що прибули в Україну та боролись в нашу корість проти терористів на Донбасі. 
Такі поведення зовсім не прийнято.  
Я розумію що СБУ хоче уникнути надання горожаньство небезпечним одиницям.  Однак всі справи мають свої межі.  Такі перевірки повинні не тривати довши як місяць два.  
Може було'б відповідно щоби ці чужоземні борці по стороні України сходились та оден з другим дружили й в той спосіб не буде підозра на одного чи другого, може начати якісь товариства.  
Я побоююся що СБУ має більше клопоту з українцями що даються підкупити російським ГПУ.

RE: Чому Украіна повторяє поведення нацистів? - stryjko_bojko - 22-09-2018

(20-09-2018, 20:20 )hrushka писав(ла): Нацисти кидали у в'язниці юдеів котрі воювали в лавах кайзера.
Ми тепер поводимось подібно з людьми що прибули в Україну та боролись в нашу корість проти терористів на Донбасі. 
Я розумію що СБУ хоче уникнути надання горожаньство небезпечним одиницям.  Однак всі справи мають свої межі.  Такі перевірки повинні не тривати довши як місяць два.  
Може було'б відповідно щоби ці чужоземні борці по стороні України сходились та оден з другим дружили й в той спосіб не буде підозра на одного чи другого, може начати якісь товариства.  
Я побоююся що СБУ має більше клопоту з українцями що даються підкупити російським ГПУ.

В ЧОМУ Украіна повторяє поведення нацистів?
.................
Аргументи - в студію!

RE: Чому Украіна повторяє поведення нацистів? - hrushka - 25-09-2018

(22-09-2018, 17:26 )stryjko_bojko писав(ла):
(20-09-2018, 20:20 )hrushka писав(ла): Нацисти кидали у в'язниці юдеів котрі воювали в лавах кайзера.

В ЧОМУ Украіна повторяє поведення нацистів?
.................
Аргументи - в студію!

Фільозоф і годі.