Форуми Майдану
Павел Залевські - 22.02.2013 - Версія для друку

+- Форуми Майдану (http://forum.maidan.org.ua)
+-- Форум: Спеціальні (http://forum.maidan.org.ua/F-%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96)
+--- Форум: Прямі Ефіри (http://forum.maidan.org.ua/F-%D0%BF%D1%80%D1%8F%D0%BC%D1%96-%D0%B5%D1%84%D1%96%D1%80%D0%B8)
+--- Тема: Павел Залевські - 22.02.2013 (/T-%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BB-%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96-22-02-2013)

Сторінки: 1 2 3


Павел Залевські - 22.02.2013 - pani - 16-02-2013

У п'ятницю 22-го лютого, о 10:00 НА ЦЬОМУ ФОРУМІ відбудеться онлайн-конференція члена Європейського Парламенту Павла Залевські, співголови Форуму українсько-польського партнерства.

Біографію пана Павла можна прочитати тут
http://www.pawelzalewski.eu/ua/about-me.html

Деякі висловлювання пана Павла для ознайомлення

Угода про асоціацію Україна-ЄС має бути підписана якнайшвидше - євродепутат Залевський

Павел Залевскі: українська влада не хоче проводити реформи, але асоціацію з ЄС треба підписати

Націоналізм відрізує Україну від Європи

Питання ставити можна вже зараз


Довідка Майдану: пан Павел вже два роки є нашим добрим другом. Він знайшов нас якось сам.... Smile


RE: Павел Залевські - 22.02.2013 - Анка - 16-02-2013

Європа продовжує наполягати на тому, щоб Тимошенко відпустили. Поясніть логіку таких вимог? Яким чином звільнення Тимошенко, яка є носієм тих самих цінностей, що й інші українські політики, наблизить нас до Європи?


Чому в Польщі вийшло порвати з совецьким минулим? - pani - 18-02-2013

А в Україні все ніяк?

Що кардинально відмінного відбувалося в польському суспільстві, що обумовило таку різницю?

Дякую


RE: Павел Залевські - 22.02.2013 - DADDY1957 - 18-02-2013

Доброго дня, пане Павле. Як на Вашу думку оцінить Європейська Унія, і Європейська комісія зокрема, передачу української ГТС в управління московському Газпрому, а особливо такого унікального СТРАТЕГІЧНОГО об"єкту, яким є комплекс Підземних Сховищ Газу (ПСГ) на західному кордоні України. Чи не вважаєте Ви, що це буде мати жахливі наслідки для європейської енергетичної безпеки? Заздалегідь дякую за відповідь.


Ревізія "списку Фюле" - euro - 18-02-2013

Доброго дня, шановний пане Залевські.
Скажіть, будь ласка, як Ви оцінюєте перспективи підписання угоди Україна-ЄС, в контексті озвучених планів українського Кабміну ревізувати т.з. "список Фюле" (перелік індикаторів, відповідність яким дозволяла б підписати угоду Україна-ЄС)
http://www.kommersant.ua/doc/2129992


RE: Павел Залевські - 22.02.2013 - Буревісник - 18-02-2013

Цього року свідомо та демократично обраний мудрим українським народом Президент України Віктор Янукович увійшов до списку 170-ти найвідоміших поляків сучасності та осіб, які мають польське коріння, складеного польською організацією Polski Network (PN) ( http://www.unian.ua/news/549007-yanukovicha-vklyuchili-u-spisok-vidatnih-polyakiv.html ).

Пане Залевські, чи приємно Вам, що Ваш співвітчизник знову править країною, яка виконує роль буфера між імперською Росією та Вашою прекрасною незалежною Ойчизною - Польщею?


Головні перешкоди щодо угоди про асоціацію з ЄС - Mykyta - 19-02-2013

Пане Залевскі, Україна давно прагне укласти угоду про асоціацію з ЄС. Які головні перешкоди для укладання такої угоди були за президента Ющенка і які, на Вашу думку, головні перешкоди зараз? Чи не було, на Вашу думку, помилкою ЄС фактична непідтримка президента Ющенка в цьому питанні?


Про бандерівську тотожність - Mykyta - 19-02-2013

У Вашій статті "Націоналізм відриває Україну від Європи" в Газеті Виборчій від 31 січня 2013 року Ви пишете, що українцям треба зробити вибір і "відкинути бандерівську тотожність". В цьому контексті мене цікавить, чи ви вважаєте, що Польща відкинула пілсудську тотожність? Якщо так, що це означає щодо історичної оцінки особи Пілсудського?

До речі, Ваша стаття була перекладена українською ось тут http://texty.org.ua/pg/article/editorial/read/43275/Nacionalizm_vidryvaje_Ukrajinu_vid_Jevropy
Там є редакційний коментар, який Вам може бути цікавим.


Чи існують щирі противники угоди з Україною в Європі? - 123 - 20-02-2013

Тобто такі європейські політики та впливові чиновники, які проти підписання угоди з Україною саме тому, що це було б неправильно з міркувань підтримки та розвитку демократії в регіоні та світі зокрема ("підписання шкодитиме демократії", іншими словами)? Які насправді мають такі переконання, а не лише декларують таку риторику.

Мені існування настільки короткозорих та наївних людей видається сумнівним, тому й питаю.

(16-02-2013, 20:24 )pani писав(ла): У п'ятницю 22-го лютого, о 10:00 НА ЦЬОМУ ФОРУМІ відбудеться онлайн-конференція члена Європейського Парламенту Павла Залевські, співголови Форуму українсько-польського партнерства.

Біографію пана Павла можна прочитати тут
http://www.pawelzalewski.eu/ua/about-me.html

Деякі висловлювання пана Павла для ознайомлення

Угода про асоціацію Україна-ЄС має бути підписана якнайшвидше - євродепутат Залевський

Павел Залевскі: українська влада не хоче проводити реформи, але асоціацію з ЄС треба підписати

Націоналізм відрізує Україну від Європи

Питання ставити можна вже зараз


Довідка Майдану: пан Павел вже два роки є нашим добрим другом. Він знайшов нас якось сам.... SmileПозиція Луценко та Тимошенко щодо угоди - 123 - 20-02-2013

Відомо, що Луценко багаторазово і чітко заявляв про надзвичайну важливість підписання угоди з Україною, наголошуючи, що його ув*язнення в жодному разі не має бути приводом для непідписання і закликаючи європейських політиків не зволікати з угодою з посиланням на його ув*язнення.

Позиція Тимошенко з цього питання виглядає не такою чіткою, часом чуємо суперечливі заяви від її політичної сили з цього приводу.

Чи є у Вас чітке розуміння позиції Юлії Тимошенко з цього приводу? Чи маєте Ви (як один з прихильників угоди, як я то розумію) якійсь документ від Тимошенко, який би однозначно і остаточно забирав у опонентів угоди аргумент "Юлія сидить, тому мусимо відмовити угоді"- виглядає,що цей аргумент вважається чи не основним доводом проти угоди, і використовувати його тоді, коли б Тимошенко сказала як Луценко, було б набагато важче?


(16-02-2013, 20:24 )pani писав(ла): У п'ятницю 22-го лютого, о 10:00 НА ЦЬОМУ ФОРУМІ відбудеться онлайн-конференція члена Європейського Парламенту Павла Залевські, співголови Форуму українсько-польського партнерства.

Біографію пана Павла можна прочитати тут
http://www.pawelzalewski.eu/ua/about-me.html

Деякі висловлювання пана Павла для ознайомлення

Угода про асоціацію Україна-ЄС має бути підписана якнайшвидше - євродепутат Залевський

Павел Залевскі: українська влада не хоче проводити реформи, але асоціацію з ЄС треба підписати

Націоналізм відрізує Україну від Європи

Питання ставити можна вже зараз


Довідка Майдану: пан Павел вже два роки є нашим добрим другом. Він знайшов нас якось сам.... SmileЛіричне запитання - sean - 20-02-2013

Що Ви відчуваєте, почувши чи почитавши слова "Річ Посполита"? І трохи якбитології, як Вам концепція Речі Посполитої ТРЬОХ народів? Smile


Технологічне запитання - sean - 20-02-2013

Чи не хтів би/не міг би пан депутат посприяти обміну досвідом між НУО України та Польщі (чи не тільки) щодо моніторингу і захисту політичних прав і свобод? Дякую


RE: Павел Залевські - 22.02.2013 - Roman - 20-02-2013

We just had a guest from Europe Pawel Kowal. He discussed the EU and Ukraine.
Pan Kowal said that Ukraine is walking a tightrope between EU and Moscow. Russia is doing everything in their power to prohibit Ukraine joining the EU.
Do you agree with him?

Thank you from US diaspora


Компроміс Януковича-Коморовського - Стасюк Богдан - 21-02-2013

Пане Павле, сьогодні після зустрічі президента Коморовського з президентом Януковичем оголошено про компроміс щодо питання засуджених екс-прем'єра України Юлії Тимошенко і екс-глави МВС Юрія Луценка. При цьому польський президент розсипався в компліментах Януковичу.

Після цього стало відомо, що свідки прокуратури у справі Тимошенко перейшли на новий якісний рівень: з підслідчих осіб кримінальної зовнішності до вже засуджених і цілком сформованих бандитів.

http://www.pravda.com.ua/news/2013/02/21/6984024/

Чи не в цьому полягає компроміс? Чи може це будуть ще більш радикальні пакращення українського правосуддя?


"Що далі?" Або кілька питань до пана Павла Залевські - advocat - 21-02-2013

Шановний пане Павле!

Уявімо собі, що українські владці, як і завше, "тупо і ґлупо", виконують вимоги ЄС і звільняють політичних в'язнів Тимошенко та Луценка. За це отримують кілька "пряників".

1. Як на Вашу думку: ті "пряники",-- то і все, що треба від ЄС режиму Януковича? Чи є у ЄС ще щось, чого прагне режим Януковича і мо можна обміняти на недопущення, або, хоча б, істотне гальмування процесу білорусизації України?
2. Чи буде й надалі ЄС опікуватись долею політичних в'язнів режиму Януковича і, якщо буде, то яким чином?
3. Чи буде ЄС підтримувати українські НУО, чия діяльність спрямована до побудови громадянського суспільства в Україні? І в чому може бути та підтримка?
4. Скажіть відверто, скільки часу потрібно Україні, аби її суспільство та влада стали європейськими? І чи можлива європеїзація українського суспільства за режиму Януковича?


RE: Павел Залевські - 22.02.2013 - vonakul - 21-02-2013

Шановний пане Залєвський, у нас відбувається другий конфлікт в медіа-голдингу олігарха Ігоря Коломойського. Через цензуру, через спробу підпорядкувати агентство УНІАН владі його колектив висловив публічний протест. Раніше аналогічна ситуації була з Газетою по-киевски. Її закрили. Така сама загроза існує щодо УНІАН. Агентство може бути закрите. Чи є важелі впливу на Коломойського в Європі? Він там робить бізнес і замалювання його як ворога преси може негативно позначитися на його іміджі. В Європі він до цього чутливий. Чи може Європарламент щось зробити в цьому плані?
Юрій Луканов


RE: Павел Залевські - 22.02.2013 - Antigravedigger - 21-02-2013

Чому в європарламенті виявляють ознаки націоналізму в Україні, але при цьому абсолютно не помічають дискримінаційні дії партії влади по відношенню до нечисленним корінним народам. Наприклад, до караїмів і татар у Криму.
У Польщі також є невелика караїмська громада і керівництво Польщі надає їм всіляку підтримку.
Проте у Криму місцева влада(в який нема жодного українця) останнім часом влаштувала справжній етноцид кримських караїмів: Їм перешкоджають у проведенні заходів, релігійних обрядів; Ще радянською владою відібрані у них святині досі не повернуті, їх стародавні кладовища грабують, пам'ятки руйнують, в їх храмах знаходяться державні структури і т.д. І таке ставлення до самого нечисленного корінного народу України, який находиться на межі виживання (в Україні всього 1200 чол.)
Тарас Борюнчук


RE: Павел Залевські - 22.02.2013 - Александр Янковский - 22-02-2013

Павел, расскажите пожалуйста, какая ответственность у польских депутатов Сейма за голосование за другого депутата.
Как в Украине можно добиться того, чтобы депутаты голосовали каждый за себя?


RE: Павел Залевські - 22.02.2013 - pawelzalewski - 22-02-2013

(16-02-2013, 22:04 )Анка писав(ла): Європа продовжує наполягати на тому, щоб Тимошенко відпустили. Поясніть логіку таких вимог? Яким чином звільнення Тимошенко, яка є носієм тих самих цінностей, що й інші українські політики, наблизить нас до Європи?

Тимошенко була прем'єром після Помаренчевої революції. Вона розпочала переговори щодо Угоди про асоціацію, які все ж таки закінчив президент Янукович. Її ув'язнення, незважаючи на поважні звинуваячення, які їй висунонуто, мало політичний характер. Тому ЄС домагається її звільнення. Ще більш очевидною є справа пана Луценко.


RE: Чому в Польщі вийшло порвати з совецьким минулим? - pawelzalewski - 22-02-2013

(18-02-2013, 16:04 )pani писав(ла): А в Україні все ніяк?

Що кардинально відмінного відбувалося в польському суспільстві, що обумовило таку різницю?

Дякую

Я думав про це багато разів. Проблема, яку має зараз Україна, стосується також багатьох інщих країн, наприклад, на Балканах. Польща здобула успіх, по-перше, тому, що в 1989 р. хотіли як найшвижше прийняти ринкову економіку, європейські страндарти, стати членом НАТО та ЄС. По- друге, наприкінці 1990-х років створили механізми, що ефективно обмежували корупцію.